U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

(20 názorů)

U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Pod Parukářkou 8, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

V moderně vybaveném zubním centru Vás čeká příjemný a zkušený personál, který se postará o Vaše komfortní a bezbolestné ošetření. Příjemné prostředí Vás čeká již v čekárně zubního centra. Najdete tu pohodlné sezení, denní tisk, možnost se občerstvit (voda, káva) a je tu také malý hrací koutek pro dětské klienty.
Specializujeme se na estetickou stomatologii, implantologii, protetiku a endodoncii. Nabízíme estetické výplně, zubní implantáty, zubní náhrady, korunky a fasety a také bělení zubů pro Váš krásný úsměv. Součástí naší komplexní péče je individuální ústní hygiena (dentální hygiena).

Zákroky

• Dentální hygiena
  • Bělení zubů

Vyšetření

• ošetření kořenových kanálků
  • keramické korunky, fasety, můstky
  • mikroskopické zubní ošetření

• citlivost zubů
  • zubní kámen

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Marie Filipiová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• Paní Filipiovou doporučuji. Ošetření bylo precizní a bezbolestné. Vždy jsem věděl, co mohu očekávat díky skvělé komunikaci během jednotlivých úkonů. Oceňuji také přístup recepční a celkový dojem z ordinace. Instruktáž ohledně správné techniky čištění a používání mezizubních kartáčků mne příjemně překvapila. Zaslané PDF o stavu mezizubních prostor byla již třešnička na dortu :-) Díky celkovému přístupu paní Filipiové se budu vždy rád vracet.

• I

Slečnu Filipiovou mohu jen doporučit. Svou práci odvádí precizně, svědomitě a kvalitně. Před každým úkonem vám sdělí, co bude dělat a jaké pocity můžete očekávat. Oceňuji také příjemné vystupování a moderní ordinaci. S dentální hygienou jsem byla velice spokojena a měnit rozhodně nebudu.

• David Urie

Zubař, MUDr.

• Y
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Pan doktor a celý jeho tým, jsou jedním slovem úžasní.
      Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou péčí a empatií, jako v tomto lékařském zařízení.

• L
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

K panu doktorovi chodím už spoustu let. Jeho ošetření je vždy profesionální. Přístup i celková péče je vždy naprosto dokonalá. Cena za ošetření rozhodně za tu kvalitu stojí. Mám od něj vrtané zuby cca 8 let a plomby zatím bez jediné chybičky! Nevěřte těm, kteří zde píší že není dobrý - jedná se o závist nebo cílené poškození jména výborného specialisty. Pokud chcete být při ošetření v klidu, volte určitě ordinaci U SMILE!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře