Fyzioterapeutické konzultace Praha

Jakého specialistu hledáte?

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 400 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

700 Kč

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s panem Pobišem. Rok zpátky jsem (už jako mladý člověk, který sportoval každý den) začal mít vleklé problémy se zády. Táhlo se to nějaký ten čas, kdy jsem navštěvoval různé rehabilitace (i ty placené), kde jsem cvičil, dýchal do břicha apod. Bohužel, výsledky byly naprosto minimální a můj stav se příliš nelepšil. Dopadlo to tak, že jsem zkoušel bolesti "přecvičit", přičemž se mi zablokovala jak hrudní páteř, tak žebra. Pomalu jsem se nevyhrabal z postele a vůbec nevěděl, co s tím, protože moje bolesti byly každodenní a nikdo mi nedokázal pomoct. Náhodou jsem narazil na internetu na Manuální medicínu a smluvil si terapii s panem Pobišem u sebe doma (pan Pobiš přijel hned druhý den!). Musím říct, že terapie (hlavně ze začátku) opravdu bolí, byl jsem první týden rád, že jsem po terapii vůbec došel na záchod, ale stav se postupně začal lepšit. U pana Pobiše jsem strávil nakonec nějaký ten měsíc, ale odcházím bez bolestí. Líbí se mi, že i když přijdete s tím, že vás bolí záda, pan Pobiš pracuje s celým tělem, nikoliv jen tam, kde to bolí. Z vlastní zkušeností vím, že běžné rehabilitace nejsou k zahození, nicméně, pokud je situace natolik vážná, že se třeba vaše záda se proměnily v beton (jako tomu bylo u mě), běžná rehabilitace nepomůže. Tímto panu Pobišovi ještě jednou moc děkuji a určitě jeho terapie vřele všem doporučuji! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

1 000 Kč

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• „Dceři doporučila Lékařka návštěvu fyzioterapeuta, bolívala ji kolena a kotníky z jednostranného pohybu při sportu. Vše probíhalo rychle a hladce, bylo vidět že s kolenama a kotníkama má bohaté zkušenosti. Dvouměsíční návštěvování fyzioterapie pomohlo a dcera nyní hraje bez bolestí. Pana fyzioterapeuta vřele doporučuji. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Rehabilitace III. IK VFN

• „Vystřídal jsem mnoho fyzioterapeutů a Jana patří mezi nejlepší co jsem poznal. Odstraní problém, ale hlavně najde příčinu a vymyslí cvičení. Šeller L. Více

Žižkova 463, Kladno Mapa

Ostrovského 3, Ženské domovy, Praha Mapa

Fyzioterapie a rehabilitace GA

1 000 Kč

• Ostrovského 3, Praha Mapa

FyzioLucie - fyzioterapie v těhotenství a po porodu

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

FYZIO TRIM - Mgr. Karel Novák