Záhumenní 832, Kopřivnice
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Modelace zubů

Skvěle provedená práce, nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila! Nikdy jsem neměla tak krásné zuby (jako teď po modelaci mám), plomby ani korunky nepadají, k dětem velmi citlivá.

kompetentní,profesionalní,moderní,lidský přístup,špičkove vybavení a hygiena na ůrovni operačního sálu.děkuji za veškerou péči blanka

Maximální spokojenost s paní zubařkou,prozatím bez sebemenších problémů.Vše mi vysvětlí,řekne co a jak a zuby nebolí,tudíž jen spokojenost.Víc takových zubařů a zubařek v Kopřivnici.

Vynikající, rychlá a důsledná. Pacienta velmi pečlivě naučí, jak nejlépe pečovat o vlastní zuby.

Opravdu vynikající lékařka, skvěle vybavena ordinace a profesionální přístup. Pravidelně jí navštěvujeme celá rodina.

Paní doktorka je milá a vstřícná vůči dětem i dospělým. Pracuje s moderním vybavením. Práci dělá kvalitně a nikdy ji neodbývá. Vřele doporučuji... jediné mínus je delší čekací doba (ale kde není)

Paní doktorka Konůpková,je opravdu vynikající lékařka! Dbá na prevenci,má lidský přístup,vše vysvětlí. Sestřička kterou tam má je takové sluníčko celé ordinace,je taky velice milá a hodná. Neměnila by celá moje rodina. jen takových odborníku více....díky za vše

Profesionál-doporučuji,akorát to obědnávání půl roku dopředu mi trochu vadí,ale to se nedá nic dělat,taková už je situace v Kopřivnici a okolí..

G

Úžasná,konečně se nebojím stejně jako mé 3 děti. příjemná je i sestřička.

Velmi dobrá a usměvavá paní doktorka.Jen bohužel se platí téměř za vše.A chcete-li obědnat tak nejdříve za půl roku.Ale jinak - spokojenost