MUDr. Otakar Tofel

Zubař Více

Morávka 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 177, Morávka

S panem doktorem jsem spokojen min. od roku 1995 , je to správný nejen doktor , ale i svým přístupem i člověk , děkuji za jeho práci i za ostatní spokojené pacienty .A že je hovorný to je jen dobře .s pozdravem K. Ondruch

Dobry den takze opet musim napsat.Tak dnes jsme uz pana doktora navstivili i s nasi dcerkou a tak krasne jako dnes mi u lekare snad nikdy nikde nebylo.Co se tyka vysetreni nasi dcerky tak pristup uplne nadherny pak jsem byla na rade ja a muj pritel.Jelikoz momentalne nikdo v cekarne nebyl pan doktor mel na nas cas a skvele jsme si popovidali jak o zubech tak i jinych vecech!Musim opet konstatovat ze pan doktor je skvely clovicek jak v praci tak i v osobnim zivote!Tisicere diky za tohoto zubare a nikdy bysme nemenili!!!!Pane doktore mame vas radi jste nas poklad!!!

S manžekou jsme pacienty Dr.Tofela řadu let, proto nechápeme pána, který ohodnotil Dr. Tofela jako "velmi slabého"! Plně se ztotožňujeme s dalšími 11 hodnoceními - velmi dobrý.

Výborný, vždy mi zuby spravil na jedničku, dokonce mi dal i injekci proti bolesti. A když mi jednou nedal, tak mě to nějak extémně nebolelo. Oproti zubařce ke které jsem chodila v dětství je tenhle zubař jednička.

Dobry den dnes jsem prisla od pana zubare a nedalo mi to a musim reagovat na pani ktera tady psala posledni prispevek a musim rict ze jsem v soku!Jednak by si mela pani zajit nekam do skoly a naucit se psat kdyz uz chce tady nekoho spinit!Tato pani se zrejme v zivote nesetkala s hovadem zubarem jako treba ja!Pani preju vam to aby jste zazila magora zubare a nespinila sikovneho doktora!Ja k panu Toflovi chodim uz dlouho a jsem mooooc spokojena jednak s tim jak se stara o muj chrup a taky o to jak se hezky chova!Moc se tesim az moje dcerka bude vetsi a taky bude urcite chodit k nemu!Uz ted mam obavy z toho az jednou pan doktor nebude ordinovat tak kam pujdeme potom...A pokud ma nekdo problemy at se jim postavi celem at to rekne primo a nepise tady nesmysly navic ktere se nedaji a ni cist.Nejhorsi je lidska zavist a zloba a taky zakomplexovane idividua!Panu doktorovi velke dik a palec nahoru!!!:-)

perfektní zubař, jedina vitka že vyklada vtipky když vrta zuby a člověku se chce smát

Pan doktor mi zachránil zub, který jiná paní doktorka odsoudila k vytržení. Tento zub mi pak vydržel ještě dalších 7 let, až do mých 75 let!
Pana doktora si velice vážím a všem vřele doporučuji!

Nejlepší stomatolog a člověk, s jakým jsem se v životě poznal. Kéž by se všichni lékaři chovali k pacientům, jako on a byli na stejné profesní výši.

Dobrý ale ukecaný.

Skvělý odborník, vždy vstřícný, vždy hledá nejméně bolestné a komplikované řešení problému. A většinou si z ordinace odnesete i nějaký nový skvělý vtip:o)!