Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Ortopedické vložky do bot Superfeet • Od 150 Kč +3 Více

Rehabilitace • Od 500 Kč

Tejpování • Od 200 Kč

Vyšetření pohybového aparátu • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 150 Kč

Od 200 Kč

Sport.Medica, s.r.o.

Zabývám se převážně léčbou pohybového aparátu, a to zejména poúrazovou a pooperační rehabilitací nebo terapií funkčních poruch.
Na základě vstu...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Umístění: Sport.Medica, s.r.o. rehabilitace dětí

Souhlasně se připojuji k předcházejícímu hodnocení. To, že náš syn začal rehabilitovat zrovna u slečny Pašové, byla náhoda. S postupem času si ale stále častěji uvědomuji, jaké to bylo štěstí. Vnímá synovi možnosti a její přístup je vždy na hraně možného. Pro mě osobně je i bonusem, že si u našeho svéhlavého dospívající mláděte uměla sjednat autoritu.

Umístění: Sport.Medica, s.r.o. pooperační rehabilitace

Po autonehodě jsem podstoupil nejprve operaci ramene a následně i dvojitou operaci kolene. Pooperační rehabilitaci jsem absolvoval u slečny Pašové a vždy k mé maximální spokojenosti. Po důkladném vstupním vyšetření mi sestavila a pečlivě vysvětlila cvičební plán. Pravidelným cvičením se můj stav krůček po krůčku zlepšoval, až do úplného vyléčení. Po zkušenostech s "masovou" rehabilitací ve větších zdravotních centrech už bych neměnil. Není nad individuální péči, kdy se Vám terapeut může věnovat na sto procent. Vynaložených prostředků určitě nelituji. Příjemné vystupování a prostředí bylo už jen bonusem.