Doktor OLS

Zubní lékařství

Poskytujeme komplexní zubní ošetření pro celé rodiny včetně dětí od jednoho roku věku. Naše ordinace má bezbarierový přístup. Nové pacienty přijímáme, již od 1 roku věku. Více zde: http:/... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Naše ordinace má bezbarierový přístup.

Nové pacienty přijímáme, již od 1 roku věku.

Více zde: http://www.branikdent.cz/

Naše vybavení

• panoramatický rentgen OPG
  • intraorální rentgen
  • Intraorální kamera
  • ultrazvukové čištění kořenových kanálků
  • strojová endodoncie drátová i bezdrátová
  • lupové brýle
  • elektrokauter
  • intraligamentární anestezie

Vyšetření

• Stomatologické preventivní vyšetření
  • Paradontologické vyšetření
  • Zhotovení digitálního snímku OPG / RTG
  • zavedení implantátu
  • fixní a snímatelná protetika
  • dlahování oslabeného chrupu

Branická 34, Praha 4

147 00, Praha, středočeský

• Markéta Hlásková

Zubař, MDDr.

• Paní doktorka je moc milá a pečlivá. Vždy dopředu vysvětlí, co bude dělat, jsem s ní velice spokojená.

• Vít Olšovský

Zubař, MUDr.

• J

Za svůj život jsem vystřídala několik stomatologů - od studentů stomatologie až po řekněme "zkušené" lékaře v důchodovém věku. Nyní jsem 3x navštívila MUDr. Olšovského a vždy nevycházím z údivu - jeho klidný, naprosto profesionální přístup, moderní technologie, o kterých jsem ani netušila že existují, bezbolestnost jeho zásahů, obrovská zručnost ..., mohla bych pokračovat ve výčtu kvalit, ale to bych citovala ostatní pacienty. Prostě zázrak - škoda jenom, že (zatím) nelze naklonovat a že jsem ho nenavštívila dříve! Majka

• Š

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Používá ty nejmodernější materiály a postupy, takže můj chrup je nyní - i když se již řadím k seniorům - mnohem zdravější a krásnější než dříve. Navíc si mohu být jistá, že zub a jeho okolí před zákrokem znecitliví, takže žádná bolest a žádný stres předem!

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře