Praktický lékař stomatolog s laboratoří
Lomená 575/19, Havířov

Za mě skutečně špatný zubař. Lépe řečeno- před 20 lety byl možná považován za kvalitního doktora, dnes už je ale zubní lékařství jinde. Pan doktor vůbec neřeší prevenci - prohlídka po půl roce trvá cca 2minuty, rentgen se absolutně nekoná. Šla jsem na prevenci a pobolíval mě zub-zubař se neptal, jestli mám nějaké problémy a já tedy nic neříkala. Okouknul zběžně zuby a k mému překvapení řekl, že je vše ok a uvidíme se za půl roku.... podotkla jsem, že to je divné, jelikož mě jeden zub bolí. "No jo, vidíte, máte na něm kaz." Že by nějaká nová praxe? Nazvala bych ji autodiagnostika ve vlastním zájmu... Pan doktor ještě dodal, že mám v zubech dost plomb. Zeptala jsem se co s tím, jestli by mi něco neporadil: "Inu, máte špatné zuby, s tím se nedá nic dělat." (Ne, s dentální hygienistkou nespolupracuje). Při vrtání zubu používá ochranné brýle- ne, skutečně to nejsou lupové brýle, jak jsem si prvotně myslela. Bílá výplň zhotovena cca za 10 min - bez kofferdamu, detektoru kazu a mikroskopu. (mimochodem také bez rukavic...eh) Takto zhotovená plomba stojí 900 Kč + 250 Kč anestezie, která je přitom hrazena ZP. Jen dodám, že o nějakém léčebném plánu a konzultaci před výkonem nemůže být ani řeč.... Osobně nevidím jediný důvod, proč u pana Mrozovského zůstat a hledám nového zubaře.

Chodila jsem k nemu od malicka,ted jsem se prestehovala, tak bohuzel musim mit jineho zubare. K panu Mrozovskému jsem chodila s radosti. Za me suprr!!

LUXUSNÍ ZUBAŘ !!!!!!
Chodila jsem k nemu x let a opravdu vynikajici pristup od pana doktora i jeho sestricky.Vzdy mi vse vysvetlil.Proto bych chtela aspon touto cestou podekovat za profesionalni pristup.
DEKUJI

Výborný lékař!Od doby co jsem jeho paientem nevím, co je strach ze zubaře.S předchozí ¨lékařkou¨ Sivou se nedá srovnat.Díky ní jsem si vypěstovala pořádnou fobbi ze zubařů.Pak jsem přešla k panu Dr.Mrozovskému.Dnes chodím do ordinace dobrovolně, bez strachu a nebojím se na cokoli zeptat.Vřele doporučuji!

moc dobrý

To mě opravdu baví - takové negativní, ale ANONIMNÍ komentáře. Pan Mrozovský je profesionál a výborný lékař. Myslím, že jeho široká a spokojená klientela svědčí o všem!

Parádní zubař, parádní ordinace, super sestra, super čekárna, všechno opraví během chvilky.

neznám lepšího zubaře než je pan doktor Mrozovský Andělín

Stránská GAbriela s dětmi

Jsme u něj se ženou už 11let a máme u něj i naše děti,které se díky jeho přístupu a kvalitě nebojí zubaře.Je prostě super.Mensik

pan doktor Mrozovský je opravdu lékař na svém místě,jeho přístup jako lékař i jako člověk je na jedničku !!!!!!!