Doudova 652/10, Praha 5, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Maxima + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti od 1 let
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologii,protetické a dětské stomatologii. Oboru stomatologii se věnuji přes 10 let. Snažím se pro...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Nejlepší zubař kterého jsem mohla potkat, doporučuji všem co mají strach a obavy jako jsem měla já! K panu doktorovi se vždy budu těšit, skvělý přístup, vysvětlení, prostě vše! Sestřička úžasná také!

O
Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Moje první návštěva z pěti lety synem. Pan doktor je velmi příjemný,milý, vše vysvětlí pořadí, a hlavně šikovný. 100% ho doporučuji.
P. S. Má moc prijemnou sestřičky

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Pan doktor je skvělý, vše vysvětlil, ošetření téměř bez bolesti. Jsme z Vysočiny a nelituji vůbec cesty do Prahy, já při své panické hrůze z lékařů, se příště za panem doktorem bát nebudu. Sesřička moc milá, prostředí příjemné. Moc Vám děkuji pane doktore - za vše.

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

BYLA JSEM ZATIM JEN DVAKRAT..POPRVE..VSTUPNI PROHLIDKA..ZDARMA..JEDNO PROVIZORKO..MA SEM DONESLE..1400KC...ALE TY ME VRATIL...A TEDKA.MAM DVE PROVIZORNI PLOMBY...JE HODNY PAN ZUBAR.....JSEM ZATIM SPOKOJENA...A NIC ME NEBOLI..RADMILA

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojena. Pan doktor je velice milý, vstřícný, profesionální a hlavně lidsky. Zubařů se hodně bojím a pan doktor všechno vysvětlí, uklidní a během zákroku se ptá jestli něco bolí. Jsem velice rada ze mohu k panu doktoru docházet do ordinace. Moc vám děkuji jaký jste skvělý.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Ochota Dr. Vashchuka překračuje standardu lékařské péče. Jeho zájem o zdraví pacienta je mimořádný. Dr. Vashchuk posoudil mimořádnou situaci mého syna a pomohl nám nad rámec obyčejné zubní ambulance. Velmi si cením jeho snaha vše podrobně vysvětlit a komunikovat s pacientem.

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Pana doktora Jsem “nasla”na FB a Jsem za to moc rada.Zatim Jsem byla pouze na jedne navsteve ale pomohl mi veliceJeste potrebuji spravit tak 4 zoubky a uz ted vim,ze k nikomu jinemu uz bych nikdy nesla.Pan doktor ma opravdu zajem o sve pacienty a nekolikrat se dotazuje,zda je vse v poradku,jak se citim...to Jsem opravdu nikdy nezazila.Naopak Jsem zazila opovrzeni ze strany lekarky,ze chci vubec injekci proti bolesti.Za me tedy doporucuji na 1000%Uz ted se tesim na dalsi navstevy.Dekuji mnohokrat!

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

Dobrý den .chci jen podotknout že lepšího profesionála za svůj život sem nepotkal.je výjimečný v mnoha ohledech a přístupech k člověku který má problém se zuby.dal bych 10 hvězd !!

Umístění: Ludana s.r.o. Jiný

dopuruciji dr. Valerii, top, ve všem, nejlepší stomatolog co jsem zažil, profesionální přístup, bezbolestné ošetření, doporučuji všem, lubos body

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek Jiný

Za celý svůj život a to nejsem žádný mladík, jsem se nesetkal s takovým empatickým lékařem. Nepíšu zubním lékařem, ale lékařem vůbec.
Nebere Vás jako věc, pacienta, ale jako člověka, kterému je třeba pomoct.
Přesně Vám vysvětlí stav vašeho problému, navrhne léčbu, vyžádá souhlas.
Léčba je naprosto bezbolestná, vysoce profesionální a precizní.
Kdybych nevěděl, který zub mne bolel, nepoznal bych, že byl ošetřován, tak precizně je provedeno ošetření.
Mám-li bolestivý problém, vždycky si na mne najde čas, takže se nemusím dopovat analgetiky a trpět.
Pane doktore, moc Vám děkuji a jsem rád, že mám to štěstí, že jsem léčen zrovna Vámi.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů