Budovatelů 20b/991, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Skvělý přístup k dětem. Naprosto úžasný. Nemám co vytknout. K panu doktorovi bych dojizdela i z opačné strany republiky. Doporučuji

X

Skvělý přístup, uklidňující, naprosto profesionální péče s jemným a citlivým přístupem. Jsem maximálně spokojená.

Výborný stomatolog,citlivý a velice hodný k dětem.Sestřičky hodné,příjemné.jsem ráda, že k panu dr.chodíme.Děkujeme za péči.Popelková

Nejlepší zubař, není co jiného dodat

Špičkovy doktor

Pan doktor je opravdu velmi šikovný zubní lékař. Svojí práci rozumí a dělá ji stoprocentně.
Navíc má velmi příjemné vystupování, vše vysvětlí a má trpělivost i s malými pacienty. Jsem vděčná, že má v péči i naše děti, tak amám jistotu, že mají to nejlepší.

Pan doktor je specialista, velmi lidský a příjemný člověk. Jsem moc ráda, že k němu mohu chodit. Rovněž paní sestřička je moc příjemná. Moc děkuji.

kvalitní zubař

Pan doktor je nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Citlivý, ochotný, ohleduplný.Jsem moc ráda, že k němu mohu chodit. Hudečková

Pan doktor je naprosto skvělý,v neděli dne 21.11.2010 jsem u něj byla na pohotovosti s 5ti letým synem a velmi mě překvapil lidský přístup a velmi šetrné provedení zákroku i přes velmi hlasitý křik mého syna.Velmi děkuji a rovněž chválím i sestřičku,která byla také naprosto profesionální.Jsem velmi spokojena.A ještě jednou velké díky oběma.Juranová