Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je velice kvalitní zubařka která svojí práci rozumí.Je velmi vstřícná a příjemná.

Špálova 30, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobrý den, mám velmi panický strach ze zubaře a jakmile mne zubní lékař kterýkoliv spatří, dá za pravdu, nežertuji, a tak jsem byla přes veškerý strach nucena navštívit zubaře, ,,navštívila jsem se svým již do nebe volajícím chrupem Mudr Šárku Bernadyovou, a musím říci, že lépe jsem nemohla vybrat.Trpělivá, s citem, chápavá a velmi dobře spravený chrup po jejím zásahu, ,všem vřele doporučuji tuto velmi dobrou lékařku,Valentová Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Chodím k paní doktorce už hodně dlouho.Má k lidem vřelý a profesionální přístup.Vše hezky vysvětlí a předem mě se vším seznámí.Srovnala mi nepravidelné postavení předních zubů krásným můstkem.Jsem s její prací maximálně spokojený!!! Moc jí i její sestřičce děkuji. Více

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K panu doktorovi chodím 22let.Prakticky od dětství.Nikdy absolutně žádný problém, extrakce osmiček parádní,jakýkoli zákrok bez problémů,vždy vše domluvou.Zdravý zub se snaží vždy zachránit.Empatický přístup a domluva na jedničku.Stejně se teď stará i o zoubky mých dětí. Doporučuji Více

Ruská 42/751, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Moc milá paní doktorka, ošetření nebolí, empatický přístup.

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Byl jsem s postupem pana doktora nadmíru spokojen. Žádné dlouhé řeči,ale perfektní práce. Sestřičky perfektní. Vysvětlení po zákroku panem doktorem bylo profesionální. Více

Denisova 639/2, Ostrava Mapa

• „V oboru jedna z nejlepších, ale díky tomu, že jsme se stěhovali mám jí daleko, takže jsem přešla k jiné.

Sokolská tř. 51/1944, Ostrava Mapa

• „Velmi hodná a ochotná

28. října 152, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá, profesionální a empatická zubařka.

Dělnická 529, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař stomatolog v.o.s.

• „Ikdyž jsem nebyla objednaná, měla jsem velké bolesti kvůli zánětu nervu, pan doktor mě ihned ten den vzal a velmi mi pomohl! Zjistil příčinu, poučil mě a bylo po bolesti. Výsledek úžasný! Pana Pilcha všem doporučuji, protože takových doktorů už je opravdu málo!!! Doktor je příjemný, klidný a vtipný :-) Mockrát Vám děkuji a ANO - už budu chodit častěji na kontroly... :-) Více

Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Sympatická, ochotná a vstřícná paní doktorka. Vždy mám strašný strach, ale svým klidem a vysvětlením mě uklidní a vše proběhne ke spokojenosti.” Jindra Ondroušková Více

Pohraniční ,divize Hutě 47, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi kvalitní ošetření, skvělá práce a vstřícný přístup k pacientovi. Děkuji za ošetření a jako stomatologa doporučuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

• „Jsme velmi spokojeni !

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K p.doktorce chodím již delší dobu, již jsem k ní přihlásila i oba syna. Je to úžasná lékařka, milá,citlivá,empatická,poradí a rozumí opravdu své práci. Jen kdyby bylo více takových lékařů. Děkuji moc, za takovou lékařku. Více

Nádražní 114, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Profesionální přístup, kvalitní péče, jsem jeho pacientkou již 15 let a vždy jsem s ošetřením maximálně spokojena

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem dlouholetou pacientkou pani doktorky a jsem s jeji praci moc spokojena. Odvadi dobrou praci. Preji ji nadale hodne uspechu a spokojenych pacientu. :) Eva Gy. Více

V Aleji 722, Karviná Mapa

U lipek 141, Horní Bludovice, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velice dobrá,ošetřuje mě už 35 let a právě proto mám ještě zuby.

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemná a ohleduplná paní zubařka,jak k dospělým tak k dětem.Jsme rádi že k ní chodíme celá naše rodina

Ruská 99/44, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velice pečlivá a obětavá,navštěvují její ordinaci již 20let a jsem velice spokojen.Vřele doporučují!

Syllabova 19, Ostrava Mapa