Jitka Lerchová, zubař Ostrava

MUDr. Jitka Lerchová

Zubař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lumírova 2, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá pani zubařka, vše vždy podrobně vysvětlí, vyléčí. Nemám co vytknout, se sestřičkou jsou sehraná dvojka už x let a jsou obě velmi příjemné :-)


L
Ověřeny pacient

Doporučuji. Rychlé na stomatologa bezbolestné zákroky :-). Minimální platby. Příjemný a lidský přístup. Navštěvují od ZŠ a vždy bez problémů.


K
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka i sestřička. Jsme s ní velice spokojeni. Všem ji vřele doporučujeme. Nesmíme zapomenout ani na sestřičku. Je moc moc fajn.


M
Ověřeny pacient

Je prostě super, chodíme k ní celá rodina. Výborná spolupráce mezi lákařem a sestrou, obě jsou moc příjemné. Hotoví andělé. Velmi vynikající přístup k dětem. Moc za vše dík.


souhlasím s níže uvedenými názory.
Paní doktorka je profesionál. Vždy můžu počítat s tím, že mě předem připraví na to, co příjde a samozřejmě mě uklidní:-) Její zákroky jsou rychlé bez zbytečného protahování. Se sestřičkou Naďou jsou sehraná dvojka. Taky se mi líbí jak mezi sebou komunikují a tím uvolňují atmosféru. v ordinaci hraje rádio a tak komentují zprávy atak:-) Posledně jsem byla trhat zub a řeknu Vám, že strach byl samozřejmě větší než bolest. Díky bohu, že existují injekce, které mimochodem umí téměř bezbolestně aplikovat. Paní doktorku vřele doporučuji.


Skvělý servis


Super paní doktorka.Vřele doporučuji.


L

rychlé precizní zákroky, s eliminací bolesti, perfektně vybavená ordinace, osobní přístup, doporučuji


A

Skvělá paní zubařka,vše dokonale naplánované,nevystavuje pacienty zbytečné bolesti. Vždy seznámí i děti co bude dělat a jak bude vypadat ošetření. Chodí k ní mé děti i vnuci,ze vzdálenější části Ostravy. Tak by to mělo vypadat všude.


M

Opravdu musím jen souhlasit. Návštěva je vždy i díky sestřičce Nadi domluvena na přesný čas proto se nemusí čekat. Po kontrole vždy přichází výklad, odborné ošetření a pak i poučení. Sama atmosféra mezi doktorkou, sestrou a pacientem je úžasná. Manžel měl panickou hrůzu chodit k zubaři,ale už je to mnohem lepší.Vždy odcházím s úsměvem na rtech.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti