Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Branická 34, Praha 4 , Praha
Doktor OLS

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Bělení zubů • od 1 800 kč

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie • od 1 200 kč +5 Více

Implantáty • od 23 000 kč

Keramické korunky • od 4 800 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 1 390 kč

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Branická 34, Praha

od 1 800 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

Doktor OLSBranická 34, Praha

od 1 200 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

od 23 000 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

od 4 800 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

od 1 390 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

od 590 kč

Doktor OLSBranická 34, Praha

Doktor OLS

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Doktor OLS endodontické konzultace

Do ordinace pana doktora dochazime s celou rodinou. Nikdy mu neprestanu dekovat zdrave zuby. Uzasne peclivy pan doktor. Pristup a pece perfktni. Muzeme jako rodina jen doporucit! S uctou Štetinovi

J
Ověřeny pacient

Za svůj život jsem vystřídala několik stomatologů - od studentů stomatologie až po řekněme "zkušené" lékaře v důchodovém věku. Nyní jsem 3x navštívila MUDr. Olšovského a vždy nevycházím z údivu - jeho klidný, naprosto profesionální přístup, moderní technologie, o kterých jsem ani netušila že existují, bezbolestnost jeho zásahů, obrovská zručnost ..., mohla bych pokračovat ve výčtu kvalit, ale to bych citovala ostatní pacienty. Prostě zázrak - škoda jenom, že (zatím) nelze naklonovat a že jsem ho nenavštívila dříve! Majka

Š
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Používá ty nejmodernější materiály a postupy, takže můj chrup je nyní - i když se již řadím k seniorům - mnohem zdravější a krásnější než dříve. Navíc si mohu být jistá, že zub a jeho okolí před zákrokem znecitliví, takže žádná bolest a žádný stres předem!

Ľ
Ověřeny pacient

Čo sa týka pána doktora je mladý, prijemný ,veľmi šikovný a zručný a so sestričkou sú veľmi dobrý a profesionálny tím. Pán doktor pracuje dôsledne a samozrejme bezbolestne lebo pri väčšine úkonov používa lokálne umŕtvenie .
Má špičkovo vybavená nové ordinácie, už čakáreň je oáza relaxu a oddychu a v človeku to navodí pocit absolútnej dôvery v toto zdravotnícke zariadenie. Veľmi upokojujúco pôsobí aj na deti čo je tiež dôležité pretože deti sa zubárov väčšinou boja. Určite budem aj naďalej robiť pozitívnu reklamu pánovi doktorovi a jeho tímu a môžem len a len odporúčať

L
Ověřeny pacient

Ze začátku jsem byla panem doktorem také nadšená, ale mám pocit, že poslední dobou kvalita jaksi uvadá. Pan doktor očividně nestíhá, takže se vám po hodině a půl čekání může stát, že vás i s kazem pošle domů s tím, že na to nemá čas. Odcházím k někomu jinému.

A
Ověřeny pacient

Když pan doktor přebíral ordinaci po paní doktorce Hejmové, byla jsem na rozpacích. Nicméně mi během krátké doby objevil věci, které paní doktorka zanedbala a zachránil mi tak několik zubů, které byly pod starými plombami zcela duté a hrozilo z nich riziko. K panu doktorovi chodím ráda a bez velkého stresu "jdu k zubaři". Jsme u něj celá rodina a všichni spokojení. I co se týče injekcí s umrtvovací látkou - dříve to pro mne bylo utrpení a raději jsem se nechala trápit bez nich, ale pan doktor má zlaté ruce a injekce nejsou takřka cítit. Mám díky němu krásné zdravé zuby a dobrý pocit. Neměnila bych.

K
Ověřeny pacient

Zatím skvělý přístup, se zákroky spokojenost, chodím i s dětmi a doposud opravdu vidím profesionálně odvedenou práci.

Ověřeny pacient

Pana doktora by měli pozlatit a dávat za příklad všem lékařům.. Je opravdu úžasný, je velmi milý, profesionální, pečlivý, neokrádá, nevymýšlí si kazy, sestřička je též velmi milá. Já mohu opravdu doporučit, za mne je pan doktor něco jako stomatologický bůh :)

.
Ověřeny pacient

Pan Olšovský je naprostý profesionál. Neuvěřitelně šikovný ve své práci, velmi milý, sestřička je též velmi milá. Opravdu DOPORUČUJI... U pana doktora se není čeho bát..:)

M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, po všech recenzích tady jsem na vlastní kůži dnes vyzkoušela. Šla jsem neobjedná, s velkými bolestmi (mrtvého zubu) jak se zjistilo a i přesto mě pan doktor neodmítl. Našel skulinku kdy mě ošetřil, vše vysvětlil, co mi bude dělat, kolik co bude stát a dokonce zůstal i chvíli přesčas po ordinačních hodinách. Spolu se sestřičkou tvoří příjemný a sehraný tým, velmi jim děkuji. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu