Brno-Královo Pole Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Online konzultace k dispozici

„Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

800 Kč

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapeutická konzultace

800 Kč

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

Psychologické poradenství

900 Kč

• „Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila. Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci. Více

1 názor

„Vše skvělé. Přístup, komunikace, vysvětlování i chování slečny hygienistky na jedničku! Kéž by byl takový přístup standartem... Více

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Každá návštěva je naprosto perfektní, paní vždy poradí, vysvětlí, pomůže. Už teď se těším na příště. :-)

Ječná 31, Brno Mapa

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Bělení zubů

4 500 Kč

• „K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni. Více

Merhautova 142, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• „Paní magistru bych charakterizovala jako krásnou, mladou, milou a velice schopnou. Přišla jsem za ní kvůli problémům s horními zády a krkem. Prozatím jsem u ní byla jen jednou, ale pomohla od největší bolesti, vysvětlila problém a poradila cviky na doma. Je vidět, že paní magistra je člověk na správném místě, kterého jeho práce baví. Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

RehabSmile

• „U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :) Více

Palackého třída 11, Brno Mapa

Effect Clinic

Korekce víček

od 7 900 kč

• „Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Gynekologie Rubín

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„K paní Šuráňové chodím již cca 10 let, vždy naprostá spokojenost a precizní práce. Jsem u ní velmi spokojená a doporučuji. Více

Purkyňova 2855 / 97 a, Brno Mapa

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

• „Pan doktor naplňuje na 100% ideál odborníka poskytujícího služby. Takové nasazení, zájem o pacienta, znalosti a promýšlení péče jsem ve svém věku (56 let) zažila jenom 2x. Učebnicový příklad toho, co se má a jak dělat. Děkuji. Více

Merhautova 142/1012, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského