STYLEdent (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Bělení zubů

Dentální hygiena

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

MDDr. Khaled Khalvati Konzervativní stomatologie , fixní protetika, protetika na zubní implantáty, kosmetická stomatologie, dětská stomatologie Čle...

• zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

STYLEdent

Názor přidán dne 09.08.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pán doktor Khalvati ,je velmi precizní a nejlepší zubař co jsem poznala.Je pečlivý,milý.Každému,kdo se
bojí zubaře,tohoto šikovného lékaře mohu jen doporučit.
Věra Minárová

Poprvé za 18let mého života v ČR jsem byl jsem zubařem spokojený. Naprosto profesionální přístup, žádné čekání, žádné bolesti, precizní práce. Děkuji panu doktorovi, jeho kolegovi A.Charhoulovi a sestřičkam :-)

C

Pan doktor Khaled Khalvati, je ten nejlepší zubař pod sluncem. Bála jsme se zubaře snad 20 let, ale po první návštěvě u něj mě strach přešel. Trpěla jsem bolesti ulomeneho zubu, jako zvíře, až jsme okusovala doma topení a snedla stovky brufenu. Zub mi dostavil, dal mi tam znecitlivejici vlozku a rázem se dostavil úsměv na mém líci. Doktor Khaled je moc a moc hodný, laskavý a co víc neskutečně jemný a citlivý . I injekci dává pomalu a zlehka, aby to
nebolelo. Nikdy nevrtá přes bolest,
všechno vám předem vysvětlí, protože moc dobře ví, že lidé mají ze zubaře strach. Jsem ráda, že jsem takového dentistu našla, samozřejmě i ostatní z týmu jsou profici. Bůh Vám žehnej pane doktore Khalede. K. Salma Hammad

Velmi pečlivý a šikovný odborník se skvěle vybavenou ordinací (mě například potěšilo, že na "velký" rentgen jsem nemusel chodit do jiného zdrav.zařízení, ale pan doktor ho má přímo v ordinaci, takže u první prohlídky mi na monitoru ukazoval, co našel za komplikace nutné k vyřešení).

Pan doktor je opravdu špičkový a nejlepší co jsem v tomto oboru poznala. Milý, trpělivý, vysvětlí, jemný. Prostě samé superlativy. Souhlasím s ostatními. Také sestřička je velmi příjemná. Moc děkuji pane doktore a všem vřele doporučuji!

~

Velmi snaživý, vstřícný a příjemný lékař. Navštěvujeme jej celá rodina. Výborného zubaře oceníte zejména v okamžiku, že máte problém a pan doktor se rozhodně umí k práci postavit a najít řešení. Chodíme pravidelně 2x ročně, pokud je potřeba nějakého zásahu, jsme s jeho prací velmi spokojeni.

Velmi dobry lekár,sympaticky a navyse posobi velmi ukludnujucim dojmom...vsetci mate pravdu.neverila som ze by som niekedy nasla takého dobrého zubara.Vrele diky :-)

S panem doktorem jsem moc spokojená. Po zanedbání péče jiného zubaře mi dal do pořádku celou pusu (během půl roku jsem tam byla asi 10x) a návštěvy u zubaře mě už neděsí. Milý, lidský přístup a pečlivost. Sesřička je taky moc milá.

Přijela jsem na pár dní z Anglie, měla jsem zastavenou platbu pojištění v ČR. Pan zubař mi zajistil ošetření hned druhý den po příjezdu a nebyl problém vměstnat i nutnou druhou návštěvu do mého týdenního termínu v ČR. Zaplatila jsem částku, která byla na úrovní pouze bílé plomby u jiných lékařů, tady uvšem zahrnovala oštření, pojištění i výplň. Navíc jsem dostala informaci, že mě může odkázat na své známé - lékaře v UK, kteří mluví česky, v případě, že bych musela znovu na zákrok. Zub však spravil tak, že už jsem nikam v UK nemusela. Doporučuji, velice citlivý a precizní zubař.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Mluvíte arabksy? Bylo by možné k Vám objednat manžela? Má komplexní zdravotní pojištění od SLavie pojištovny. Minulý týden jsme byli u zabařky hovořící rusky a nebylo to ono,chtěla bych někoho kdo mu vše vysvětlí v jeho rodném jazyce.

Děkuji
    S pozdravem
    Andrea Chouli

dobry den, ja arabsky nemluvim ale kolega muvi arabsky, neni problem objednat k kolegovi, ¨zavolejte do ordinace a sestricka Vas objedna k kolegvi.

dekuji

MUDr. Khaled Khalvati