Jitka Lerchová, zubař Ostrava

MUDr. Jitka Lerchová

Zubař

Lumírova 2, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Doporučuji. Rychlé na stomatologa bezbolestné zákroky :-). Minimální platby. Příjemný a lidský přístup. Navštěvují od ZŠ a vždy bez problémů.

Skvělá paní doktorka i sestřička. Jsme s ní velice spokojeni. Všem ji vřele doporučujeme. Nesmíme zapomenout ani na sestřičku. Je moc moc fajn.

Je prostě super, chodíme k ní celá rodina. Výborná spolupráce mezi lákařem a sestrou, obě jsou moc příjemné. Hotoví andělé. Velmi vynikající přístup k dětem. Moc za vše dík.

souhlasím s níže uvedenými názory.
Paní doktorka je profesionál. Vždy můžu počítat s tím, že mě předem připraví na to, co příjde a samozřejmě mě uklidní:-) Její zákroky jsou rychlé bez zbytečného protahování. Se sestřičkou Naďou jsou sehraná dvojka. Taky se mi líbí jak mezi sebou komunikují a tím uvolňují atmosféru. v ordinaci hraje rádio a tak komentují zprávy atak:-) Posledně jsem byla trhat zub a řeknu Vám, že strach byl samozřejmě větší než bolest. Díky bohu, že existují injekce, které mimochodem umí téměř bezbolestně aplikovat. Paní doktorku vřele doporučuji.

Skvělý servis

Super paní doktorka.Vřele doporučuji.

rychlé precizní zákroky, s eliminací bolesti, perfektně vybavená ordinace, osobní přístup, doporučuji

Skvělá paní zubařka,vše dokonale naplánované,nevystavuje pacienty zbytečné bolesti. Vždy seznámí i děti co bude dělat a jak bude vypadat ošetření. Chodí k ní mé děti i vnuci,ze vzdálenější části Ostravy. Tak by to mělo vypadat všude.

Opravdu musím jen souhlasit. Návštěva je vždy i díky sestřičce Nadi domluvena na přesný čas proto se nemusí čekat. Po kontrole vždy přichází výklad, odborné ošetření a pak i poučení. Sama atmosféra mezi doktorkou, sestrou a pacientem je úžasná. Manžel měl panickou hrůzu chodit k zubaři,ale už je to mnohem lepší.Vždy odcházím s úsměvem na rtech.

Na mě je vždy příjemná a milá. Každý zákrok mi předem popíše. Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená :-)