Zprávy

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, + 1 Více

U nás se zubařů bát nemusíte. Vše s Vámi pečlivě probereme a naplánujeme ošetření podle Vašich potřeb. Pro ty, kteří by se i přes to báli, nabízíme oš...

• Strach ze zubařů
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby

Ukončené školy

• 1. Lékařská fakulta univerzity Karlovy

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bílá výplň

Rentgen zubů

Zirkonová korunka

Zubní vyšetření

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření kořenových kanálků

Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření zubního kazu

Včera jsem byla u pana doktora s bolavym zubem. Měla jsem velký strach. Strach byl zbytečný, protože klidný a vřelý přístup, jak pana doktora, tak sestřičky byl úžasný. Byli oba velmi milý. Takové ošetření zubů doporučuji kazdemu.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Vřele doporučuji pana doktora Jana Kubečka pro jeho lidský přístup, bezbolestné a precizní ošetření a také jeho sesřičku Adélu Novákovou za její milou a empatickou péči.
Kateřina Urbánková

Umístění: Dentální centrum Rosmarin mikroskopické zubní ošetření

Pan doktor Kubeček je mým zubním lékařem už přes rok a pomohl mi od mé dlouholeté bolesti čelisti, vše pečlivě vyšetřil a vysvětlil. Rozhodně doporučuji, nejen kvůli opravdu nadprůměrné péči v porovnání s předchozími zubaři, ale také díky modernímu vybavení ordinace.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření kořenových kanálků

Pan doktor mi všechno dokonale vysvětlil... Já se opravdu hodně bojim a u nej nemusím má velkou trpělivost a je opravdu “pro lidský”! Já si toho nesmírně cením... Proste skvělý lékař!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám takový problém, na více zubech mi opadává sklovina a při zatlačení na nějaký zub na kterém mám opadanou sklovinu tak strašně bolí co s tím děkuji za odpověď.

Sklovina nejčastěji odpadává v důsledku kazu, který roste pod sklovinou. Jak se kaz rozšiřuje, oslabuje více a více skloviny a ta díky tomu odpadává. Díky tomu může zub samozřejmě i bolet, i když to není pravidlem. Pomoc je jednoduchá- je zapotřebí kazy ošetřit u zubního lékaře.

MDDr. Jan Kubeček

• Dobry den, je mi 33 let a pod spodnimi stolickami mezi kosti a spodnim patrem se mi asi pred 4 mesici objevil takovy vacek se kterym lze pohybovat, je v barve sliznice, nebolestivy, mekky. Pan zubar mi rekl, ze to muze byt slina a casem to zmizi, ale nemizi to. Nemuze to byt nador? Momentalne mam problemy s jednostrannou bolesti v krku a pocit tlaku. Nemuze to s tim souviset? Vysetreni na orl a endokrinologii bylo v poradku. Dekuji

Toto může být celá řada věcí, ale jako nejpravděpodobnější se jeví zánět v zubu. V důsledku takového zánětu se často hromadí hodně odpadních produktů, včetně hnisu. Ten po nasbírání dostatečného objemu může vytvořit vyklenutí, které popisujete. Může to být ale také něco jiného a stav by se měl určitě řešit. Doporučuji celou situaci s lékařem probrat a buďto dostanete vysvětlení a řešení, nebo bych zkusil poptat dalšího lékaře.

MDDr. Jan Kubeček

• Strach ze zubařů