Školní 2, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Velmi dobrá zubařka a také komunikativní ! Příjemná baba je to navíc i vtipná !!! Hodnotím velmi dobře !!!

C

K paní doktorkce chodím už několik let. Nejen já, ale i mé děti i manžel si na paní doktorku nemůžeme stěžovat...její práce je naprosto dokonalá a její přístup zcela profesionální....skvělá úžasná žena :-)

K paní doktorce chodím již spoustu let a díky tomu, že jsem "bolístko", jen se na mě podívá, musím říct, že je jedinečná a zubaře se díky ní nebojím. Prostě díky paní doktorko, že jste!

Paní doktorka je naprostá profesionálka, jedná s velkou empatií a práci odvádí opravdu na 100%. Výborně umí jednat s dětmi.
Takových lékařů více, vůbec nemáte pocit, že "obtěžujete".
Bartoň.

Dvacet let chodím s chrupem k paní Zimundové a chválím.Milá,jemná a pečlivá. Chrobák

Je nejlepší... a proto chodím již léta jen k ní......Skalík roman

Nejlepší stomatolog na světě:-) Vůbec nevím co je to strach ze zubaře:-)Vždy profesionální přístup a perfektní komunikace s pacienty což mi u většiny lékařů velice chybí.

velmi dobrý stomatolog

i když zapomenu přijít, nikdy mě neseře :-D je fakt super, a ikdyž mi dělala pár velmi bolestivých zákroků, vše proběhlo v přátelském duchu. Milá, ochotná, usměvavá

Zubařka, která mě zbavila strachu, první a jediná lékařka, ke které chodím ráda, dobrovolně a bez strachu. Skvělý odborník nejen stomatologický, ale i v komunikaci s pacienty.