Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 2, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce jsem chodil od dítěte pravidelně celkem přes 20 let, vždy byla ochotná, všechno vysvětlila, neznal jsem strach ze zubaře, neměl jsem problémy se zuby, plomby které mám drží. Bohužel v poslední době jsem dospěl k tomu, že šla kvalita její zdravotní péče rapidně dolů, preventivní prohlídka jako na běžícím páse za 5 minut hotová a poté na dentální hygieně objeveny 2 kazy a jeden mezizubní. Chápu že může někdo řešit osobní problémy, mít zrovna špatný den, chápu i že je málo zubařů a hodně pacientů, ale poslední návštěvy mi přišlo, že to prostě celkově vzdala a vyhlíží důchod. Od doby co tam je nová sestra, velmi nepříjemná komunikace telefonicky, když se chce člověk objednat na preventivní prohlídku tak je problém (zavolejte si za dva týdny) ale i osobně vás sjede jako malého spratka a extrémní chování které obě předváděly v době covidu byla pro mne poslední kapka. Nikomu nepřeji nic špatného, ale velmi mě to mrzí vzhledem k důvěře kterou jsem po celé ty roky k paní doktorce měl.


Ověřeny pacient

Velmi dobrá zubařka a také komunikativní ! Příjemná baba je to navíc i vtipná !!! Hodnotím velmi dobře !!!


C
Ověřeny pacient

K paní doktorkce chodím už několik let. Nejen já, ale i mé děti i manžel si na paní doktorku nemůžeme stěžovat...její práce je naprosto dokonalá a její přístup zcela profesionální....skvělá úžasná žena :-)


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již spoustu let a díky tomu, že jsem "bolístko", jen se na mě podívá, musím říct, že je jedinečná a zubaře se díky ní nebojím. Prostě díky paní doktorko, že jste!


Paní doktorka je naprostá profesionálka, jedná s velkou empatií a práci odvádí opravdu na 100%. Výborně umí jednat s dětmi.
Takových lékařů více, vůbec nemáte pocit, že "obtěžujete".
Bartoň.


Dvacet let chodím s chrupem k paní Zimundové a chválím.Milá,jemná a pečlivá. Chrobák


Ověřeny pacient

Je nejlepší... a proto chodím již léta jen k ní......Skalík roman


Nejlepší stomatolog na světě:-) Vůbec nevím co je to strach ze zubaře:-)Vždy profesionální přístup a perfektní komunikace s pacienty což mi u většiny lékařů velice chybí.


velmi dobrý stomatolog


i když zapomenu přijít, nikdy mě neseře :-D je fakt super, a ikdyž mi dělala pár velmi bolestivých zákroků, vše proběhlo v přátelském duchu. Milá, ochotná, usměvavá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti