Jan Přibyl, zubař Ostrava

MUDr. Jan Přibyl

Zubař Více

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor je sympaťák a profík na svém místě a není divu, že má jen 5* hodnocení. Samozřejmě to není jen o něm. Sestřičky jsou taky úžasné a moc dobře ví, co mají dělat. Naprostá spokojenost, skvělý a bezbolestný přístup. Doporučuji všem. Dvě osmičky venku za jednu návštěvu a teď jen zmáknout a vydržet pár dní, až se vše zahojí.

Ž
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u pana MUDr.Přibyla na trhání osmičky..natrápil se hned z rána se mnou dosti .Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi a jeho sestříčkám za velice příjemný a milý přístup.Výborná komunikace mohu jen doporučit ..super ordinace

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Tento měsíc jsem byla na vysekávání obou spodních osmiček, bála jsem se tohoto nepříjemného zákroku, ale bylo to bezbolestné! Pan doktor i sestřičky jsou prostě skvělí! S vrchními osmičkami zase půjdu určitě tady :-)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

u pana doktora jsem byla na extrakci dvou spodních osmiček.
Chudák se se mnou natrápil, šly hodně špatně, ale pan doktor dělal vše šetrně, opatrně a rychle. Sestry byly skvěle, je to opravdu kapacita, která ví, co má dělat. Doporučuji všemi deseti

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Moc hodný je pan Doktor na pacienti, empatický, více takovích lékřů. I sestřičky moc hodné., dovedou pacienta uklidnit před zákrokem. Supet tým.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dobrý den. Musím pochválit profesní přístup jak Mudr. Pana Přibyla tak jeho šikovné a milé sestřičky. Zákrok obou spodních osmiček proběhl celkem rychle a musím říct, že i bezbolestně. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana MUDr. Přibyla na trhání osmičky. Byla jsem překvapená, jak extrakce proběhla rychle a bezbolestně. Vše mi dopodrobna vysvětlil, ani injekce vůbec nebolela.
Sestřičky skvělé a empatické. Ráda se zde vrátím na trhání další osmičky, byť je to nepříjemné :)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Přibyl je naprosto úžasný..lepší zubař už nemůže existovat....to je člověk na svém místě.Můžu všem jen doporučit a sestřičky rovněž ty jsou moc milé a hodné.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Doktor i sestřičky jsou skvělí, vše vám vysvětlí. Zákrok zcela bezbolestný a bez komplikací.

O
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S panem doktorem a celým týmem jsem naprosto spokojen, dnes jsem byl trhat u něj již 4 zub a jako pokaždé naprostá profesionalita, i přes náročnost zákroku jsem nic necítil, vše mi bylo perfektně vysvětleno před a po zákroku. Pan doktor je člověk na svém místě a můžu všem doporučit.