Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla trhat postupně všechny osmicky. Sestry i pan doktor jsou uzasní. Sestřičky milé,vše vysvětlí s úsměvem. Pan doktor srandista, což před zákrokem ocení každý, když má strach. Opravdu kapacita ve svém oboru. Více takových doktoru

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Naprosto profesionální extrakce LH 6stky, bez komplikací s lidským přístupem a vysvětlením. Pan doktor je odborník. Dal jsem na hodnocení zde na webu a jsem nadšen. Díky moc celému týmu a ať se daří!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Včera jsem byl u pana doktora Přibyla trhat osmičky. Vysvětlil mi jak vše bude probíhat. Trhání probíhalo bezbolestně. Sestřičky s panem doktorem příjemní. Pan doktor patří mezi špičku svého oboru. Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Pribyl mi trhal dvě osmicky, a je to opravdu frajer a clovek na svem miste :) A pani asistentka u zakroku, a sestricka taky super. Budme radi ze mame takoveho doktora.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor je sympaťák a profík na svém místě a není divu, že má jen 5* hodnocení. Samozřejmě to není jen o něm. Sestřičky jsou taky úžasné a moc dobře ví, co mají dělat. Naprostá spokojenost, skvělý a bezbolestný přístup. Doporučuji všem. Dvě osmičky venku za jednu návštěvu a teď jen zmáknout a vydržet pár dní, až se vše zahojí.

Ž
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u pana MUDr.Přibyla na trhání osmičky..natrápil se hned z rána se mnou dosti .Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi a jeho sestříčkám za velice příjemný a milý přístup.Výborná komunikace mohu jen doporučit ..super ordinace

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Tento měsíc jsem byla na vysekávání obou spodních osmiček, bála jsem se tohoto nepříjemného zákroku, ale bylo to bezbolestné! Pan doktor i sestřičky jsou prostě skvělí! S vrchními osmičkami zase půjdu určitě tady :-)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

u pana doktora jsem byla na extrakci dvou spodních osmiček.
Chudák se se mnou natrápil, šly hodně špatně, ale pan doktor dělal vše šetrně, opatrně a rychle. Sestry byly skvěle, je to opravdu kapacita, která ví, co má dělat. Doporučuji všemi deseti

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Moc hodný je pan Doktor na pacienti, empatický, více takovích lékřů. I sestřičky moc hodné., dovedou pacienta uklidnit před zákrokem. Supet tým.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dobrý den. Musím pochválit profesní přístup jak Mudr. Pana Přibyla tak jeho šikovné a milé sestřičky. Zákrok obou spodních osmiček proběhl celkem rychle a musím říct, že i bezbolestně. Doporučuji všemi deseti.