Valerii Vashchuk, zubař Praha

Chirurgická extrakce zubu Hrazeno pojišťovnou +10 Více

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Dětská stomatologie Hrazeno pojišťovnou

Estetická stomatologie • od 6 000 kč

__________________________________________________________________________________________ Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina),rok promoce - 2008,diplom z vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Němčina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 500 kč

od 1 200 kč

8 200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Stoprocentní spokojenost. Můžu jen vřele doporučit. Moderně vybavená ordinace, skvělý personál. Mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Doctor Valerii Vashchuk is professional and attentive, zná mnoho jazyků, на приёме разговаривали на русском

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je milý, ohleduplný, profesionál! Naprosto bezbolestné čištění kanálků, druhý den bez bolesti.

Umístění: Ludana s.r.o. porcelánové korunky

Pan doktor je prostě skvělý, jsem ráda, že jsem na něj dostala kontakt a musím říct, že mně postupně zbavil všech problémů a ještě za přijatelné ceny, navíc pro pacienty pracuje i v sobotu. Doporučila jsem ho i rodině a kolegům v práci. Je to naprostý profík a všem doporučuji. Milý a osobní projev, své pacienty si pamatuje a naprosto se jim věnuje.

Umístění: Ludana s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Skvely doktor, naprosto bezbolestny zakrok a vyborny pristup k pacientovi. Za me nejlepsi zkusenost se stomatologem.. doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Byla jsem spokojená s ošetřením i přístupem pana doktora i sestřičky. Ordinace i čekárna jsou příjemné. U kliniky je bezproblémové parkování, takže spokojenost se vším.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Velice příjemný zubař, který si na své práci dává záležet a o pacienta se skutečně zajímá. Jsem moc ráda, že jsem na pana doktora dostala doporučení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Príjemný, mladý, ústretový lekár so snahou pomôcť. Keďže ošetrenie pacientky predomnou sa mierne predľžilo, pán doktor sa ospravedlnil za čakanie. Budem ho odporúčať aj známym.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. dentální hygiena

Pan doktor Vashchuk je skvělý lékař, naprostý profesionál s dobrým srdcem. V jeho péči mám naprostou důvěru a ničeho se nebojím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Byla jsem ošetřena kvůli akutní bolesti zubů. Doktor věnoval problémů maximální pozornost a pečlivě ošetřil.

32 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dnes (27.5.) jsem dostala umrtvovací vložku do dolní šestky. Na čištění kanálků mám projít až 15.7. přijde mi, že je to strašně dlouhá doba. Navíc jsem těhotná s termínem porodu v srpnu. Mám z toho smíšené pocity.

Dobrý večer.Pokud je to opravdu umrtvovací vložka, tak mohla by se nachazet v zubu jen 10-14 dnů.

Dr. Valerii Vashchuk

Dobrý den- chci se zeptat zda by šla výplň mezi mezeru na prrdnich zubu, rovnatka nechci. Dekuji.

Dobrý večer.
Je možnost to upravit buď pomoci fotokompozitních plomb buď pomocí fazét.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů