Adresy (2)

MUDr. Nedělka, s.r.o.
Žufanova 1113, Praha 17, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Přijímám: dospělí

Fyzioterapie • Od 800 Kč

Rehabilitace • Od 800 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
N2 - Medicína dětí a dospělých
Belgická 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Belgická 5, Praha

N2 - Medicína dětí a dospělýchŽufanova 1113, Praha

Od 800 Kč

MUDr. Nedělka, s.r.o.


Belgická 5, Praha

Od 1 000 Kč

N2 - Medicína dětí a dospělýchŽufanova 1113, Praha

Od 800 Kč

MUDr. Nedělka, s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Fyzioterapie je už dlouhou dobu nejen má práce, ale také koníček. Věnuji se diagnostice, léčbě a prevenci poruch pohybového systému, včetně sportovní ...

Více


Specializace

  • fyzioterapeut

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. Jiný

Pan Magistr má perfektní přístup a je velmi trpělivý. Zkouší nové postupy a hledá řešení problémů, které jiní doktoři vzdali. Jsem s ním velmi spokojen a mohu jen doporučit.

L
Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Jakub je výborný fyzioterapeut, který se problém opravdu snaží efektivně a svědomitě vyřešit. Využívá nejmodernější fyzioterapeutické přístupy a zabývá se léčeným problémem hloubkově a celkově. Pomohl mi několikrát s různými obtížemi se zády, které se díky jeho práci daří vyřešit dlouhodobě. Určitě doporučuji Jakuba kontaktovat a domluvit si fyzioterapii.

J
Umístění: N2 - Medicína dětí a dospělých fyzioterapie

Můj názor je, že pan magistr má dar z nebes. Mladý, empatický, velmi chytrý, je vidět, že ho ta práce baví a hlavně ji umí. Za celou dobu (8 let), co řeším své problémy s bolestí kyčle jsem vystřídala řadu ortopedů, neurologů i několik soukromých fyzioterapeutů. Bez efektu... Poslední nadějí před navrhovanou, ale asi zbytečnou operací bylo pro mě doporučení pana magistra od kamaráda a přiznám se, že jsem dosud neměla podobnou zkušenost. Po vyšetření mi vysvětlil možné souvislosti a všechno do sebe krásně zapadalo - vazba na 30 let starý problém s kotníkem, několik břišních operací i urologické komplikace. Absolvovala jsem snad všechny druhy cvičení, uvolňování i ošetřování jizvy, ale nikdo se nezajímal o to, v jakém stavu jsou mé nohy a vnitřní orgány. U pana Katolického stačily 4 terapie, ve kterých vlastně ani nevím, co udělal, ale problémy se po 8 letech zlepšily o 80% a pokračujeme dále. Začínám zase být pozitivní jako dříve a pomalu se vracím i ke sportu. Mockrát děkuji. Jste skvělý člověk, diagnostik i terapeut. Patří vám můj obdiv a velký respekt k tomu, co děláte a jak to děláte. Jana T.


E
Umístění: jiné místo Jiný

Docházela jsem na fyzioterapii s krční páteří. Potkala jsem se tam s příjemným personálem a hlavně s příjemnou osobou Mgr. Katolickým. K jeho osobě mužů jenom říct, úžasný člověk, rozumí své profesi, umí vše vysvětlit, pomůže od bolesti a má kladný přístup. Již v průběhu rehabilitace se mi hodně ulevilo. Naučila jsem se hodně cviků, které mi pomáhají. Vřele doporučuji rehabilitaci u Mgr. Katolického. Poděkování.


M
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Na fyzioterapie jsem začala docházet kvůli každodenním bolestem beder a dysplazii kyčlí. Pan magistr mi velice pomohl, měl trpělivost vše do detailu vysvětlit a umožnil mi lépe pochopit souvislosti a původ mé bolesti. Jako člověk je skvělý, velice empatický a k tělu přistupuje celostně. Po pár týdnech rehabilitace jsem již cítila velkou úlevu. Vřele doporučuji!


A
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Nedělka, s.r.o. fyzioterapie

Fyzioterapeut s citem pro posílení a uvolnění svalů, důsledný a pečlivý v hledání příčiny.
Řešili jsme především bolest krční páteře, která mi způsobuje napětí v oblasti uší a následný tinnitus. Jakub Katolický společně s panem doktorem (neurologie/rehabilitace) vyzkoušeli více přístupů. Výsledkem je individuální soubor cviků na uvolnění a posílení svalů, které intenzitu pískání snižují. Ty pravidelně opakuji. Je mi lépe. Děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu