Zkušenosti

Specialista na implantologii, protetiku a estetickou stomatologii. Absolvent stáží na univerzitě v Pittsburghu a na univerzitě v Hamburku a dále v soukromých praxích ve Švýcarsku, Itálii, Belgii, Německu a Velké Británii. Autor odborných článků popisujících problematiku definitivního ošetření zubů po kořenové léčbě. Zakládající člen České akademie dentální estetiky a dále člen ITI - mezinárodní odborné implantologické společnosti. Aktivní přednášející v rámci seminářů o zubních implantátech. Vedoucí lékař moderně vybaveného centra zubní péče U SMILE (3D-rentgen, operační mikroskop pro přesnou diagnózu). Jazyková vybavenost - Angličtina, Němčina - aktivně.
Více O mně

Odborník na:

  • Zubní lékařství

Služby a ceník služeb

  • Dentální hygiena


  • Endodontické konzultace


  • Estetická stomatologie


  • Implantáty


  • Keramické korunky


Adresa

U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE
U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Pod Parukářkou 8, Praha 3, Praha 130 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    Super komunikace, ochota všech zaměstnanců. Za mne nemám co bych vytknul.

     • U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE implantáty  • 

  • Pan doktor a celý jeho tým, jsou jedním slovem úžasní.
    Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou péčí a empatií, jako v tomto lékařském zařízení.

     • U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE  • 

  • K panu doktorovi chodím už spoustu let. Jeho ošetření je vždy profesionální. Přístup i celková péče je vždy naprosto dokonalá. Cena za ošetření rozhodně za tu kvalitu stojí. Mám od něj vrtané zuby cca 8 let a plomby zatím bez jediné chybičky! Nevěřte těm, kteří zde píší že není dobrý - jedná se o závist nebo cílené poškození jména výborného specialisty. Pokud chcete být při ošetření v klidu, volte určitě ordinaci U SMILE!

     • U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE  • 

  • V U SMILE je mi moc příjemně. Pan doktor Urie je profesionální, příjemný a moc šikovný. Ošetření je naprosto bezbolestné, takže se nikdy nebojím. Když k němu jdu tak vím, že se mohu spolehnout že mé zuby dostanou tu nejlepší péči. Celý personál je velmi příjemný a mohu vřele doporučit.

     •  • 

  • Návštěvy U SMILE jsou pro mne příjemné a těším se na ně. Velmi profesionální a vstřícný personál, vysoká kvalita odvedené práce, která nejen drží, funguje, ale i velmi dobře vypadá. Díky přístupu personálu U SMILE se pro mne návštěvy zubaře staly potešením a přestaly být stresem.Pokud hledáte specialisty a profesionály s lidským přístupem, pak vřele doporučuji U SMILE.
    MUDr.David Urie byl vždy vstřícný a flexibilní v požadavku návštěvy i mimo ordinační hodiny (s ohledem na mé působení mimo ČR) a jeho práce je vždy podle očekávání perfektní.

     •  • 

  • Myslim, ze jako odbornik neni spatny. Ohledne placeni vykonu me ujistoval, ze vsechno si musim platit, protoze nepracuje s zadnou pojistovnou. A voila na rocnim vypisu z pojistovny si nechal proplatit od me pojistovny cca 350 EUR. To mi prijde jako velmi neseriozni.

     •  • 

  • Dnešním dnem ukončena aplikace mého implantátu. Jsem na výsost spokojen. S přístupem, postupem práce, prostředím. Moc děkuji ;-)

     •  • 

  • V posledních letech jsem vystřídal několik zubařů a mohu prohlásit, že lepšího neznám. Profesionální přístup, špičkově vybavené ordinace, příjemné prostředí. Pan doktor vždy popíše postup zákroku i jednotlivé jeho kroky. Lokální anestezie je samozřejmostí a za ten komfort stojí ;-) Jsem 100% spokojen, konečně se mi někdo perfektně stará o zuby.

     •  • 

  • Celkově mi pan doktor provedl 8 zákroků na zubech. Vše bylo provedeno s pečlivostí. Prostory pro nové výplně byly perfektně po odstranění starých výplní a případných kazů detailně vyčištěny pod mikroskopem. Veškeré opravy byly pečlivě naplánovány a byl se mnou prodiskutován i plán financování.
    Pan doktor si byl vědom, že můj příjem neumožnuje vydat celkovou sumu za opravu najednou, proto mi vyšel vstříc a rozplánovali jsme jednotlivé období rekonstrukce zubů. Jen bych rád uvedl, že jsem stále student, takže mé finanční prostředky jsou omezené.
    Jedna oprava není ideální (ovlivněna velikostí výplně - došlo k objemové změně což je pochopitelné), nicméně již jsme domluveni na výměně. S reklamací nebyl problém.
    Pozitivně mě šokovala délka záruční doby na výplně, která je u pana doktora 5 let.
    Z mého pohledu poměr cena/výkon je naprosto v rovnováze.
    Kéž by v našem lékařství měli i ostatní lékaři podobné nadšení pro práci a stejný přístup jako tento.

    PS: Pan doktor mi dokonce provedl urgetní zákrok v sobotu v jednu hodinu ráno, protože bolesti byly nesnesitelné, za což sem mu nesmírně vděčen a zavázán.

     •  • 

  • Doktor je velice příjemný, zákroky které provádí nebolí. Ale napřed nechytnul správnou barvu zubu, to se stane. Ale pokud mi dostavěný zub vydrží pouze tři roky a pak se k němu pan doktor nehlásí, s tím, že se na to nevztahuje záruka, a že je to vlastně normální, mi příjde jako hodně neprofesionální. Navíc lékař ke kterému chodím teď řekl, že je to špatně udělané, a že se to musí kompletně předělat...
    Ale v dnešní době najít dobrého lékaře je těžké. Všem přeji hlavně zdraví ať nikoho nepotřebujeme...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu