Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Praha

Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno

Nabízíme komplexní péči o zuby celé Vaší rodiny. Pracujeme s moderními přístroji a kvalitními materiály. Klademe velký důraz na prevenci, hygienu a es...

• zubní lékař - stomatolog

03/ 2024 extrakce 8micky
Pan doktor a sestricka byly lidšti a chovali se slusne. Komunikovali behem zakroku co se bude dit. Hojeni probehlo bez komplikaci a mnohem lepe jak u predesle 8micky se kteou jsem byla v medidental prosek, kde bylo jednani pana zubare otresne a KC ktere si za to rekl - no nechala jsem tam 2 rodicaky.
Skoda ze jsem nedostala hned tip jit na Krejcarek usetrila bych si stres nervy a pnezenku..

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno zubní vyšetření

Přidávám se k ostatním kladným recenzím!
K panu doktorovi chodím přes rok a vždy mi perfektně vše vysvětlí a opraví zuby.
Konečně jsem přestala mít strach ze zubařů, protože pan doktor i paní sestřička jsou na mě vždy moc hodní.
Pan doktor mi trhal i dvě osmičky a vše naprosto bezbolestné a bezproblémové! V lednu jdu na další dvě! :-)
Moc děkuji za jeho péči a maximálně doporučuji!

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno extrakce zubu

Kvalitne vytrhnutie osmičiek precizne a jemne hojenie bolo vdaka tomu minimalne . Mudr . Stehno všetko vysvetli a sestrička je nežna a chapava.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno extrakce zubu

Pan doktor mě trhal stoličku, explicitně a laskavě mě vysvětlil a přes mou přirozenou obranu zubu a dokázal nemožnost jejího setrvání v dásni. Po skvěle provedené lokální anestézi šel zub ven bez komplikací a po šití jsem dal panu doktoru plně za pravdu, že extrahovný zub měl bezvýchodně léčitelný zánět, jenž by mi přidělal větší zdravotní komplikace a starosti.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno zubní vyšetření

Pan doktor je vynikající. Chodím k němu již od roku 2015. Při každé návštěvě vše vysvětlil, velmi pečlivě zkontroloval všechny zuby a provedl rentgen, doporučil nejlepší léčbu, např. výplň amalgámovou nebo bílou plombou (za velmi slušnou cenu). Zvládl udělat bezchybně i komplikované věci jako bílou plombu na jedničce (řezáku), která vypadá tak, že člověk nepozná rozdíl oproti zdravému zubu. Pan doktor mi rovněž provedl extrakci všech čtyř osmiček, opět naprosto profesionálně a bez následných komplikací.

Pan doktor je navíc velmi milý, ochotný a empatický.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno extrakce zubu

Veliké díky panu doktorovi za jeho péči, laskavost a trpělivost.
Trhal mi postupně všechny zuby moudrosti, vždy mi vše podrobně a trpělivě vysvětlil (neb jsem trochu vzdorovala :-) ), všechny zákroky proběhly hladce bez sebemenších následných bolestí či komplikací.
Moc děkuji!

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno dětská stomatologie

U pana doktora bohužel v evidenci nejsme. Ale po tom, jak mému 7 letému synovi nejprve odvrtal stoličku, píchl anestézii a následně vytrhl jedničku.. a on když mohl, tak se usmíval. Nesetkala jsem se s lepším přístupem, rychlé, bezbolestné. Kdyby to šlo, přicházíme okamžitě, je výborný.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je příjemný,vždy vysvětlí co Vám ošetří a jak. Najde nejlepší alternativu co bude pacientovi vyhovovat. Je pečlivý a precizní. Od doby co jsem se stala pacientkou pana ,doktora se nebojím zubaře.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno Jiný

Obrovská spokojenost. Po předchozím zubaři mám zuby opravdu v dezolátním stavu a tak to bude běh na dlouhou trať. Pan doktor je velmi příjemný člověk co pečlivě vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Projde krok po kroku. Zákrok bezbolestný a během něho se pacinta ptá zda je vše v pořádku. Objednací doba je dlouhá ,ale chápu že tak dobrý doktor má plno. Mohu jen doporučit a za mě opravdu velká spokojenost.
Děkuji Vám pane doktore