Marcel Čajka, zubař Ostrava

MUDr. Marcel Čajka

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Od zakladni skoly kdy jsme chodili hromadne k zubari jsem mela hruzu v ocich kdyz se reklo:Jdeme k zubari,po par neprijemnych zkusenostech a bolestivych procedurach,jsem si vyzkousela parkrat od zubare utect.Skola je davno zamnou a uz to nejaka doba bude,co chodim k panu doktorovi a docela uz se ani nebojim,je to tolerantni zubar,sestricka taktez,vzdy precizni prace,vpodstate bez bolesti a bez toho abych pomalu omdlivala jeste nez tam dojdu. Dekuji obema,moc fandim aby vam ta spoluprace vydrzela na tak vysoke laťce :)
Zvonickova


Ověřeny pacient

Precizní práce, velmi profesionální. Lidský a vstřícný přístup. Velmi spokojený pacient Zdeněk Klapuch


I
Ověřeny pacient

Pan zubař je pro mně nejlepší co znám.Vždy se zeptá,zda mně něco nebolí.Když je třeba vrtat,tak se zeptá zda nechci injekci.Sestřička je taky hodně milá.Vždy nezapomene připomenout,že za půl roku se mám objednat.Jen tak dál.Přeju jim,aby dále pracovali,tak jako doposud.Spokojená pacientka Lenka Horkelová


L
Ověřeny pacient

Precizní péče a jemný přístup (pan doktor vysvětlí, doporučí, zeptá se, zda je vše OK...), sestřička vždy příjemná a milá. Ačkoli nejsem expert, všímám si i vybavení v ordinaci, kdy je jasné, že jde s dobou.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Čajka je opravdu precizní stomatolog, člověk by ani neřekl, jakou péči dokáže věnovat takové běžné věci, jako plombování zubů a je úplně jedno, zda je to amalgam nebo composite.
S mými předchozími stomatology se to opravdu nedá srovnat, klobouk dolů, že ne každému je jedno, jakou práci za sebou v cizích ústech nechá ;o))
Nutno ovšem pochválit i jeho sestřičku paní Bodlákovou, která vždy vystupuje velice příjemně a je schopná pružně reagovat na Vaše potřeby.
Mé díky patří oběma ;o))

P.Jeřábek


H
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař pod sluncem. Chodil jsem k zubaři se strachem a zuby mi spíš zničil než uzdravil. Od te doby co chodím k p.Čajkovi jsem vysmáty od ucha k uchu. Je vynikající a celou pusu mi dal dohromady. Má zlaté ručičky, je prostě profík na pravém místě. Má i tu nejlepší sestřičku, milá, usměvavá, vždy vyjde vstříc.


P
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař,kterého jsem poznala,pečlivý a hlavně lidský.Chodíme k němu už skoro celá rodina a všichni jsme velmi spokojeni.Je to profík a sestřička je taky fajn.Děkujeme,že jste nás všechny vzal do své péče,lepšího zubního lékaře,bychom asi těžko našli.....


Z
Ověřeny pacient

Neznám lepšího PÁNA ZUBAŘE než je Marcel Čajka! Opravdu mohu doporučit všem, je to velmi milý, ochotný, pečlivý, vzorný, usměvavý perfekcionalista s krásnýma modrýma očima a velkým kouzlem osobnosti. Nechodím k němu jinak, než s úsměvem :) protože naopak se to opravdu nedá, zvláště, když na Vás pohlédnou ty jeho modrá očka :)


H
Ověřeny pacient

Nejlepší zubní lékař, ke kterému jsem kdy chodila!!!! Vždy milý, ochotný vyřešit jakýkoliv problém. Příjemný, usměvavý - jen pohled na něj musí člověka - pacienta uklidnit. Je to zkrátka odborník ve své profesi č.1 . Krom toho má jisté kouzlo a krásné modré oči. Nedá se k němu nejít s úsměvem...a rozbušeným srdcem :)


Z
Ověřeny pacient

Neznám lepšího stomatologa než je MUDr Marcel Čajka. Je to prostě zubní lékař se vším všudy! Ochotný kdykoliv pomoci a začít řešit vzniklé problémy. Do jeho ordinace se zkrátka chodí jen s úsměvem, jinak to snad ani nejde. Krom toho, je také velmi pečlivý, příjemný, usměvavý, jemný a co hlavně - atraktivní. Velmi pohledný muž s krásnýma modrýma očima a šikovnýma rukama. Na něj se prostě nejde neusmát... Chodím k němu vždy se zvýšeným pulsem při pohledu na něj....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti