Přijímám: dospělí

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Stomatologická péče

Vzdělání:
2017 - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, obor stomatologie
2022 - Central European Management Institute, obor management...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor Klíma je super lékař a člověk. Pokaždé když jsem měl trable se zuby, tak mne bez problému objednal a vždy byl ochotný řešit můj problém. Dokáže také kvalitně poradit a řešit případné problémy s klidem. S takovým přístupem jako má pan doktor Klíma jsem se dlouho nesetkal, a to jsem měl za celý život už 4 zubaře, kteří byli opravdu totálně neschopní. Svou odborností a ochotou předčí, i některé své starší kolegy. Prostě odborník na svém místě! Takový lidé by měli být placeni zlatem. Ještě jednou díky!

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor je odborník ale pokud se práce nezdaří, nepřizná to. Záruka na stomatol.práci 2 roky mu nic neříká. Cementaci uvolněné korunky celkem 3x v průběhu roku požadoval pokaždé uhradit. Při zákroku sdělil, že i tato "plastová" korunka mi vydrží už napořád. Pak změnil názor, že je bez záruky a že se může uvolňovat pořád. Stejnou jsem měla přes 25 let než praskla stářím a únavou materiálu.

MDDr. Jakub Klíma

Vážená paní Jiřino Hübnerová, bohužel neexistuje stránka "známýpacient.cz" a proto Vám odpovím zde. Vaši neopodstatněnou stížnost na moji osobu řešila revizní komise ČSK, která neshledala žádné pochybení z mé strany. Vaši následnou stížnost na činnost samotné revizní komise ČSK ani nekomentuji. Provizorní korunka cementovaná na provizorní cement se skutečně, jak název napovídá, může časem uvolnit. Přeji Vám pevné zdraví a mnoho štěstí při hledání nového lékaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Vzdy som sa zubarov hrozne bala, ale odkedy chodim k panu doktorovi Klimovi, tak je to bez stresu :) aj bolestivejsie zakroky sa s jeho pristupom a energiou daju zvladnut. Dakujem

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor Klíma je velký sympaťák, nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, první, ke kterému se nebojím chodit a mám k němu naprostou důvěru. Při poslední návštěvě mi trhal 2 stoličky osmičky. Druhý den už jsem nevěděla, že mám zuby trhané. Vůbec to nebolelo a vše bylo ok. Chválím, chválím chválím a velký respekt před jeho odbornosti. Sestřička taky super a prostředí nádherné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče Jiný

Jsem moc spokojená. Pan doktor je skvělý profesionál. Sestřička také. Vše srozumitelně vysvětlí a zapeklité situace s klidem vyřeší. Doporučuji!

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Pan doktor je velky sympatak, osetreni bezbolestne a prohlidky peclive, dokaze poradit i vysvetlit - i k detem se chova moc hezky, sestricka taky super. Pekne prostredi a parkovani primo pred vchodem, bezbarierove. Dekuji!

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Nejlepší zubar ever :) zachránil mi všechny zuby...měla jsem. Zkažené zuby po rovnatkach... Do toho je pan doktor sympatak:)

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor i sestřička jsou milý a empatičtí. Když injekce nezabere, pan doktor připíchne další, aby ošetření nebylo bolestivé. Pan doktor mi musel opravit postupně špatně ošetřené zuby od předchozí paní doktorky - kazy pod plombami, přesahující plomby apod. I když je toho více a já jsem na zuby velmi citlivá, vždy se snaží, aby nic nebolelo, je milý, není nepříjemný a vysvětluje , co bude dělat a proč. Se zuby jsem si už hodně zkusila, tady jsem spokojená. Když zuby bolí, objedná okamžitě a pomůže od bolesti.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pan doktor je profesionální a opravdu schopný. Prováděl mi extrakci osmičky a opravoval výplně. Jsem moc spokojená. Prostředí ordinace je velmi příjemné, k tomu báječná empatická sestra.

Umístění: Stomatologická péče

Moc děkuju panu doktorovi i sestřičkám za to, jak po večerech vrtal moje ukrutně bolavé zuby.....viděl mě kolikrát brečet, slyšel moji minulost a vždycky jsme se u toho smáli a nikdy mě jako jeden z mála neusoudil a neměl nároky.
Když mě odesílal někam, kde to zavánělo závažným průšvihem, udržel klid. A to mě viděl vlastně první, než se zjistilo, že to, co mi likviduje i ty zuby není úplně legrace a na ten pláč by měl nárok každý.....moc děkuju! P.