Jakub Klíma, zubař Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Preventivní prohlídky

Vstupní vyšetření

Absolvované kurzy a školení Název: Implantologie I Místo konání: 3DK, Praha Termín: 09.2018 Název: Plastická chirurgie parodontu Místo konán...

• Zubní kaz

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Dozvědět se více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Dozvědět se více

Názory

Umístění: Stomatologická péče Vstupní vyšetření

Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Jiný

Jsem moc spokojená. Pan doktor je skvělý profesionál. Sestřička také. Vše srozumitelně vysvětlí a zapeklité situace s klidem vyřeší. Doporučuji!

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor je velky sympatak, osetreni bezbolestne a prohlidky peclive, dokaze poradit i vysvetlit - i k detem se chova moc hezky, sestricka taky super. Pekne prostredi a parkovani primo pred vchodem, bezbarierove. Dekuji!

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Nejlepší zubar ever :) zachránil mi všechny zuby...měla jsem. Zkažené zuby po rovnatkach... Do toho je pan doktor sympatak:)

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor i sestřička jsou milý a empatičtí. Když injekce nezabere, pan doktor připíchne další, aby ošetření nebylo bolestivé. Pan doktor mi musel opravit postupně špatně ošetřené zuby od předchozí paní doktorky - kazy pod plombami, přesahující plomby apod. I když je toho více a já jsem na zuby velmi citlivá, vždy se snaží, aby nic nebolelo, je milý, není nepříjemný a vysvětluje , co bude dělat a proč. Se zuby jsem si už hodně zkusila, tady jsem spokojená. Když zuby bolí, objedná okamžitě a pomůže od bolesti.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor je profesionální a opravdu schopný. Prováděl mi extrakci osmičky a opravoval výplně. Jsem moc spokojená. Prostředí ordinace je velmi příjemné, k tomu báječná empatická sestra.

Umístění: Stomatologická péče

Moc děkuju panu doktorovi i sestřičkám za to, jak po večerech vrtal moje ukrutně bolavé zuby.....viděl mě kolikrát brečet, slyšel moji minulost a vždycky jsme se u toho smáli a nikdy mě jako jeden z mála neusoudil a neměl nároky.
Když mě odesílal někam, kde to zavánělo závažným průšvihem, udržel klid. A to mě viděl vlastně první, než se zjistilo, že to, co mi likviduje i ty zuby není úplně legrace a na ten pláč by měl nárok každý.....moc děkuju! P.

Umístění: Stomatologická péče Trhání zubů

K panu doktorovi chodí mé děti, a když doma řeknu, že jdeme k zubaři, nikdo neprotestuje a nemá strach. Pan doktor je profesionální, a také vstřícný, milý a vtipný. Vždy odpoví na všechny otázky a já nemám pocit, že bych otravovala nebo zdržovala. Dnešní trhání dvou zubů proběhlo hladce a neplánovaná oprava uštíplého zubu také. Moc děkujeme :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor byl velmi milý a ochotný, velkej sympaťák. Prostředí stomatologie je na jedničku, kolektiv mladý a příjemný. Vřele doporučuji.

C
Umístění: Stomatologická péče Oprava zubů

Pan doktor Klíma naprosto skvělí lékař , já se snad přestanu bát zubaře ????. Chodíme k panu doktorovi celá rodina a jsme nadšený. Musím pochválit i dentální hygienu, paní Michaelu. Skvělí tým lidí, dokonalí přístup a hlavně šikovné ruce. Děkujeme Vám ????

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů