• zubní lékař - stomatolog

Velmi profesionální, příjemný, ochotný a lidský přístup a to jak pana MUDr. Kamila Beneše, který je opravdu pan specialista s velkým písmenem S, tak i jeho dalších koleginěk a personálu, který se o mě staral.

Všem Vám moc děkuji.

VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT.

S pozdravem Bc. Řehoř

Nemohu posoudit práci, absolvoval jsem pouze vyšetření.
K dr. Benešovi jsem byl poslán jako ke specialistovi. Při příchodu do ordinace byl sice chladný, ale normální, jenže po usednutí do křesla jsem se ocitl v blízkosti jakýchsi krvavých zbytků / nástrojů po předchozím pacientovi. Se mnou by to snad ani nehnulo, ale on začal nekultivovaně křičet na sestru, proč to (použil jiný výraz) neuklidila. Bylo mi trapně za oba, takhle hrubě se chovat k ženě, navíc před pacientem. Když mne posadil do křesla, přece věděl, že to uvidím. Při sdělení nedobré diagnózy (stanovil ji správně a velmi rychle) byl neosobní, diskuzi o řešeních téměř nepřipouštěl. Ještě před vyšetřením mi doporučil rentgen, což bylo hned provedeno. Nikdo mne předem neupozornil, kolik to bude stát, myslel jsem, že je to zahrnuto v částce za vyšetření. Rentgeny mi předtím dělali zdarma, takže jsem se sám ani na nic neptal. Až při odchodu z vyšetření jsem byl požádán o 600 kč navíc za ten rentgen. Při sdělení ceny za budoucí zákrok jsem usoudil, že za ty peníze raději zrekonstruuji dům. Doktor je asi vzdělaný a šikovný, jenže etika je stejně důležitá.

MUDr. Kamil Beneš

Dobrý den, pane Korousi,
děkujeme Vám za názor. Bohužel Vás nemůžeme najít v databázi našich pacientů, kde se ocitne každý, kdo naši praxi navštíví. Abychom mohli situaci konstruktivně řešit, potřebovali bychom však vědět, kdy Vaše vyšetření proběhlo. Váš případ jsem totiž také konzultoval se sestrami našeho vedoucího lékaře doktora Beneše, které si vůbec nevzpomínají na situaci, kterou popisujete. Zákaznický servis a pozitivní přístup jsou jedněmi ze základních pilířů zubní kliniky Modec. Rád bych Vás proto dále pozval na návštěvu naší kliniky Modec v Brně-Židenicích a předvedl Vám naše prostory a zdravotnický kolektiv, se kterým si o vaší zkušenosti budete také moci promluvit.

S přáním hezkého dne

Bc. Tomáš Sedlačík
provozní manažer
Modec klinika s.r.o.
sedlacik@modec.cz

Chtěla bych se také vyjádřit ke své návštěvě na klinice MODEC a zároveň tím moc poděkovat panu doktoru Benešovi..Byla jsem jako „Alenka v říši divů“ v tom nejlepším slova smyslu. Byl to pro mě koncert profesionality a umu. Léta jsem trpěla v různých zubních ordinacích, jak z hlediska odbornosti, tak hygieny. Vše tady odpovídalo mým nárokům. Svou první vstupní návštěvu jsem sice obrečela, protože jsem měla pocit, že pro kliniku nejsem dostatečně lukrativním klientem, neboť moje finanční možnosti nejsou neomezené. I to se však při mé druhé návštěvě podařilo vyřešit návrhem odpovídajícím mým možnostem. Přestože ceny jsou na moje poměry opravdu vysoké, nelituji jediné koruny, kterou vynaložím na ošetření na této klinice a jen mě mrzí, že si tuto péči nemohou dovolit všichni. Ještě jednou moc děkuji. Zora Jabandžievová Brno, 31.5.2013

Obrovská jednička s hvězdičkou!! Dr. Kamila Beneše jsem navštívila během dovolené na Moravě s akutní bolestí zubu (o víkendu) a dostalo se mi perfektního ošetření, následovala kontrola a návštěva hygieny. Díky skvělé dentální hygienistce Monice Fribertové jsem pochopila, že se zuby stejně (jako boty) čistí každý zvlášť, ze všech stran a prostě tak dlouho, dokud nejsou čisté. V MODECu špičkově léčí a spravují zuby na míru každému klientovi a nehromadí "výkony" pro pojišťovnu. Zuby, které jinde vytrhnou, se tady zachraňují a vlastní zub je vlastní zub! Děkuji skvělému týmu za tohle krásné svezení "zubařským mercedesem", velmi bych si přála takovou kliniku u nás v Plzni. Martina Lindová, Starý Plzenec.

K panu Benesovi jsem byl poslan svoji zubarkou na vytrhani vsech osmicek. Misto vytrhani mi je ale provrtaval jak kangem nez se roztristili a po koskach vytahovany - nejsem vubec odbornik, jen neznam nikoho z mich znamich, kterym by to delaly.

Se zakrokem spokojeny nejsem, stehy jsem si priplatil jako samovstrebavaci a opakovane jsem ho jeste navstivil pro vytazeni pozustalych stehu.

Jestli to bylo neco komplikovaneho nevim, pan doktor po zakroku ihned odesel pryc a uz jsem ho nikdy nevidel. Stehy mi pak vytahoval jeho kolega.

K příspěvku pana Karla Richtera z Modrič - souhlasím naprosto, protože p . Richter okopiroval můj puvodni příspěvek a poznatek přibližně před 2 roky. Nicméně, musím potvrdit , ze kvalita zmiňována v příspěvku stále trva , a všechny zmeny , které proběhly , vynášejí toto pracoviště na nejvyšší místo

U pana doktora Beneše jsem byl na poměrně komplikovaném zákroku. Trhání všech osmiček, z toho obě spodní byly zarostlé pod sedmičky. Na zákrok jsem byl předem velice dobře připraven, pan doktor mně věcně vysvětlil co a jak se bude dít. Následná péče byla také dobrá, takže jsem se po 3 dnech opět mohl zařadit do normálního "provozu". Nenastaly žádné komplikace, záněty atd., jak tomu bylo u mnoha lidí které znám a kteří se nechali ošetřit s podobným zákrokem u "lidumilů" s lidovými cenami. Cenu zákroku nedokážu posoudit (před tím mně nikdo 4 osmičky netrhal), ale pokud si můžu vybrat, tak si vyberu zákrok bez bolesti a následných komplikací za který si připlatím. Zuby nejsou oblast ve které bych chtěl experimentovat.
J.Klimeš

MUDr. K. Beneš je výborný lékař, odborník na vysoké úrovni. Dobrý organizátor, zodpovědný a pečlivý,vytvořil špičkový prac. kolektiv lékařů , sester, hygienistek a celého personálu. K pacientům se chovají vždy přívětivě a profesionálně. MUDr. Beneš je náročný, ale ve prospěch věci. Špičkové vybavení , pěkné prostředí.Kolektiv odborníků vysoké úrovně.

TEN, KDO ZDE PÍŠE A ANI SE POD SVŮJ NÁZOR NEPODEPÍŠE, TO UŽ O TAKOVÉM ČLOVĚKU HODNĚ VYPOVÍDÁ. KRITIZUJE, ODSUZUJE A POMLOUVÁ, ALE ZA SVÝM VYJÁDŘENÍM SI NESTOJÍ
JE VÍC NEŽ PATRNÉ, ŽE ANONYM , jen pokrytecky lže s úmyslem poškodit.
Průměrně inteligentní člověk si o takovém jednání udělá úsudek. Jsou to lidé závistiví, nepřejícní, kteří sami nic nezbudovali , do vzdělání neinvestovali a nic nedokázali.
Na takovéto vyjádření anonymů neberte zřetel! Ceny jsou možná vysoké, ale srovnatelné, s ostatními privát. ordinacemi a odpovídají výkonům a odborné péči celého kolektivu.
Dovolil jsem se vyjádřit se na základě bohatých mnohaletých zkušeností a poznatků z jiných zubních ordinací, kerými jsem prošel. Pro rejpaly: no, příspěvek jsem kompletně zkopíroval, protože s ním souhlasím!!!
Richter Karel, Modřice

Je pravda, že pan doktor je někdy nevrlý, sestry lehce vystresované a ceny luxusní...ale po tom, co mi v ústech napáchala předchozí zubařka...zlatý Kamil, myslím, že své práci opravdu rozumí, a proto k němu chodíme:-)

Ordinace vybavena na vysoke urovni.Celkove to tam na me pusobi na profesionalni urovni.
Pan doktor velice snazivy.Ma snahu neco vyresit(jinde se se mnou nikdo nechtel ani bavit)- v mem pripade se jedna o zavaznejsi problem.
Mohu doporucit, ikdyz ceny jsou vyssi.