Martina Krčmářová, zubař Ostrava

MUDr. Martina Krčmářová

Zubař Více

Názory

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka má zlaté ručičky. Lidský přístup. Vždy velmi milá. Nejlepší zubař, jakého jsem měla. Chodíme celá rodina.

Paní doktorka je velice příjemná a musím dodat, že se mnou i velice trpělivá. I když se pokaždé obávám návštěvy, jsem velice spokojená s její prací a zubní péči, má příjemné vystupování. Samozřejmě i sestřička je příjemná a ochotná. Touto cestou děkuji za péči.

Paní doktorka je super. Chodím k ní já a moje dvě dcerky. Je milá, na děti velmi hodná a příjemná. I sestřička je fajn. Chodíme k "zubaři" rády :-)
Lucie Urbaniecová

Výborná,trpělivá a velice příjemná lékařka.Zbavila syna neskutečného strachu a jsme ji za její trpělivost neskutečně vděčni.Moc děkujeme.Lehenová E.

Nejlepší zubní lékařka jakou sem kdy mohla poznat. Docházíme s manželem, i moje maminka a všichni sme nadmíru spokojeni. Mohu jen doporučit. Díky paní zubařce sem se zbavila zcela strachu ze zubařů.

Z neutrálního (nevšimla jsem si, že se to zaškrkne samo automaticky) dávám samo sebou VELMI DOBRÝ

K paní doktorce docházíme celá rodina a obrovská spokojenost. Velmi milá a příjemná, perfektní jednání a úžasný přístup k dětem! A super sestřička. Děkujeme

Jsem nadmíru spokojen s lékařskou péčí paní doktorky Krčmářové a jejího personálu.

Karásek Jan

Milá,vstřícná,profesionální přístup.Sestřička příjemná...

Paní doktorka je milá, vstřícná, pohotová, vysoce profesionální,s výborným přístupem k pacientům. Velmi šikovná je i sestřička.Celkový dojem z ošetření mám úžasný, s ničím podobným jsem se ještě nesetkala.