Radana Nováčková, zubař Ostrava

MUDr. Radana Nováčková

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lumírova 80/2, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji, pokud nechcete přijít o zuby. Z vlastní zkušenosti vím, źe opravdu nestojí za nic. Kdyź jsem tam ještě před 3 roky chodil, sestru jí dělala na záskok maserka z 2 patra. Zubní kartotéku si vede tak na půl a co se týče zubního ošetření....... katastrofa !! Kdyź jsem změnil stomatologa, bylo mi řečeno, źe absolutně nechápe způsob plombování a ošetřování chrupu jakým jsem procházel. Vyvarujte se prosím této lékařce.

Dušek

MUDr. Radana Nováčková

Vážený pane Dušku, základní podmínkou pro úspěšné ošetření chrupu je,že se pacient dostaví na ošetření.Zapomněl jste se zmínit o Vašich neomluvených (nebo pozdě omluvených -tj.v den objednání a později) absencích.A bylo jich skutečně mnoho.Přitom Vám vůbec nevadilo,že tím zbytečně blokujete místo jinému pacientovi.Vaše poslední neomluvená absence ze dne 2.4.2012 (byl jste objednán na ošetření,nikoli na prohlídku),logicky vysvětluje Váš nedobrý stav chrupu.Tímto zdravím pana kolegu(kolegyni).A rada na závěr! Než začnete kritizovat,zameťte si nejprve před vlastním prahem...dr.Nováčková

S
Ověřeny pacient

K této paní dr. jsem chodila od roku 2000 do roku 2010, pak jsem si našla poblíž bydliště jinou dr. Chodím k zubaři pravidelně 2x ročně, můj šok byl, když jsem byla v srpnu 2010 u dr. Nováčkové, vše v pořádku, kontrola za 1/2 roku a v lednu 2011 jsem byla u své stávající dr. a ta našla 6 kazů !!! Na můj dotaz, jestli mohly vzniknout za 5.měs. to odmítla komentovat a jen se usmála.

MUDr. Radana Nováčková

Zubní kaz se může vytvořit za 5 měsíců i klidně dřív.A pokud se vytvoří 1 kaz může se vytvořit třeba i deset kazů.Právě proto jsou zavedeny min.pětiměsíční intervaly mezi zubními prohlídkami.(Mají význam především pro včasný záchyt zubního kazu)Kdyby tomu tak nebylo a zubní kazy se tak snadno netvořily,těžko by nám to pojišťovny proplácely.Hlavní otázkou ale je,proč se Vám ty kazy začaly tvořit?Doporučuji přidat při čištění...dr.Nováčková

Tuto lékařku nedoporučuji, opravdu nezáleží jen na tom, zda funguje objednávkový systém a zda je paní doktorka příjemná a milá, protože jako odborník opravdu nestojí za nic. Přehlíží počínající problémy se zuby, ani po roce nebere zřetel na problémy které hlásím. Odstraňování zubního kamene neprovádí, protože prý na to nemá čas a posílá s tímto k zubní hygienistce. Vypadnutou plombu bagatelizuje a neřeší bolestivost zubu i přes řádně objednaný termín. Pokud máte možnost, tak si najděte jiného lékaře, který vašim zubům věnuje čas i v případě, že není za 5 minut 12 :-)

MUDr. Radana Nováčková

Nevzpomínám si,že bych někoho poslala (čistě) na odstranění zubního kamene
k dentální hygienistce.Posílám tam pacienty,kteří mají problém s ústní hygienou.Bohužel právě těmto se zubní kámen tvoří neustále.Jinak souhlasím,že zubům je nutno věnovat čas a to je důvod,proč některé výkony nelze zvládnout během běžné (1/2roční,roční) prohlídky ale právě pro ten potřebný čas se pacienti pozývají na jindy.Někteří to bohužel špatně snášejí...dr.Nováčková

Mít citlivý přístup k pacientovi ještě neznamená, že je lékař ve svém oboru odborníkem. Co z toho, že se lékař chová mile a funguje objednávkový systém, za případné plomby neplatíte, když jsou při pravidelných půlročních kontrolách přehlíženy počínající problémy. Pokud Vás nic nebolí, nashle za půl roku. Vzpamatování však nastane, když Vás po létech pošle ke skutečnému odborníkovi, protože najednou zjistí, že jeden zub za druhým je potřeba zaopatřit korunkou nebo úplně odstranit. To se Vám pak v peněžence udělá pěkný průvan. Přitom stačilo od počátku kazivosti, i když zub nebolel, tento léčit a nečekat na konečné řešení.

MUDr. Radana Nováčková

Možná by stačilo před začátkem kazivosti zub čistit a nečekat na konečné řešení...dr.Nováčková

R

můj první zubař v životě, ke kterému chodím bez stresu a opravdu s klidem na duši. citlivý přístup, výborná lékařka i člověk.

S
Ověřeny pacient

Není lepší stomatolog kterého znám.Je opravdu výborna.

J

S paní doktorkou jsem velmi spokojen pro její pečlivost,šikovnost a citlivý přístup.Zvláště také oceňuji fungující objednávkový system.

P

Paní doktorka Nováčková mě zbavila strachu z návštěvy zubní ordinace:) Všem ji doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti