Praktický lékař stomatolog
Lumírova 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pani doktorka a sestra uzasne a vzdy mile ,dekujeme! :-)

Skvělá pani zubařka, vše vždy podrobně vysvětlí, vyléčí. Nemám co vytknout, se sestřičkou jsou sehraná dvojka už x let a jsou obě velmi příjemné :-)

Doporučuji. Rychlé na stomatologa bezbolestné zákroky :-). Minimální platby. Příjemný a lidský přístup. Navštěvují od ZŠ a vždy bez problémů.

Skvělá paní doktorka i sestřička. Jsme s ní velice spokojeni. Všem ji vřele doporučujeme. Nesmíme zapomenout ani na sestřičku. Je moc moc fajn.

Je prostě super, chodíme k ní celá rodina. Výborná spolupráce mezi lákařem a sestrou, obě jsou moc příjemné. Hotoví andělé. Velmi vynikající přístup k dětem. Moc za vše dík.

souhlasím s níže uvedenými názory.
Paní doktorka je profesionál. Vždy můžu počítat s tím, že mě předem připraví na to, co příjde a samozřejmě mě uklidní:-) Její zákroky jsou rychlé bez zbytečného protahování. Se sestřičkou Naďou jsou sehraná dvojka. Taky se mi líbí jak mezi sebou komunikují a tím uvolňují atmosféru. v ordinaci hraje rádio a tak komentují zprávy atak:-) Posledně jsem byla trhat zub a řeknu Vám, že strach byl samozřejmě větší než bolest. Díky bohu, že existují injekce, které mimochodem umí téměř bezbolestně aplikovat. Paní doktorku vřele doporučuji.

Skvělý servis

Super paní doktorka.Vřele doporučuji.

rychlé precizní zákroky, s eliminací bolesti, perfektně vybavená ordinace, osobní přístup, doporučuji

Skvělá paní zubařka,vše dokonale naplánované,nevystavuje pacienty zbytečné bolesti. Vždy seznámí i děti co bude dělat a jak bude vypadat ošetření. Chodí k ní mé děti i vnuci,ze vzdálenější části Ostravy. Tak by to mělo vypadat všude.