Krakovska 7, Praha 3, Praha
Ideal Smile s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Záchovná stomatologie

Úrazová chirurgie

od 1 500 kč

Umístění: Ideal Smile s.r.o. extrakce zubu

Vznikající zubařka! Každá návštěva je bezbolestná a bez jakéhokoliv stresu. Trhání osmiček nebylo vůbec cítit, pečlivý pohled na hojení a to vše s úsměvem. Vřele doporučuji!

Umístění: Ideal Smile s.r.o. ošetření zubního kazu

Je skvělá! Můj celkem zanedbaný chrup dala do pořádku bez zbytečných dlouhých čekacích lhůt, což je zvykem u ostatních zubařů. Paní doktorku mohu jen doporučit, pracuje precizně a s humorem :-)

Umístění: Ideal Smile s.r.o. zubní chirurgie

Obrovská vděčnost za přístup, profesionalitu, empatii a komplexní péči.
Po náročném zákroku dítě řeklo, že kdyby muselo projít operaci ještě
jednou, tak jedině že operovat bude paní doktorka Kosinova - dle mého názoru toto je nejlepší reference.

Umístění: Ideal Smile s.r.o. zubní vyšetření

Paní doktorka je naprosto úžasná.Samotna léčba proběhla v klidu. Měl jsem klasické zubní vyšetření , výměnu plomby. Paní doktorka všechno vysvětlila co dělala , necítil jsem žádnou bolest. Jediná zubařka u které nemám žádný strach s léčby. Vřele doporučuji!

Umístění: Ideal Smile s.r.o. zubní vyšetření

Pokud jste se náhodou na tomto profilu ocitli při hledání vhodného zubaře (stejně jako já před dvěma měsíci), máte obrovské štěstí a neváhejte! :-) Paní doktorka je naprostý profesionál - bezbolestné ošetření, estetika, krásná ordinace, přátelská atmosféra. Po svých předchozích zkušenostech a všech zanedbaných úkonech od jiných zubařů, mě nikdo nikdy k jinému zubaři už nedostane!

Umístění: Ideal Smile s.r.o. Jiný

K pani doktorce jsem se dostala s detmi po doporuceni kamaradkou. jsem neskutecne rada, ze jsem nasla konecne idealniho zubare. Pani doktora zacala hned lecit citlive dasne zanedbane predchozi zubarkou, moje problemy se hned po prvni navsteve zlepsili, pani doktora vse vysvetlila, popsala dalsi kroky a navrhy. Deti zvladly taky navstevu beze strachu a vrtani bez place nebo stresu z dalsi navstevy. jako bonus je krasna ordinace v centru mesta s parkovanim. Vsem mohu jen doporucit.

Umístění: Ideal Smile s.r.o.

Obě doktorky jsou naprosto výborné. Chodíme se synem už pár let. Já jsem se diky nim zbavila hrůzy ze zubařů.
Profesionální, lidský a sympatický přístup.

Umístění: Ideal Smile s.r.o. Zlomená čelist, rozsáhlý zánět

Od 15 let jsem nebyla u zubaře, protože jsem měla strach díky zkušenosti, která se mi stala. Jenže jak šel čas, zuby se začali kazit... Přišla bolest a já akutně potřebovala vytrhnout 7čku, jela jsem tedy na nejmenovanou pohotovost, kde mi sice zub vytrhli, ale úleva nepřišla. Pan doktor mi kromě zubu, zlomil i kost která zuby drží, dostala jsem do toho silný zánět a mohla jsem přijít o všechny horní zuby. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Olze, která mi doslova zachránila zuby a vyléčila zánět. Od té chvíle jsem začala chodit pravidelně a postupně dáváme dohromady všechny zuby, které to potřebují. Nikdy jsem nepoznala tak skvělou, milou, pečlivou a hlavně na 200% profesionální zubařku. Dokonce jsem se k ní začala i těšit a to jsem měla až panický strach. Tímto též ještě jednou děkuji za záchranu!

I always had concerns about finding a new doctor in Czech Republic since I am a foreigner. This time I had an urgency and I tried in Salius Medical Group. After the first check out with MUDr. Olga, my impression was really positive: modern facilities, professional, trustful and nice person. That's why I decided to go for teeth extractions there. I feel really satisfied with the surgery and all process: regular check outs to make sure everything goes well and smoothly.

Umístění: Ideal Smile s.r.o. ošetření zubního kazu

Dloho jsem si hledala zubaře v Praze a konečně jsem našla - Olga Kosinova. Vynikající profesional. Splnila všechny moje požadavky - bezbolestné ošetření, estetika, přatelská atmosféra. Rada teď chodím k ni na dentální hygienu, preventivní prohlídky a radím i ostatním se za ní stavit.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně