Palackého, Třešť
MUDr Zdeněk Vášek

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Doudova 652/10, Praha 5, Praha
Ludana s.r.o.

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologii,protetické a dětské stomatologii. Oboru stomatologii se věnuji přes 10 let. Snažím se pro...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Parodontologické konzultace

Palackého, Třešť

MUDr Zdeněk Vášek

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Za celý svůj život a to nejsem žádný mladík, jsem se nesetkal s takovým empatickým lékařem. Nepíšu zubním lékařem, ale lékařem vůbec.
Nebere Vás jako věc, pacienta, ale jako člověka, kterému je třeba pomoct.
Přesně Vám vysvětlí stav vašeho problému, navrhne léčbu, vyžádá souhlas.
Léčba je naprosto bezbolestná, vysoce profesionální a precizní.
Kdybych nevěděl, který zub mne bolel, nepoznal bych, že byl ošetřován, tak precizně je provedeno ošetření.
Mám-li bolestivý problém, vždycky si na mne najde čas, takže se nemusím dopovat analgetiky a trpět.
Pane doktore, moc Vám děkuji a jsem rád, že mám to štěstí, že jsem léčen zrovna Vámi.

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Pan doktor je velice pečlivý, oceňuji preciznost a lidský, profesionální přístup. Byla jsem vstupní prohlídce a dentální hygieně. Ošetření zubů bylo bezbolestné a neustále se pan doktor ujišťoval, že je vše v pořádku. Řekne, co je potřeba, doporučí léčbu, nikomu nic nenutí, je velice milý. Děkuji a doporučuji.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům, je trpělivý a neustále se ptá, zda ošetření nebolí a je vše v pořádku. Pracuje rychle a precizně. Následně se zajímá o hojení. Má profesionální ale zároveň empatický přístup. Všem vřele doporučuji.

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Pan doktor je úžasný!! Bála jsem se zubaře celý život. Dopadlo to tak, že mi zbylo 10zubu dohromady. Pan doktor byl milý, ochotný, vstřícný a hlavně neuvěřitelně šikovný. Mám od něj krásné nové zuby. Trhal mi 4 najednou, necítila jsem absolutně žádnou bolest. Ani injekce sem necítila. ❤️Naprosto profesionální přístup. Vše vysvětlí, poradí. Člověk mu může napsat i mimo pracovní dobu, což je úžasné. Pan doktor se zajímá i o to jak Vám po zákroku je. Mohu jen doporučit! ❤️ Už nikdy nikam jinam. Děkuji Vám pane doktore.

O
Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Pan doktor je již mým třetím zubařem. S jeho péčí jsem velmi spokojen. Oceňuji především jeho osobní přístup a preciznost, se kterou péči provádí. Zákroky jsou vždy téměř bezbolestné a pacient je pravidelně dotazován na citlivost během zákroku a později i na průběh hojení. Vše je navíc provedeno poměrně rychle, takže se minimalizuje čas strávený v zubařském křesle. Pacientům doporučuji a přeju nám všem: Víc takových lékařů.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Po 3 nocích nespání a úmorné bolesti a po 2 návštěvách jiných pohotovostí, kde nedokázali pomoci jsem se navštívila na pohotovosti v Třešti pana doktora. Přesto, že jsem přijela v 11:50 a ordinoval do 12:00, mě vzal s úsměvem. Jako jediný mi konečně udělal rentgen a našel pravý problém a rozhodnul, že bude nejlepší zub vyndat. V tu chvíli mi to bylo jedno a souhlasila jsem se vším. Musím přiznat, že v té bolesti co jsem prožívala ve mě byla opravdu malá dušička.Pan doktor mě uklidnil a vše co mi dělal mi říkal a několikrát během výkonu se zeptal, jestli je vše v pořádku. Po té nasadil antibiotika.Nevím jak bych dopadla kdybych nevyhledala přímo pana doktora. Panu doktorovi patří velký dík a je to opravdu profesionál na svém místě, co má vždy úsměv na tváři .Veronika

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Pan doktor ,dokonalá bytost! Lidský přístup,dokázal vše podrobně vysvětlit . Trhání osmiček byla moje noční můra... Pan doktor mě uklidnil ,pustil muziku a naprosto bezbolestně zub vytáhl a pečlivě ošetřil :) nemám co vytknout
Byl tam i můj 5 letý syn a manžel také naprosto dokonalá práce! Konečně super zubař,který ví co se sluší a patří . Děkuji pane doktore . Dudyova

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Pan doktor je opravdu moc milý a vstřícný. Zajímá se o to, jak se pacient cítí a co mu vyhovuje. Na práci si dává záležet a chová se velice profesionálně. Musíme jen doufat, že tu zůstane a neodejde jako jeho předchůdce. Přišli bychom o perfektního zubního specialistu

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Před vánocemi jsem musela na zubní pohotovost do Treště, kde mě ošetřil pan doktor Vashchuk. Neskutečně mě překvapil milým, citlivým přístupem a naprosto bezbolestným zákrokem. Navíc se ještě ten den zajímal o to, jak mi po zákroku je, což se mi nikdy nestalo a moc si toho vážím. Pana doktora vřele doporučuji a děkuji mu, za takové ošetření.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Na prohlídku k panu doktorovi se vždy těším. V jeho ordinaci panuje přátelská nálada. Profesionální přístup u něho beru jako samozřejmost.

• zubní kaz
  • bolesti zubů