Valerii Vashchuk, zubař Praha

Chirurgická extrakce zubu Hrazeno pojišťovnou +9 Více

Dentální hygiena • 2 000 Kč

Estetická stomatologie • od 6 000 kč

Extrakce zubu Hrazeno pojišťovnou

NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!___________________________________...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina),rok promoce - 2008,diplom z vyznamenáním
  • OSVĚDČENÍ o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v studijním programu Zubní lékařství v České republice - Univerzita Karlova 2015.

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Ukrajinština,
  • Slovenština,
  • Němčina,
  • Ruština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 5 000 kč

od 3 000 kč

10 000 Kč

Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

U pana doktora jsem byla na návštěvě poprvé a velmi mile mě celá návštěva. Byla jsem na vstupní prohlídce, ale pan doktor zjistil hned několik problému, ke kterým mi jasně řekl, co to znamená, jak k tomu došlo a co s tím o s přehledem, kolik by to mělo stát. Pan doktor mi dal čas na promyšlenou a nakonec mi zub začal opravovat hned. Po celou dobu byl velmi empatický, stále se ptal jestli je vše v pořádku. Sestra byla také velice milá po celou dobu návštěvy. Odcházela jsem nadšená.

Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Náročný ale přesto ne nepříjemný zákrok. Stálá péče o pohodlí pacienta. Příjemné prostředí, celková spokojenost.

Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Skvělý pan doktor. Vše vysvětlí, poradí a je velmi empatický. Milá sestřička a příjemná ordinace.

Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Z ordinace jsem odcházel s lepší náladou než s jakou jsem do mi přicházel. Tak se těším na příští návštěvu

Umístění: Ludana s.r.o. zubní vyšetření

Fajn doktor aj sestrička. Ľudský prístup. Vysvetlí, čo je potrebné. Kto sa bojí zubára ako ja, odporúčam. :)

Umístění: Ludana s.r.o. extrakce zubu

Nemám co vytknout, za můj život (jsem cca v půlce průměrného života:) je to 3tí zubař a snad i poslední, nic od něj nebolí, navrhne možnosti a je na Vás co zvolíte. Možná kdyby měli všichni stejný přístup, tak by se lidi nebáli navštěvovat zubaře, obzvláště děti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ludana s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Absolutne bezbolestny narocnejsi zakrok, pan doktor mi cely cas vysvetloval, co bude robit, neustale sa ma pytal, ci je vsetko v poriadku, velmi empaticky pristup, mila pani sestricka a celkova atmosfera v ordinacii je prijemna a nemozem zabudnut podotknut, ze pan doktor je velky profesional.

Umístění: Ludana s.r.o. extrakce zubu

Dobrý den ,měl jsem velké bolesti zubu.Neváhal jsem a ráno jsem zkusil zavolat Dr. Valerii.No a pozoor ,hned ten den jsem byl pozván.Vše předem velmi dobře vysvětlý a pak začne profesionálně a precizně pracovat.Moc Vám děkuji pane Valerii a děkuji i Vaší hezký sestřičceDíky

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ludana s.r.o. ošetření kořenových kanálků

První návštěva, velmi dobrý dojem, milý a empatický přístup pana doktora. Je vidět, že se snaží problém řešit a vše dobře vysvetluje pacientovi.

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Dobrý den. Se vším jsem byla moc spokojená. Profesionální přístup, bezbolestnost, empatie a mnoho dalšího pozitivního. Děkuji

32 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dnes (27.5.) jsem dostala umrtvovací vložku do dolní šestky. Na čištění kanálků mám projít až 15.7. přijde mi, že je to strašně dlouhá doba. Navíc jsem těhotná s termínem porodu v srpnu. Mám z toho smíšené pocity.

Dobrý večer.Pokud je to opravdu umrtvovací vložka, tak mohla by se nachazet v zubu jen 10-14 dnů.

Dr. Valerii Vashchuk

Dobrý den- chci se zeptat zda by šla výplň mezi mezeru na prrdnich zubu, rovnatka nechci. Dekuji.

Dobrý večer.
Je možnost to upravit buď pomoci fotokompozitních plomb buď pomocí fazét.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů