Valerii Vashchuk, zubař Praha

Chirurgická extrakce zubu Hrazeno pojišťovnou +10 Více

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Dětská stomatologie Hrazeno pojišťovnou

Estetická stomatologie • od 6 000 kč

DOVOLENÁ 17. - 24.6. 2021 __________________________________________________________________________________________ Jsem specialista v oboru esteti...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina),rok promoce - 2008,diplom z vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Němčina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 500 kč

od 1 200 kč

8 200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Empatický odborník, vysvětluje možnosti léčby s maximální šetrností, dává záruku na svoji práci poskytuje možnost ošetření v akutních případech i o vikendu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Nejlepsi pan zubar, jakeho jsem kdy mela. Moc mily clovek a praci dela peclive a bezbolestne. Mooc doporucuji - nevahejte, dokud bere nove pacienty:) vždy mě vezme přesně v domluvený čas, pořád se ptá, zda ošetření nebolí, celkově má moc milý a jemný přístup a není důvod se ošetření u pana doktora bát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Po dlouhodobé nespokojenosti s předchozí zubní lékařkou jsem se rozhodla vyzkoušet jiného lékaře. Na doporučení jsem navštívila Dr. Vashchuka a nelituji! Celý personál mě moc mile přivítal, celé vyšetření bylo profesionální a pan doktor mi vše vysvětlit i ukázal. Až po této návštěvě mi došlo, jak má předchozí doktorka byla neprofesionální. K tomuto lékaři budu na kontroly chodit s úsměvem! :) Děkuji

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Krásně vytvarovaná plomba na stoličce. Pan doktor si dal záležet. Mám strach ze zubařů ale tady to bylo úplně vpohodě. Pan doktor nedopustí aby něco bolelo a nevadí mu přidat anestezii jako v jiných ordinacích. Dá anestezie tolik, kolik je potřeba aby nic nebolelo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. extrakce zubu

Prístup pána doktora aj jeho asistentky bol nielen vělmi profesionálny , ale aj veľmi milý . Som milo prekvapená s akou starostlivosťou ku mne pristupovali a za to som veľmi vďačná .

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Děkuji za velmi citlivý přístup k synovi, vše bylo dokonale vysvětleno, syn odcházel klidný a spokojeny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Pana doktora Vashchuka mohu jen a jen doporučit. Je to báječný, ochotný a citlivý pan zubař. Ošetření je vždy profesionální, vše pečlivě vysvětlí a vždy skvěle poradí. Víc takových doktorů

Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Vstupní prohlídka proběhla v pořádku. Lékař vše vysvětlil a popsal. Těším se, pokud se to dá říct o návštěvě zubaře, na další vyšetření . :-D

Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

líbil se mi profesionální přístup pana doktora a příjemné vystupování... a málokdy se setkávám s tím, že se mi lékař začne věnovat v čase, na který jsem se objednal... fakt za mne spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Vážně super zubař. Nyní jsem u něho byla podruhé a je opravdu empatický, šikovný a snaží se zachránit zub za každou cenu a vše vysvětlí. Kéž by byli všichni lékaři takoví.

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám syna v Německu a chce přijed doČR a udělat si nové zuby. Můžete mi poradit na koho se obrátit ?

Dobrý večer.
    Máme ordinace v Praze a pořád příjímáme nové pacienty.Kdyztak kontaktujte nás , máme volné termíny občas i o vykendech.

Dr. Valerii Vashchuk

• Dobrý den, dnes (27.5.) jsem dostala umrtvovací vložku do dolní šestky. Na čištění kanálků mám projít až 15.7. přijde mi, že je to strašně dlouhá doba. Navíc jsem těhotná s termínem porodu v srpnu. Mám z toho smíšené pocity.

Dobrý večer.Pokud je to opravdu umrtvovací vložka, tak mohla by se nachazet v zubu jen 10-14 dnů.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů