Jan Přibyl, zubař Ostrava

MUDr. Jan Přibyl

Zubař Více

101 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
101 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dobrý den. Musím pochválit profesní přístup jak Mudr. Pana Přibyla tak jeho šikovné a milé sestřičky. Zákrok obou spodních osmiček proběhl celkem rychle a musím říct, že i bezbolestně. Doporučuji všemi deseti.


M
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana MUDr. Přibyla na trhání osmičky. Byla jsem překvapená, jak extrakce proběhla rychle a bezbolestně. Vše mi dopodrobna vysvětlil, ani injekce vůbec nebolela.
Sestřičky skvělé a empatické. Ráda se zde vrátím na trhání další osmičky, byť je to nepříjemné :)


K
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Přibyl je naprosto úžasný..lepší zubař už nemůže existovat....to je člověk na svém místě.Můžu všem jen doporučit a sestřičky rovněž ty jsou moc milé a hodné.


M
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Doktor i sestřičky jsou skvělí, vše vám vysvětlí. Zákrok zcela bezbolestný a bez komplikací.


O
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S panem doktorem a celým týmem jsem naprosto spokojen, dnes jsem byl trhat u něj již 4 zub a jako pokaždé naprostá profesionalita, i přes náročnost zákroku jsem nic necítil, vše mi bylo perfektně vysvětleno před a po zákroku. Pan doktor je člověk na svém místě a můžu všem doporučit.


M
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u p.zubaře před několika lety a můžu se jen přidat ke všem. Naprostá kapacita. Velmi příjemný , vstřícný včetně sestřiček. Zákrok trval něco přes hodinu ale nic jsem necítila ani při zákroku a dokonce ani po zákroku. Myslím že většina zubařů by se mohla od nej učit. Teď se za ním chystám znovu s 8,tak jen doufám že mě vezme.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce kořene zubu

Všem lidem, kteří jsou svými zubními lékaři odesílání na stomatochirurgii,tak doporučuji jedině pana Přibyla na poliklinice v Hrabůvce.Vždy jsem byla víc než velmi spokojená.Všichni v ordinaci
- Sestřičky i pán Přibyl jsou naprosto skvělí, úžasní, hodní, milí, vstřícní, příjemní a k pacientům se chovají velice hezky a s citem. A nejen to. Dokonce je i sranda snimi. Místo strachu a obav ze zákroku se člověk ještě zasměje.Líbí se mi jejich humor.Nikam jinam bych nikdy už nešla jen k nim.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Extrakce spodních osmiček

Můj pan zubař mě zde poslal kvůli extrakci obou spodních osmiček. I přes velký strach ze zákroku a neznámého, proběhlo vše naprosto v poradku. Personal je úžasný, sestřičky vstřícné a chápavé. Uklidňující po celou dobu. Pan zubař je opravdu profesionál. Zákrok trval i s anestezií 25 minut. Rány se do týdne krásně zahojily, vše bez komplikací, zákrok absolutně bez bolesti (až jsem nechápala, že je to možné). Při dalším podobném zákroku jedině tady!


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Děkuji MUDr. Přibylovi i celému jeho týmu za perfektní práci.
Přišla jsem se strachem a hrozně nervozní, ale sestřičky mě úplně uklidnily. Jsou příjemné, usměvavé, hodné, no prostě úžasné. Pan doktor je sympatický pohodář a hlavně profesionál.
Vše proběhlo rychle a úplně bezbolestně, což jsem opravdu nečekala.
Pokud hledáte stomatochirurgii, tak vřele doporučuji.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce 3 zubů

Chci poděkovat MUDr. Přibylovi a jeho týmu za profesionální zákrok, který proběhl v příjemné atmosféře s lidským přístupem v naprostém klidu. Přestože zákrok byl velmi obtížný vše se zvládlo na jedničku s velikou hvězdičkou.
Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru. K pacientovi i svému personálu se chová příjemně, s respektem a úctou... Moc všem děkuji
a?
Vřele doporučuji
Přeji krásné pohodové dny
Věra Malkovská


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti