Barbora Macková, zubař Ostrava

MUDr. Barbora Macková

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Trhání osmičky (zubu)

Nejlepší zubařka, bojím se zubaře, ale díky jejího přístupu, už se nebojím, je nejlepší, vždy ji ráda vidím, je skvělá, když je třeba ,ošetří mě i bez objednání, jsem ráda, že mám takové štěstí, mít takovou príma zubařku, už od malá se stará o moje zoubky a musím říct, že ve všem, je prostě perfektní, mám Vás ráda, Nikča Š.


Ověřeny pacient

Nejlepší paní zubařka jakou jsme měli. Milá , ochotná, pečlivá. A sestřička je taky moc hodná, je prostě příjemné vejít k nim do ordinace.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Macková je opravdu výborná zubní lékařka,docházím k ní již hodně dlouho,má výborný přístup k pacientovi,ošetření provádí velmi opatrně a šetrně,dochází k ní již také můj syn i vnouček a k dětem má také velmi pěkný přístup.Marcela


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná a pozorná ! Při každé návštěvě má člověk pocit ze sestřičky i paní doktorky, že se na vás vyloženě těší :) Vždy s úsměvem a dobrou náladou :)


Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a šetrná. Nic nenechá jen tak, že zub bolí. Prostě takových opravdových doktorek je opravdu asi málo. Jsem moc ráda za paní doktorku Barboru Mackovou. Pochvalu si také zaslouží její skvělá a milá sestřička. Lazecká Renáta


Ověřeny pacient

k pani mackove taky chodime cela rodina a to ze vsech stran a vsichni jsme s ni velmi spokojeni.Byt takovych zubaru vice tak uz se nikdo zubaru neboji.Nase petileta dcera se k ni vzdy moc tesi a plombu ji dava jako hvezdicku tak z ni ma jeste velikou radost. Vojtiskovi


Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka pod sluncem. Už k ní chodíme celá rodina, tak snad nás nemá plné zuby :-)
Sestřička je taky fajnová.
Obě Vás pozdravuje Eva S Elisabetkou


Ověřeny pacient

Svělá a jedinečná! Nejlepší přístup k pacientům a zejména dětem, což moc stomatologů nezvládá. Jednoznačně doporučuji!


Je dobrá.


R

Paní doktorka Macková je ta nejlepší zubařka pod sluncem,protože než jsem ji poznal,tudíž praktiky ošetření a léčby zubů,tak jsem měl strach ze dvou lidí-zubaře a Van-Damma.Už mám strach jen z Van-Damma,paní doktorka mě zcela zbavila strachu a sám se po půl roce objednávám na preventivku.Moc Vám děkuji p.DOKTORKO,jste ta nejlepší.Váš pacient-Ritzka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti