Odhadovaná doba odpovědi:

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1 590 Kč

Od 415 Kč

15 600 Kč

Dentální centrum Rosmarin

Studoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde promoval v roce 2015. Po necelém roce stráveném v menší soukromé zubní praxi, kde nabíral potřeb...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření zubního kazu

Pan doktor Váša je jedničkou ve své profesi, jak profesionálně, tak lidsky. Pane doktore mnohokrát děkuji a přeji Vám jen vše dobré. Jana T.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin ošetření kořenových kanálků

Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin parodontologické konzultace

Vřele doporučuji!!! :) Skvělý zubař u kterého opravdu nic nebolí, což pro mě byla velmi vítaná a příjemná změna. Pan doktor je velmi pečlivý, komunikativní, milý a troufnu si říct, že i profík na svém místě. Konečně se nebudu bát chodit k zubaři, děkuju! :))

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Oceňuji klidný, rozumný přístup, podrobné vysvětlení situace a plán péče do budoucna. První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Mám totiž konečně pocit, že mu na mém zdraví opravdu záleží.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Nedávám hodnocení moc často a když už, tak bývá buďto značně negativní, nebo maximálně pozitivní... V tomhle případě ta druhá varianta! Byl jsem dnes u pana doktora na doporučení kolegy z práce s bolením zubu - nejenže je nyní zoubek opraven, ale hrozně mile překvapil způsob zacházení a komunikace. Děkuji, pacient David V.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Pana doktora mohu jen a jen doporučit! V jedné osobě je skloubena naprostá profesionalita, odbornost a lidskost. Jeho neobyčejně vstřícný přístup a velká snaha vyřešit problém, mě vždy nadchne a potvrdí, že jsem na správné adrese. Pan doktor ošetřuje i mé děti, které se přes již proběhnuté zákroky, vždy k němu těší, což hovoří za vše. I v tomto ohledu je jeho přístup jedinečný.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření kořenových kanálků

Pán doktor si zaslúži len to najlepšie hodnotenie, pretože je šikovný a svoju prácu vykonáva na vysokej úrovni. Okrem jeho odborných kvalít hodnotím veľmi pozitívne aj to, že je ľudský a empatický. Počas ošetrenia sa stále ubezpečoval, či ma naozaj nič nebolí a svojim zmyslom pre humor dokázal odľahčiť situáciu tak, že som sa prestala báť. Pána doktora môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú kvalitu a skvelý prístup.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík rozsáhlé problémy se záněty dásní a kazivostí zubů

Lidský a velmi ochotný přístup, srozumitelné seznámení s procedurou, odůvodnění léčebného plánu včetně finančních detailů; vysoká profesionality při zákroku, léčba bezbolestná, přitom efektivní; skvělý přístup k dětem!

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Oprava onlay plomb

Naprostý profesionál a vynikající zubař i člověk. Problémy přetrvávající více než rok způsobené neodborným zákrokem na jiné pražské klinice ve stejném standardu vyřešil během hodiny. Už bych nikdy jinam nešel.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Velmi doporučuji pana doktora. Byla jsem na vstupním vyšetření a jsem moc spokojena. Milý, laskavý, empatický vážený pan doktor, rád a ochotně sám od sebe vše vysvětlí, velmi chytrý. Moc mi pomohl a také zachránil. Velmi si ho vážím, kdybych mohla dát hodnocení deset hvězdiček, tak pan doktor si je zaslouží. Je to velký profesionál. Pěkné prostředí, velmi ochotný a uctivý personál.