Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Nejlepší zubař, který může být, empaticka, profesionál na svém místě. Dekuji

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Skvělý odborník, skvělý člověk, mimořádně lidský přístup, nejlepší zubař, kterého si můžete přát.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Trhání osmičky (zubu)

Nejlepší zubařka, bojím se zubaře, ale díky jejího přístupu, už se nebojím, je nejlepší, vždy ji ráda vidím, je skvělá, když je třeba ,ošetří mě i bez objednání, jsem ráda, že mám takové štěstí, mít takovou príma zubařku, už od malá se stará o moje zoubky a musím říct, že ve všem, je prostě perfektní, mám Vás ráda, Nikča Š.

Nejlepší paní zubařka jakou jsme měli. Milá , ochotná, pečlivá. A sestřička je taky moc hodná, je prostě příjemné vejít k nim do ordinace.

Paní doktorka Macková je opravdu výborná zubní lékařka,docházím k ní již hodně dlouho,má výborný přístup k pacientovi,ošetření provádí velmi opatrně a šetrně,dochází k ní již také můj syn i vnouček a k dětem má také velmi pěkný přístup.Marcela

Paní doktorka je velice příjemná a pozorná ! Při každé návštěvě má člověk pocit ze sestřičky i paní doktorky, že se na vás vyloženě těší :) Vždy s úsměvem a dobrou náladou :)

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a šetrná. Nic nenechá jen tak, že zub bolí. Prostě takových opravdových doktorek je opravdu asi málo. Jsem moc ráda za paní doktorku Barboru Mackovou. Pochvalu si také zaslouží její skvělá a milá sestřička. Lazecká Renáta

k pani mackove taky chodime cela rodina a to ze vsech stran a vsichni jsme s ni velmi spokojeni.Byt takovych zubaru vice tak uz se nikdo zubaru neboji.Nase petileta dcera se k ni vzdy moc tesi a plombu ji dava jako hvezdicku tak z ni ma jeste velikou radost. Vojtiskovi

Nejlepší zubařka pod sluncem. Už k ní chodíme celá rodina, tak snad nás nemá plné zuby :-)
Sestřička je taky fajnová.
Obě Vás pozdravuje Eva S Elisabetkou

Svělá a jedinečná! Nejlepší přístup k pacientům a zejména dětem, což moc stomatologů nezvládá. Jednoznačně doporučuji!