Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Děkuji MUDr. Přibylovi i celému jeho týmu za perfektní práci.
Přišla jsem se strachem a hrozně nervozní, ale sestřičky mě úplně uklidnily. Jsou příjemné, usměvavé, hodné, no prostě úžasné. Pan doktor je sympatický pohodář a hlavně profesionál.
Vše proběhlo rychle a úplně bezbolestně, což jsem opravdu nečekala.
Pokud hledáte stomatochirurgii, tak vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce 3 zubů

Chci poděkovat MUDr. Přibylovi a jeho týmu za profesionální zákrok, který proběhl v příjemné atmosféře s lidským přístupem v naprostém klidu. Přestože zákrok byl velmi obtížný vše se zvládlo na jedničku s velikou hvězdičkou.
Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru. K pacientovi i svému personálu se chová příjemně, s respektem a úctou... Moc všem děkuji
a?
Vřele doporučuji
Přeji krásné pohodové dny
Věra Malkovská

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Naprostý profesionál! Rychlý, bezbolestný zákrok (extrakce obou horních osmiček). Po zákroku zcela bez problému a nebyly potřeba ani prášky na bolest. Také paní sestřička byla lidská a profesionální!

G
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Panu doktorovi obrovské díky za rychlý a naprosto profesionální zákrok. Ještě větší díky jeho sestřičce, ktera se o mne starala, klobouk dolů před jeji empatií, humorem a přístupem.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Ráda bych poděkovala panu Mudr. Přibylovi za bezbolestnou resekci zaníceného kořene zubu. Jeho lidský přístup a naprosto profesionální péče mě zbavila obrovského strachu ze zákroku. A velké díky i sestřičkám které jsou naprosto úžasně hodné a laskavé.
Hejlová Eva

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. stomatochirurg.zákrok

Paní Wierb.- S Mudr.Přibylem jsem byla velice spokojena, velmi příjemný doktor.Celkově na mě působily i zdrav.sestřičky velmi dobře.Zákrok proběh v klidu a dobře.Hodnotím to celkově jako dobrou zdravotní péči.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. trháni dvou kořenů zubů pod zánětem

Chtěl bych poděkovat celému týmu,byl jsem velice spokojen a mooooockrát děkuji za perfektní ošetřeni,profesionální přístup a vřele doporučuji těžko najdete lepší bezbolestné ošetření

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. vytržení LS8

18.6. jsem byl trhat levou spodní 8, jelikož jsem za svůj život nepotřeboval žádný zákrok u zubů, tak jsem šel k doktorovi s obavami. Samotný zákrok trval v řádu několika sekund, nulová bolest, ani jsem tomu nevěřil. Po zákroku jsem ihned začal hodinu ledovat (pro jistotu, bylo mi navrženo sestřičkou). Poté jsem již nic neledoval a po odeznění injekce opět nulová bolest. Zákrok byl provedený úžasně, už se těším na listopad na vytržení druhé 8. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Mohu jen doporučit. Šla jsem k lékaři vystrašená????????. Ale pak přišla sestřička ????a věděla jak mě uklidnit.Pán DOKTOR i zavtipkoval to mě taky uklidnilo.Jeho přístup i celého týmu super ????a na velkou jedničku. Nic jsem necítila při trhání ani po trhání zubu nevěřila jsem jak je to možné. Ale je to tak. Pro příště vím že už se nemusim tak bát. Odcházet s úsměvem????????????na tváří, krásný pocit. Celému týmu moc děkuji za skvělou práci a SMEKÁM????.Nevim co víc dodat.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce zubu

Před půl rokem jsem byla vytáhnout jednu osmicku a dnes jsem byla dat ven další dvě. Pana doktora i sestřičky mohu jen chválit. Mít více osmiček, jdu jediné tam.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Děkuji MUDr. Přibylovi i celému jeho týmu za perfektní práci.
Vše proběhlo rychle a úplně bezbolestně, což jsem opravdu nečekala.
Pokud hledáte stomatochirurgii, tak vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce 3 zubů

a?