Jan Přibyl, zubař Ostrava

MUDr. Jan Přibyl

Zubař Více

Názory

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dobrý den. Musím pochválit profesní přístup jak Mudr. Pana Přibyla tak jeho šikovné a milé sestřičky. Zákrok obou spodních osmiček proběhl celkem rychle a musím říct, že i bezbolestně. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana MUDr. Přibyla na trhání osmičky. Byla jsem překvapená, jak extrakce proběhla rychle a bezbolestně. Vše mi dopodrobna vysvětlil, ani injekce vůbec nebolela.
Sestřičky skvělé a empatické. Ráda se zde vrátím na trhání další osmičky, byť je to nepříjemné :)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Přibyl je naprosto úžasný..lepší zubař už nemůže existovat....to je člověk na svém místě.Můžu všem jen doporučit a sestřičky rovněž ty jsou moc milé a hodné.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Doktor i sestřičky jsou skvělí, vše vám vysvětlí. Zákrok zcela bezbolestný a bez komplikací.

O
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S panem doktorem a celým týmem jsem naprosto spokojen, dnes jsem byl trhat u něj již 4 zub a jako pokaždé naprostá profesionalita, i přes náročnost zákroku jsem nic necítil, vše mi bylo perfektně vysvětleno před a po zákroku. Pan doktor je člověk na svém místě a můžu všem doporučit.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u p.zubaře před několika lety a můžu se jen přidat ke všem. Naprostá kapacita. Velmi příjemný , vstřícný včetně sestřiček. Zákrok trval něco přes hodinu ale nic jsem necítila ani při zákroku a dokonce ani po zákroku. Myslím že většina zubařů by se mohla od nej učit. Teď se za ním chystám znovu s 8,tak jen doufám že mě vezme.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce kořene zubu

Všem lidem, kteří jsou svými zubními lékaři odesílání na stomatochirurgii,tak doporučuji jedině pana Přibyla na poliklinice v Hrabůvce.Vždy jsem byla víc než velmi spokojená.Všichni v ordinaci
- Sestřičky i pán Přibyl jsou naprosto skvělí, úžasní, hodní, milí, vstřícní, příjemní a k pacientům se chovají velice hezky a s citem. A nejen to. Dokonce je i sranda snimi. Místo strachu a obav ze zákroku se člověk ještě zasměje.Líbí se mi jejich humor.Nikam jinam bych nikdy už nešla jen k nim.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Extrakce spodních osmiček

Můj pan zubař mě zde poslal kvůli extrakci obou spodních osmiček. I přes velký strach ze zákroku a neznámého, proběhlo vše naprosto v poradku. Personal je úžasný, sestřičky vstřícné a chápavé. Uklidňující po celou dobu. Pan zubař je opravdu profesionál. Zákrok trval i s anestezií 25 minut. Rány se do týdne krásně zahojily, vše bez komplikací, zákrok absolutně bez bolesti (až jsem nechápala, že je to možné). Při dalším podobném zákroku jedině tady!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Děkuji MUDr. Přibylovi i celému jeho týmu za perfektní práci.
Přišla jsem se strachem a hrozně nervozní, ale sestřičky mě úplně uklidnily. Jsou příjemné, usměvavé, hodné, no prostě úžasné. Pan doktor je sympatický pohodář a hlavně profesionál.
Vše proběhlo rychle a úplně bezbolestně, což jsem opravdu nečekala.
Pokud hledáte stomatochirurgii, tak vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce 3 zubů

Chci poděkovat MUDr. Přibylovi a jeho týmu za profesionální zákrok, který proběhl v příjemné atmosféře s lidským přístupem v naprostém klidu. Přestože zákrok byl velmi obtížný vše se zvládlo na jedničku s velikou hvězdičkou.
Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru. K pacientovi i svému personálu se chová příjemně, s respektem a úctou... Moc všem děkuji
a?
Vřele doporučuji