O nás

V moderně vybaveném zubním centru Vás čeká příjemný a zkušený personál, který se postará o Vaše komfortní a bezbolestné ošetření. Příjemné prostředí Vás čeká již v čekárně zubního centra. Najdete tu pohodlné sezení, denní tisk, možnost se občerstvit (voda, káva) a je tu také malý hrací koutek pro dětské klienty.
Specializujeme se na estetickou stomatologii, implantologii, protetiku a endodoncii. Nabízíme estetické výplně, zubní implantáty, zubní náhrady, korunky a fasety a také bělení zubů pro Váš krásný úsměv. Součástí naší komplexní péče je individuální ústní hygiena (dentální hygiena).
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Y
    MUDr. David Urie

Pan doktor a celý jeho tým, jsou jedním slovem úžasní.
    Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou péčí a empatií, jako v tomto lékařském zařízení.

MUDr. David Urie

K panu doktorovi chodím už spoustu let. Jeho ošetření je vždy profesionální. Přístup i celková péče je vždy naprosto dokonalá. Cena za ošetření rozhodně za tu kvalitu stojí. Mám od něj vrtané zuby cca 8 let a plomby zatím bez jediné chybičky! Nevěřte těm, kteří zde píší že není dobrý - jedná se o závist nebo cílené poškození jména výborného specialisty. Pokud chcete být při ošetření v klidu, volte určitě ordinaci U SMILE!

Kontakt

Pod Parukářkou 8, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR