Jakub Klíma, zubař Praha

Stomatologická péče (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Hotovost, + 7 Více
727 81.....

Preventivní prohlídky

Vstupní vyšetření

Absolvované kurzy a školení Název: Implantologie I Místo konání: 3DK, Praha Termín: 09.2018 Název: Plastická chirurgie parodontu Místo konán...

• zubní kaz

Vstupní vyšetření

Cena není uvedená

Stomatologická péče

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor byl velmi milý a ochotný, velkej sympaťák. Prostředí stomatologie je na jedničku, kolektiv mladý a příjemný. Vřele doporučuji.

C
Umístění: Stomatologická péče Oprava zubů

Pan doktor Klíma naprosto skvělí lékař , já se snad přestanu bát zubaře ????. Chodíme k panu doktorovi celá rodina a jsme nadšený. Musím pochválit i dentální hygienu, paní Michaelu. Skvělí tým lidí, dokonalí přístup a hlavně šikovné ruce. Děkujeme Vám ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Hned jak jsem přišla do čekárny, tak jsem věděla, že se mi tu bude líbit. Luxusně zařízené prostředí, vše pohodlné, nové. Free wi-fi i voda k pití v čekárně. Nečekala jsem ani minutu, pan doktor velice příjemný chlap, sympaťák. Prohlídka zcela kompletní, dopodrobna, bezbolestná, i s rentgenové a focením (vše zdarma). Nenucená nabídka dentální hygieny, na kterou jsem se po této zkušenosti ráda objednala. Určitě doporučuji, ode dneška se již nebojím zubařů ????

F
Umístění: Stomatologická péče Kontrola

Vstupní prohlídka byla velmi příjemný zážitek. Milá slečna recepční a sestřička. Pan doktor mi prohlídl zuby, rovnou jsme se dohodli, co je potřeba udělat a na místě provedli. Vše rychle, přesně a bezbolestně. A ještě mi tam k trhání zubů pustili mou oblíbenou muziku..:-)
Vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče Bolest zubů

Pan doktor je příjemný, ochotný a nápomocný. Bez problému poradil a snažil se pomoci a daný problém řešil s ochotou. Příjemný zážitek i když jde o zubaře :)

Umístění: Stomatologická péče bolest 8

Dobrý den. Objednání na čas, vyslechnutí pacienta, profesionální přístup, na 100% neměním . Velice chválím a doporučuji ostatním.

Umístění: Stomatologická péče Běžná kontrola

Ačkoli mám ze zubařů obvykle strach, u pana Klímy se cítím vždy velmi dobře. Profesionální přístup, technické vybavení na velmi dobré úrovni, příjemné jednání. Mohu jen doporučit.

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Z návštěvy zubaře jsem pokaždé nervózní, ale neskutečně milý přístup pana doktora všechny obavy zažene. Vše pěkně vysvětlí a s profesionální péčí provede. Nic nebolo a opravený zub skvěle vypadá! Díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor je velmi příjemný a působí profesionálně. Klinika je moderně výbavená. Paní sestra je také velmi příjemná. Prohlídka proběhla naprosto v pořádku. Děkuji!

• zubní kaz
  • skřípání zubů