Andělín Mrozovský, zubař Havířov

MUDr. Andělín Mrozovský

Zubař Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lomená 575/19, Havířov
Praktický lékař stomatolog s laboratoří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Za mě skutečně špatný zubař. Lépe řečeno- před 20 lety byl možná považován za kvalitního doktora, dnes už je ale zubní lékařství jinde. Pan doktor vůbec neřeší prevenci - prohlídka po půl roce trvá cca 2minuty, rentgen se absolutně nekoná. Šla jsem na prevenci a pobolíval mě zub-zubař se neptal, jestli mám nějaké problémy a já tedy nic neříkala. Okouknul zběžně zuby a k mému překvapení řekl, že je vše ok a uvidíme se za půl roku.... podotkla jsem, že to je divné, jelikož mě jeden zub bolí. "No jo, vidíte, máte na něm kaz." Že by nějaká nová praxe? Nazvala bych ji autodiagnostika ve vlastním zájmu... Pan doktor ještě dodal, že mám v zubech dost plomb. Zeptala jsem se co s tím, jestli by mi něco neporadil: "Inu, máte špatné zuby, s tím se nedá nic dělat." (Ne, s dentální hygienistkou nespolupracuje). Při vrtání zubu používá ochranné brýle- ne, skutečně to nejsou lupové brýle, jak jsem si prvotně myslela. Bílá výplň zhotovena cca za 10 min - bez kofferdamu, detektoru kazu a mikroskopu. (mimochodem také bez rukavic...eh) Takto zhotovená plomba stojí 900 Kč + 250 Kč anestezie, která je přitom hrazena ZP. Jen dodám, že o nějakém léčebném plánu a konzultaci před výkonem nemůže být ani řeč.... Osobně nevidím jediný důvod, proč u pana Mrozovského zůstat a hledám nového zubaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Chodila jsem k nemu od malicka,ted jsem se prestehovala, tak bohuzel musim mit jineho zubare. K panu Mrozovskému jsem chodila s radosti. Za me suprr!!


M
Ověřeny pacient

LUXUSNÍ ZUBAŘ !!!!!!
Chodila jsem k nemu x let a opravdu vynikajici pristup od pana doktora i jeho sestricky.Vzdy mi vse vysvetlil.Proto bych chtela aspon touto cestou podekovat za profesionalni pristup.
DEKUJI


M
Ověřeny pacient

Výborný lékař!Od doby co jsem jeho paientem nevím, co je strach ze zubaře.S předchozí ¨lékařkou¨ Sivou se nedá srovnat.Díky ní jsem si vypěstovala pořádnou fobbi ze zubařů.Pak jsem přešla k panu Dr.Mrozovskému.Dnes chodím do ordinace dobrovolně, bez strachu a nebojím se na cokoli zeptat.Vřele doporučuji!


moc dobrý


To mě opravdu baví - takové negativní, ale ANONIMNÍ komentáře. Pan Mrozovský je profesionál a výborný lékař. Myslím, že jeho široká a spokojená klientela svědčí o všem!


Ověřeny pacient

Parádní zubař, parádní ordinace, super sestra, super čekárna, všechno opraví během chvilky.


neznám lepšího zubaře než je pan doktor Mrozovský Andělín

Stránská GAbriela s dětmi


Ověřeny pacient

Pana Mrozovského mohu opravdu jen doporučit.Poté, co jsem si prožila u zubařky Paclové, na mě působil opravdu jako anděl a spravil mi zoubky, která mi předchozí "zubařská hvězda" totálně odepsala. Rozhodně bych neměnila:-)A jsem ráda, že mohu do jeho ordinace chodit bez bolení břicha a vždy s úsměvěm!


Ověřeny pacient

Jsme u něj se ženou už 11let a máme u něj i naše děti,které se díky jeho přístupu a kvalitě nebojí zubaře.Je prostě super.Mensik


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti