Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Skvělá a erudová specialistka, fyzioterapii zvládá výborně. Moc mi pomohla, hybnost operované ruky se výrazně po 5 návštěvách zlepšila. má můj velký vděk vřele doporučuji Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzioterapie

750 Kč

• „Souhlasně se připojuji k předcházejícímu hodnocení. To, že náš syn začal rehabilitovat zrovna u slečny Pašové, byla náhoda. S postupem času si ale stále častěji uvědomuji, jaké to bylo štěstí. Vnímá synovi možnosti a její přístup je vždy na hraně možného. Pro mě osobně je i bonusem, že si u našeho svéhlavého dospívající mláděte uměla sjednat autoritu. Více

Viniční 1, Brno Mapa

Sport.Medica, s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

od 500 kč

• „Doporučuji všem tuto úžasnou fyzioterapeutku Martinku,profesionální a zárovenˇ velmi lidský přístup člověka,který rozumí své práci a snaží se najít tu nejlepší cestu pro každého ,aby byl zase fit.Umí dobře vysvětlit cviky a poradit.I u mě se dostavily dobré výsledky,díky spolupráci s Martinkou,moje pánevní dno se postupně zpevnuje ,takže už nemusím na operaci.Děkuji Martinko. Více

Jungmannova, Otrokovice Mapa

Sídlo

Náměstí Míru, Zlín Mapa

Skupinové cvičení po porodu

• „Paní magistra je jednoduše skvělá - perfektně mi vždy uvolní záda, trpělivě vysvětluje cviky a po každé návštěvě se cítím jako znovuzrozená. Terapie ušitá na míru mi účinně pomáhá proti dlouhodobé bolesti zad. Výhodou je také příhodná lokalita ordinace a příjemné prostředí. Doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Cvičení

180 Kč

• „K paní Mikletičové docházíme s dcerou, jsme maximálně spokojené s přístupem, odborností ,profesionalitou a příjemné prostředí je již jen malým bonusem. Cvičení je sestavené cíleně na dceřiny potíže. Učení probíhá postupně s opakovanou zpětnou vazbou a trpělivým opravováním a vysvětlováním. Paní Mikletičová má velmi pozitivní vliv, její přístup dceru motivuje a na jednotlivé návštěvy se těší. Více

Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie

• „19. 4. 2021 Jsem byla u pana doktora Emila Charváta s maminkou 91 let , která po pádu přestala chodit , Velmi ochotně ji přijal a pomohl. Chválím jeho přístup lidský i profesionální . Také si vážím laskavý přístup sestřiček, které mamince při rehabilitačních návštěvách pomáhaly. Jen kdyby bylo takových lékařů víc. Děkujeme Více

Broumovská 989, Liberec Mapa

Odborný rehabilitační lékař

• „Výborná a komplexní terapeutka s citlivým přístupem. Vyzkoušel jsem několik fyzioterapeutů se svým složitějším problémem (bolesti a spazmy svalů zad a šíje), ale vždy se situace více zhoršila. Často po rutinním a nešetrném vedení terapie. Paní Mgr. Věra Müllerová byla první, která uchopila problém za správný konec a svými schopnostmi (podle mě nepochybně i vrozeným talentem) dokázala odhalit pravou příčinu bolestí a celý proces terapie směrovat vhodným způsobem. A i když to byla cesta dlouhá, pomalá, a náročná, přinesla dobrý výsledek. :) Děkuji za všechno a vřele doporučuji. Více

Schodová 2, Brno

• Ivan Krupa

Fyzioterapeut, Internista

„Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař Více

Krapkova 7, Olomouc Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit. Více

Praha Mapa

FYZIOklinika s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Pan Bendík je ochotný a používá novější odborné metody rehabilitačních cviků, které jsou účinné a při pravidelném opakování pomáhají. Více

Sweet RehaGym

• „Po dlouhých útrapách a zanedbané péči, roků bolesti a nezájmu na rehabilitaci a v nemocnici jsem konečně našla někoho, koho můj stav zajímá. Po první návštěvě, kdy mě přivítala i milá sestřička a doktorka, vše jsme dopodrobna probraly, udělaly plán až jsem měl slzy v očích. Nemluvě o tom, jak se mi ulevilo od bolesti. Jednoduše děkuji Více

Tylovo nám. 650/4, Praha Mapa

Ambulance FBLR

• Nekazanka 881/9, Mapa

Prague Physical Therapy

• „Skvělá odbornice, velmi pečlivá, současně velmi příjemná. Moc mi pomohla, přesto k ní budu pro jistotu docházet i nadále. Investice do zdraví poměr cena/výkon úžasný. Více

Palackého třída 162, Brno Mapa

Prophysio

Fyzioterapie

600 Kč

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• Fyzioterapeut, Internista

„Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest. Více

Jeseniova 139, Praha Mapa

Ordinace rehabilitace a fyzikální med.

• „Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře. Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta Více

Nám. V. Vacka 1668/15, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

• Fyzioterapeut

1 názor

„Vážení, dnes jsem skončila rehabilitaci u p. Mgr Jakuba Kozla, kterému bych touto cestou opětně ráda vyjádřila své poděkování za jeho profesionalitu, která mne zbavila nepříjemných ischiatických bolestí dlouhodobějšího rázu a současně vyzdvihnout jeho vnímavý přístup ke starším klientům. Je to dar, se kterým se člověk běžně nesetkává, neboť v našich zeměpisných šířkách se často nevyskytuje a tudíž je mnohdy opomíjen. Nejen pacientům, ale jistě i vašim klientům je vždy příjemné, když se k léčebným procesům naordinuje milý úsměv a plné pochopení jako synonymum laskavosti. Ještě jednou vřelý dík Mgr Jakubovi Kozlovi a vašemu Centru Rosetě za výběr kvalitního personálu. S úctou Květuše Křečková Více

Rostislavova 582/7, Praha Mapa

Nexusfyzio.cz

• „Mgr. Pavla Skopalová má ten nejlepší možný přístup k pacientovi. Individuální, terpělivý a emaptický. Člověku během sezení/cvičení naslouchá a vychází z jeho potřeb a způsobu žití. Fyzioterapie mi během pár měsíců výrazně pomohla a vím, že to co mi Pavla S. předala, si mohu doma bezpečně cvičit sama. Navíc jsem se vždy dozvěděla něco víc o různých částech svého těla, funkci jednotlivých svalů, kloubů atd. Více takových odborníků s lidským přístupem! Rozhodně doporučuji. Více

Národní 1010/9, Praha

MINT Terapie

Konzultace online

od 900 kč

• Fyzioterapeut

1 názor

„Velmi ochotný a odborník na svém místě. Již po druhé návštěvě cítím změnu k lepšímu. Vřele doporučuji!!!

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Rehabilitační pracoviště