Umístění: Ideal Smile s.r.o. Zlomená čelist, rozsáhlý zánět

Od 15 let jsem nebyla u zubaře, protože jsem měla strach díky zkušenosti, která se mi stala. Jenže jak šel čas, zuby se začali kazit... Přišla bolest a já akutně potřebovala vytrhnout 7čku, jela jsem tedy na nejmenovanou pohotovost, kde mi sice zub vytrhli, ale úleva nepřišla. Pan doktor mi kromě zubu, zlomil i kost která zuby drží, dostala jsem do toho silný zánět a mohla jsem přijít o všechny horní zuby. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Olze, která mi doslova zachránila zuby a vyléčila zánět. Od té chvíle jsem začala chodit pravidelně a postupně dáváme dohromady všechny zuby, které to potřebují. Nikdy jsem nepoznala tak skvělou, milou, pečlivou a hlavně na 200% profesionální zubařku. Dokonce jsem se k ní začala i těšit a to jsem měla až panický strach. Tímto též ještě jednou děkuji za záchranu!

Krakovska 7, Praha 3, Praha
Ideal Smile s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Dentální hygiena • od 1 500 kč

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně
  • nemoci zubů

Umístění: Ideal Smile s.r.o. Zlomená čelist, rozsáhlý zánět

I always had concerns about finding a new doctor in Czech Republic since I am a foreigner. This time I had an urgency and I tried in Salius Medical Group. After the first check out with MUDr. Olga, my impression was really positive: modern facilities, professional, trustful and nice person. That's why I decided to go for teeth extractions there. I feel really satisfied with the surgery and all process: regular check outs to make sure everything goes well and smoothly.

Umístění: Ideal Smile s.r.o. ošetření zubního kazu

Dloho jsem si hledala zubaře v Praze a konečně jsem našla - Olga Kosinova. Vynikající profesional. Splnila všechny moje požadavky - bezbolestné ošetření, estetika, přatelská atmosféra. Rada teď chodím k ni na dentální hygienu, preventivní prohlídky a radím i ostatním se za ní stavit.

Umístění: Ideal Smile s.r.o. Kontrola chrupu

Paní doktorku jsem navštívila v klinice Salius za účelem překontrolování zubů. Dříve jsem navštěvovala jiného zubaře v jiném městě za předpokladu kvalitní péče bohužel to tak nebylo jak mi následně paní doktorka Olga ukázala. V tuto chvíli bych už jiného stomatologa nenavštívila. Olga mi vše ukázala, vysvětlila a udělala vše tak jak má. Zuby mě už nebolí a na první pohled vypadají tak jak kdyby nikdy opravované nebyly. Za mě ta nejlepší péče kterou jsem mohla dostat. Díky Olgo za krásný úsměv. Těším se na další návštěvu.

U
Umístění: Ideal Smile s.r.o.

Mladá lékařka naprosto vyniká mezi ostatní ve své branži. Špičkové technologie a roky praxí delaji z Olgy opravdoveho profesionálů. Vždy usmivana lékařka během ošetření podělí o to jak a jakým zákrokem Vás provádí a samozřejmě v průběhu práci několik krát ukaze postupy. U lékařky jsem nechala kompletně předělat všechna dřívější plomby. Z její práci a výsledky jsem absolutně spokojená.VŘELÉ DOPORUČUJI!!!

Umístění: Ideal Smile s.r.o. chirurgické vyšetření

Ольга - очень хороший специалист. Я очень рада что с моим сложным ужалением зуба я обратилась именно к ней. Зуб удалили хорошо, уже всё зажило.

Umístění: Ideal Smile s.r.o.

Olga je naprosto profesional a jsme stastni, ze konecne mame spolehliveho zubniho lekare pro nasi rodinu! Chirurgicke vytahovani osmicky uplne bez bolesti a stresu! Navic zachranila mi manzela po chybach jinych zubaru :) Olga se vzdy zajima o tom, jak je pacient na tom, a je vzdy v kontaktu! Doporucujeme a dekujeme!
Tamara a Evzen

Umístění: Ideal Smile s.r.o.

Если бы не Ольга Косинова, страшно представить, что бы могло сейчас быть со мной и моим дьявольским зубом мудрости. Спасибо за просто ювелирную работу, терпение, за то, что вошли в мое плачевное положение, спасибо за более чем профессиональный подход и юмор, без которого я бы сразу могла отбросить копытца)

Umístění: Ideal Smile s.r.o. Odstranění osmiček

Měla jsem problém s osmičkou, zub proste nemohl vyrůst a strašně bolel. Paní doktorka Kosinová řekla ze pro nej nejsou místo v čelisti proto je potřeba ho vytáhnout. Jsem se strašně bála, protože moc bojím jakýchkoliv chirurgických zákroku a i těch nejmenších. Ale všechno proběhlo v klidu. Necítila jsem skoro nic. Vytržení proběhlo rychle a za týden už jsem byla u lékařky za odstraněním ševů.
Moc Dekuju paní doktorce Kosinove za profesionální přístup ke práci a uctívy přístup k pacientům :)

Julie Par.

Umístění: Ideal Smile s.r.o.

Paní doktorka Olga Kosinová je nejlepší zubařka co jsem měla možnost poznat. Velmi ji zajímá jak se pacient cítí jak vše prožívá. I náš syn Vendelínek se vždy k Olze těší a má k ní absolutní důvěru. Zákroky jsou vždy naprosto profesionálně provedené a dělané s citem a porozumění k potřebám pacienta. Kéž by takových lékařů bylo více. Za celou rodinu patří jak mi říkáme " naší Olze" velké díky. Balounovi

Preventivní prohlídky

Parodontologické konzultace