MUDr.

Jan Přibyl

Kontaktní informace

• G
    Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: chirurgická extrakce zubu

Panu doktorovi obrovské díky za rychlý a naprosto profesionální zákrok. Ještě větší díky jeho sestřičce, ktera se o mne starala, klobouk dolů před jeji empatií, humorem a přístupem.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jakub  Kolarčík
    Jakub Kolarčík
    Ostrava Zábřeh, Ostrava-Zabřeh
    moderně vybavená ordinace, moderní postupy a pečlivý pan doktor. Nesrovnatelné s mojí původní předdůchodovou paní… Více

Hana Gříšková
    Hana Gříšková

Šárka Vondráková
    Šárka Vondráková
    Dolní 101, Ostrava
    ted jsem se vratila z tama je to uzasna zubarka niky mne neodmitla aniz bych byla objednana taky tam chodine cela… Více

Dana Lochmanová
    Dana Lochmanová

Vladimír Jiroušek
    Vladimír Jiroušek
    Dolní 101, Ostrava
    Nejlepší zubaři otec se synem chodim k mlademu a nikdy bych nemenila jestli jsem se nekdy zubarů bala tak ted chodim… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

• E
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Ráda bych poděkovala panu Mudr. Přibylovi za bezbolestnou resekci zaníceného kořene zubu. Jeho lidský přístup a naprosto profesionální péče mě zbavila obrovského strachu ze zákroku. A velké díky i sestřičkám které jsou naprosto úžasně hodné a laskavé.
      Hejlová Eva

• Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: stomatochirurg.zákrok

Paní Wierb.- S Mudr.Přibylem jsem byla velice spokojena, velmi příjemný doktor.Celkově na mě působily i zdrav.sestřičky velmi dobře.Zákrok proběh v klidu a dobře.Hodnotím to celkově jako dobrou zdravotní péči.

• A
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: trháni dvou kořenů zubů pod zánětem

Chtěl bych poděkovat celému týmu,byl jsem velice spokojen a mooooockrát děkuji za perfektní ošetřeni,profesionální přístup a vřele doporučuji těžko najdete lepší bezbolestné ošetření

• Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: vytržení LS8

18.6. jsem byl trhat levou spodní 8, jelikož jsem za svůj život nepotřeboval žádný zákrok u zubů, tak jsem šel k doktorovi s obavami. Samotný zákrok trval v řádu několika sekund, nulová bolest, ani jsem tomu nevěřil. Po zákroku jsem ihned začal hodinu ledovat (pro jistotu, bylo mi navrženo sestřičkou). Poté jsem již nic neledoval a po odeznění injekce opět nulová bolest. Zákrok byl provedený úžasně, už se těším na listopad na vytržení druhé 8. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

• K
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Mohu jen doporučit. Šla jsem k lékaři vystrašená????????. Ale pak přišla sestřička ????a věděla jak mě uklidnit.Pán DOKTOR i zavtipkoval to mě taky uklidnilo.Jeho přístup i celého týmu super ????a na velkou jedničku. Nic jsem necítila při trhání ani po trhání zubu nevěřila jsem jak je to možné. Ale je to tak. Pro příště vím že už se nemusim tak bát. Odcházet s úsměvem????????????na tváří, krásný pocit. Celému týmu moc děkuji za skvělou práci a SMEKÁM????.Nevim co víc dodat.

• M
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: extrakce zubu

Před půl rokem jsem byla vytáhnout jednu osmicku a dnes jsem byla dat ven další dvě. Pana doktora i sestřičky mohu jen chválit. Mít více osmiček, jdu jediné tam.

• M
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: chirurgická extrakce zubu

Při trhani osmicky mi zustal v ceslisti jeden z kořenů... Kdyz jsem o par let prisel s bolesti znovu tak mi koren vytrhi, ale rana se mi zanitila a musel jsem pres tyden chodit cistit ranu a dreny (to uz radeji do nemocnice). Tohle se asi moc nepovedlo.

• A
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: Trhání osmiček

Před pár lety jsem byla trhat u pana doktora dvě osmičky najednou a nyní v únoru další dvě (vždy jednu vrchní a jednu spodní). V obou případech byl zákrok rychlý, pan doktor skvělý profesionál, sestřičky také, všichni příjemní, prostředí ordinace hezké, po zákrocích jsem to zvládla i bez prášků, neměla jsem žádné komplikace a dásně se zahojily dobře. Jsem vděčná, že mi osmičky trhal právě pan doktor Přibyl. Děkuji!

• Z
      Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.Služby: chirurgická extrakce zubu

Pane doktore, klobouk dolů. S tetanií, kdy mne i paní doktorka doporučila raději na celkovou anestezii, jsem u Vás neomdlela, a ještě jsem se při odchodu usmívala jako lečo. Neskutečně profesionální přístup celého vašeho týmu je jako třešínka na dortu a otevřený a příjemně lidský přístup ve spojení s absolutní přesností Vašeho počínání jsem na křesle cenila od první do poslední minuty. Děkuji, nikdy bych nevěřila, že se zašitou pusou se budu cítit tak dobře:)