Žufanova 1113, Praha 17, Praha

Od 1 000 Kč

Žufanova 1113, Praha

Od 800 Kč

MUDr. Nedělka, s.r.o.

Fyzioterapie je už dlouhou dobu nejen má práce, ale také koníček. Věnuji se diagnostice, léčbě a prevenci poruch pohybového systému, včetně sportovní ...

• fyzioterapeut

Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. Jiný

Pan Magistr má perfektní přístup a je velmi trpělivý. Zkouší nové postupy a hledá řešení problémů, které jiní doktoři vzdali. Jsem s ním velmi spokojen a mohu jen doporučit.

Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Jakub je výborný fyzioterapeut, který se problém opravdu snaží efektivně a svědomitě vyřešit. Využívá nejmodernější fyzioterapeutické přístupy a zabývá se léčeným problémem hloubkově a celkově. Pomohl mi několikrát s různými obtížemi se zády, které se díky jeho práci daří vyřešit dlouhodobě. Určitě doporučuji Jakuba kontaktovat a domluvit si fyzioterapii.

Umístění: N2 - Medicína dětí a dospělých fyzioterapie

Můj názor je, že pan magistr má dar z nebes. Mladý, empatický, velmi chytrý, je vidět, že ho ta práce baví a hlavně ji umí. Za celou dobu (8 let), co řeším své problémy s bolestí kyčle jsem vystřídala řadu ortopedů, neurologů i několik soukromých fyzioterapeutů. Bez efektu... Poslední nadějí před navrhovanou, ale asi zbytečnou operací bylo pro mě doporučení pana magistra od kamaráda a přiznám se, že jsem dosud neměla podobnou zkušenost. Po vyšetření mi vysvětlil možné souvislosti a všechno do sebe krásně zapadalo - vazba na 30 let starý problém s kotníkem, několik břišních operací i urologické komplikace. Absolvovala jsem snad všechny druhy cvičení, uvolňování i ošetřování jizvy, ale nikdo se nezajímal o to, v jakém stavu jsou mé nohy a vnitřní orgány. U pana Katolického stačily 4 terapie, ve kterých vlastně ani nevím, co udělal, ale problémy se po 8 letech zlepšily o 80% a pokračujeme dále. Začínám zase být pozitivní jako dříve a pomalu se vracím i ke sportu. Mockrát děkuji. Jste skvělý člověk, diagnostik i terapeut. Patří vám můj obdiv a velký respekt k tomu, co děláte a jak to děláte. Jana T.

Docházela jsem na fyzioterapii s krční páteří. Potkala jsem se tam s příjemným personálem a hlavně s příjemnou osobou Mgr. Katolickým. K jeho osobě mužů jenom říct, úžasný člověk, rozumí své profesi, umí vše vysvětlit, pomůže od bolesti a má kladný přístup. Již v průběhu rehabilitace se mi hodně ulevilo. Naučila jsem se hodně cviků, které mi pomáhají. Vřele doporučuji rehabilitaci u Mgr. Katolického. Poděkování.

Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Na fyzioterapie jsem začala docházet kvůli každodenním bolestem beder a dysplazii kyčlí. Pan magistr mi velice pomohl, měl trpělivost vše do detailu vysvětlit a umožnil mi lépe pochopit souvislosti a původ mé bolesti. Jako člověk je skvělý, velice empatický a k tělu přistupuje celostně. Po pár týdnech rehabilitace jsem již cítila velkou úlevu. Vřele doporučuji!

Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Fyzioterapeut s citem pro posílení a uvolnění svalů, důsledný a pečlivý v hledání příčiny.
Řešili jsme především bolest krční páteře, která mi způsobuje napětí v oblasti uší a následný tinnitus. Jakub Katolický společně s panem doktorem (neurologie/rehabilitace) vyzkoušeli více přístupů. Výsledkem je individuální soubor cviků na uvolnění a posílení svalů, které intenzitu pískání snižují. Ty pravidelně opakuji. Je mi lépe. Děkuji!