Zprávy

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Absolvent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na ošetření pod mikroskopem, implantologii a...

• Zánět dásní

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Oceňuji klidný, rozumný přístup, podrobné vysvětlení situace a plán péče do budoucna. První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Mám totiž konečně pocit, že mu na mém zdraví opravdu záleží.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Nedávám hodnocení moc často a když už, tak bývá buďto značně negativní, nebo maximálně pozitivní... V tomhle případě ta druhá varianta! Byl jsem dnes u pana doktora na doporučení kolegy z práce s bolením zubu - nejenže je nyní zoubek opraven, ale hrozně mile překvapil způsob zacházení a komunikace. Děkuji, pacient David V.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin Jiný

Pana doktora mohu jen a jen doporučit! V jedné osobě je skloubena naprostá profesionalita, odbornost a lidskost. Jeho neobyčejně vstřícný přístup a velká snaha vyřešit problém, mě vždy nadchne a potvrdí, že jsem na správné adrese. Pan doktor ošetřuje i mé děti, které se přes již proběhnuté zákroky, vždy k němu těší, což hovoří za vše. I v tomto ohledu je jeho přístup jedinečný.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření kořenových kanálků

Pán doktor si zaslúži len to najlepšie hodnotenie, pretože je šikovný a svoju prácu vykonáva na vysokej úrovni. Okrem jeho odborných kvalít hodnotím veľmi pozitívne aj to, že je ľudský a empatický. Počas ošetrenia sa stále ubezpečoval, či ma naozaj nič nebolí a svojim zmyslom pre humor dokázal odľahčiť situáciu tak, že som sa prestala báť. Pána doktora môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú kvalitu a skvelý prístup.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík rozsáhlé problémy se záněty dásní a kazivostí zubů

Lidský a velmi ochotný přístup, srozumitelné seznámení s procedurou, odůvodnění léčebného plánu včetně finančních detailů; vysoká profesionality při zákroku, léčba bezbolestná, přitom efektivní; skvělý přístup k dětem!

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Oprava onlay plomb

Naprostý profesionál a vynikající zubař i člověk. Problémy přetrvávající více než rok způsobené neodborným zákrokem na jiné pražské klinice ve stejném standardu vyřešil během hodiny. Už bych nikdy jinam nešel.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Velmi doporučuji pana doktora. Byla jsem na vstupním vyšetření a jsem moc spokojena. Milý, laskavý, empatický vážený pan doktor, rád a ochotně sám od sebe vše vysvětlí, velmi chytrý. Moc mi pomohl a také zachránil. Velmi si ho vážím, kdybych mohla dát hodnocení deset hvězdiček, tak pan doktor si je zaslouží. Je to velký profesionál. Pěkné prostředí, velmi ochotný a uctivý personál.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík oprava úsměvu

Pan doktor je podle mého naprostý profesionál, přesně mi popsal, co budu absolvovat, jak a kdy, jak dlouho bude co trvat, dal mi na výběr různá řešení a nechal na mě, ať si sama rozhodnu, do čeho půjdu, vůbec na mě "netlačil", velice podrobně a odborně popsal všechny kroky a byl velmi empatický a vstřícný. Jeho práce mi - dá se říct změnila život :-), konečně se můžu usmívat a sluší mi to :-). Jo a nakonec - je to velký sympaťák. Určitě doporučuji všem.

Dneska jsem byl na vstupnim vysetreni, pan doktor vsechno dobre vysvetlil a byl velmi profesionalen, muzu jen doporucit navstevu u nej.

Pan doktor je velmi milý, ochotný a vše velmi dobře vysvětlí. Jelikož na vše používá anestezii je každá návštěva bezbolestná. :) S jeho přístup jsem spokojená nejenom já, ale i moje rodina, která k němu dochází. Můžu jen doporučit návštěvu u něj.

• Zánět dásní
  • Zánět zubního lůžka