Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Vstupní vyšetření • 2 100 Kč

Bílá výplň

Bělení zubů • Od 6 000 Kč +17 Více

Studoval na 1. lékařské fakultě univerzity Karlovy v Praze. Jeho cílem je poskytovat pacientům péči v celém spektru stomatologie, aby vyřešil každý Vá...

Ukončené školy

1 590 Kč

Od 415 Kč

15 600 Kč

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Ráda bych touto cestou moc poděvalal panu doktorovi a sestřičce za úžasný přístup a zároveň ujistila všechny pacienty/tky, kteří se bojí zubařů (z různých důvodů), že v této ordinaci je ošetření radost. Já sama trpím panickým strachem ze zubařského ošetření. Pan doktor mě vše pečlivě vysvětlil, spolu se sestřičkou byli trpěllivý s mojí mentální "přípravou" na ošetření (dostavba zubu po odpadnutí kousku korunky), které bylo naprosto bezbolestné. A závěr je, že jsem se objednala na další (neurgentní) ošetření a dokonce se na to těším.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření kořenových kanálků

Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření zubního kazu

Včera jsem byla u pana doktora s bolavym zubem. Měla jsem velký strach. Strach byl zbytečný, protože klidný a vřelý přístup, jak pana doktora, tak sestřičky byl úžasný. Byli oba velmi milý. Takové ošetření zubů doporučuji kazdemu.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Vřele doporučuji pana doktora Jana Kubečka pro jeho lidský přístup, bezbolestné a precizní ošetření a také jeho sesřičku Adélu Novákovou za její milou a empatickou péči.
Kateřina Urbánková

Umístění: Dentální centrum Rosmarin mikroskopické zubní ošetření

Pan doktor Kubeček je mým zubním lékařem už přes rok a pomohl mi od mé dlouholeté bolesti čelisti, vše pečlivě vyšetřil a vysvětlil. Rozhodně doporučuji, nejen kvůli opravdu nadprůměrné péči v porovnání s předchozími zubaři, ale také díky modernímu vybavení ordinace.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření kořenových kanálků

Pan doktor mi všechno dokonale vysvětlil... Já se opravdu hodně bojim a u nej nemusím má velkou trpělivost a je opravdu “pro lidský”! Já si toho nesmírně cením... Proste skvělý lékař!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat co dělat mam stoličku v pravo nahoře a čekám korunku.. no ale opakovaně mi z toho zubu vypadavala plomba pak se i podebral a vyndali mi nerv a vyčistili kanalky a před pár dny mi vypadla i příprava na korunku no a dnes mi vypadla. Taková ta růžová jehlička co mi tam dali při tom.cisteni a k zubaři jdu az příští.tyden. Mam se neceho ohledně tohonze ta jehlička vypadla.

Takhle určitě nevypadá správný průběh ošetření kořenových kanálků a už vůbec ne přípravy zubu pro korunku. Pokud by Vaše obtíže přetrvávali, neb jste ještě před zákrokem chtěla další názor, doporučuji navštívit ještě jiného lékaře. Případně jsme k dispozici také my, v našem centru :) S pozdravem
MDDr. Jan Kubeček

MDDr. Jan Kubeček