Valerii Vashchuk, zubař Praha

Chirurgická extrakce zubu Hrazeno pojišťovnou +10 Více

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Dětská stomatologie Hrazeno pojišťovnou

Estetická stomatologie • od 6 000 kč

DOVOLENÁ 17. - 24.6. 2021 __________________________________________________________________________________________ Jsem specialista v oboru esteti...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina),rok promoce - 2008,diplom z vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Němčina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 200 kč

8 200 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Troufnu si říci, že je jeden z nejlepších ve svém oboru. Pár jsem jich již měl a u poslední zubařky v Jihlavě jsem málem ulomil opěrku z křesla když mi dělala plomby na přední zuby.

Pan doktor vše krásně vysvětlil a ihned začal pracovat. Ani injekci na začátku jsem necítil a natož celý zákrok.

Výbornej přístup a jak tu již psali mnozí, bezbolestné, profesionální, příjemné a kvalitní.

Jsem rád, že jsem se k němu dostal. Doposud jsem měl silný strach ze zubařů a ode dneška tam budu chodit rád.

Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan zubar je velice mily a pozorny, neustale javi zaujem ci sa citim pri zakroku v poriaku. Maval som strach pred zubarom. Ten sa vdaka panu zubarovi pominul.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor je úplně nejlepší zubař kterého znám je ohleduplný , skvělý moc mi pomohl několikrát , hned mě vzal když jsem potřebovala a měla bolesti .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. preventivní prohlídky

Jako vždy, pět hvězd . Preventivní prohlídka, objeven kaz, objednáno na opravu už na příští týden.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Doporučuji není co vytknout, mnoho českých lékařů by se od takových jako je doktor Vaschchuk mělo učit, jak se mají chovat k pacientům. Přišel jsem urgentní bez předních zubů jelikož se mi rozlomil přední mústek, vinou nekvalitní práce českého doktora. Odcházel jsem cca za hodinu se zubami v puse . Moc děkuji pane doktore .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Pana doktora vřele doporučuji, je velmi empatický, o pacienta se opravdu zajímá, hledá, jak co nejlépe pomoci. Perfektní přístup. Kvalitní technické zázemí ordinace (panoramatický rentgen). Návštěva překonala očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je velice empatický, milý, ohleduplný a hlavně velký profesionál! Během každého ošetření se několikrát ptá jestli je vše v pořádku a nic nebolí. Kdyby byli všichni lékaři jako pan Valerii Vashchuck, tak není na světě nikdo, kdo by se bál jít k zubaři!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Jednička ve svém oboru! Nikdy jsem nebyla spokojenější a to jsem bohužel navštívila hodně zubařů ,než jsem našla toho nejlepšího . Všem DOPORUČUJI

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Dentálna hygiena aj oprava zubu prebehli úplne bezbolestne. Pán doktor je veľmi ľudský a má zmysel pre humor, takže obe návštevy boli pre mňa veľmi príjemné. Určite ho môžem len odporučiť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Dnes první návšteva. Jednalo se o konzultaci. Vše srozumitelně vysvětleno a ukázáno. Pan doktor je velice hodný a při prohlídce opatrný,aby nic pacienta nebolelo.

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám syna v Německu a chce přijed doČR a udělat si nové zuby. Můžete mi poradit na koho se obrátit ?

Dobrý večer.
Máme ordinace v Praze a pořád příjímáme nové pacienty.Kdyztak kontaktujte nás , máme volné termíny občas i o vykendech.

Dr. Valerii Vashchuk

Dobrý den, dnes (27.5.) jsem dostala umrtvovací vložku do dolní šestky. Na čištění kanálků mám projít až 15.7. přijde mi, že je to strašně dlouhá doba. Navíc jsem těhotná s termínem porodu v srpnu. Mám z toho smíšené pocity.

Dobrý večer.Pokud je to opravdu umrtvovací vložka, tak mohla by se nachazet v zubu jen 10-14 dnů.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů