Jakub Klíma, zubař Praha

Stomatologická péče (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Hotovost, + 7 Více
727 81.....

Preventivní prohlídky

Vstupní vyšetření

Absolvované kurzy a školení Název: Implantologie I Místo konání: 3DK, Praha Termín: 09.2018 Název: Plastická chirurgie parodontu Místo konán...

• zubní kaz

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Čeština

F
Umístění: Stomatologická péče Kontrola

Vstupní prohlídka byla velmi příjemný zážitek. Milá slečna recepční a sestřička. Pan doktor mi prohlídl zuby, rovnou jsme se dohodli, co je potřeba udělat a na místě provedli. Vše rychle, přesně a bezbolestně. A ještě mi tam k trhání zubů pustili mou oblíbenou muziku..:-)
Vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče Bolest zubů

Pan doktor je příjemný, ochotný a nápomocný. Bez problému poradil a snažil se pomoci a daný problém řešil s ochotou. Příjemný zážitek i když jde o zubaře :)

Umístění: Stomatologická péče bolest 8

Dobrý den. Objednání na čas, vyslechnutí pacienta, profesionální přístup, na 100% neměním . Velice chválím a doporučuji ostatním.

Umístění: Stomatologická péče Běžná kontrola

Ačkoli mám ze zubařů obvykle strach, u pana Klímy se cítím vždy velmi dobře. Profesionální přístup, technické vybavení na velmi dobré úrovni, příjemné jednání. Mohu jen doporučit.

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Z návštěvy zubaře jsem pokaždé nervózní, ale neskutečně milý přístup pana doktora všechny obavy zažene. Vše pěkně vysvětlí a s profesionální péčí provede. Nic nebolo a opravený zub skvěle vypadá! Díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor je velmi příjemný a působí profesionálně. Klinika je moderně výbavená. Paní sestra je také velmi příjemná. Prohlídka proběhla naprosto v pořádku. Děkuji!

Preventivní prohlídky

Cena není uvedená