Fyzioterapie Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

950 Kč

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

od 1 600 kč

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

od 600 kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 800 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

700 Kč

• „Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná. Více

Květnového povstání 21, Praha Mapa

Rehabilitace Rehasport

od 300 kč

• „Barbora mi pomohla s bolestmi zad v těhotenství. Poradila, jak správně cvičit a taky jak správně držet tělo. Bolesti se minimalizovaly a lituji, že jsem se k Báře neobjednala dříve, protože jsem mohla předejít zbytečným bolestem hned od začátku. Osobně doufám, že mě žádné bolesti zase jen tak nepotkají, ale pokud přijdou, vím, na koho se obrátit. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

od 600 kč

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

od 800 kč

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit. Více

Praha Mapa

FYZIOklinika s.r.o.

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s panem Pobišem. Rok zpátky jsem (už jako mladý člověk, který sportoval každý den) začal mít vleklé problémy se zády. Táhlo se to nějaký ten čas, kdy jsem navštěvoval různé rehabilitace (i ty placené), kde jsem cvičil, dýchal do břicha apod. Bohužel, výsledky byly naprosto minimální a můj stav se příliš nelepšil. Dopadlo to tak, že jsem zkoušel bolesti "přecvičit", přičemž se mi zablokovala jak hrudní páteř, tak žebra. Pomalu jsem se nevyhrabal z postele a vůbec nevěděl, co s tím, protože moje bolesti byly každodenní a nikdo mi nedokázal pomoct. Náhodou jsem narazil na internetu na Manuální medicínu a smluvil si terapii s panem Pobišem u sebe doma (pan Pobiš přijel hned druhý den!). Musím říct, že terapie (hlavně ze začátku) opravdu bolí, byl jsem první týden rád, že jsem po terapii vůbec došel na záchod, ale stav se postupně začal lepšit. U pana Pobiše jsem strávil nakonec nějaký ten měsíc, ale odcházím bez bolestí. Líbí se mi, že i když přijdete s tím, že vás bolí záda, pan Pobiš pracuje s celým tělem, nikoliv jen tam, kde to bolí. Z vlastní zkušeností vím, že běžné rehabilitace nejsou k zahození, nicméně, pokud je situace natolik vážná, že se třeba vaše záda se proměnily v beton (jako tomu bylo u mě), běžná rehabilitace nepomůže. Tímto panu Pobišovi ještě jednou moc děkuji a určitě jeho terapie vřele všem doporučuji! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

1 000 Kč

1 názor

„Paní fyzioterapeutka je velice milá, mladá žena, která velmi dobře rozumí své profesi. Chodím k ní pravidelně se zády a nyní i kvůli problému s otěhotněním. Jelikož pomohla již 4 mým kolegyním tak na ní "vsázím" a vím, že mi pomůže :-) Po masáži u ní se vždy cítím "nabitá" a plná energie. Mohu jen vřele doporučit. Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny - Praha 5

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny Malvazinky Zámeček

od 500 kč

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• Jan Bína

Fyzioterapeut

1 názor

„Dobrý den, terapeuta Honzu mohu jen doporučit. Velmi mi ulevil od bolesti zad. Navíc mě vyléčil zamrzlé rameno. Velmi u něj oceňuji, že neposílá nikam jinam. Doporučené cvičení provádí on. Doprovodné masáže také. Zkrátka člověk je v péči jednoho (výborného) lékaře od začátku až dokonce. Nyní k němu přešel i manžel. Je s ním také spokojen. Vránová Více

Psáry - Dolní Jirčany, Praha Mapa

Jan Bína

od 350 kč

1 názor

„Velmi příjemná a sympatická paní s rozumným přístupem. Hned po první návštěvě mám dobrý pocit, vím co mám zlepšit, na co si dát pozor a jak cvičit. Těším se na další návštěvu :) Více

Ostrovského 253/3, Praha 5 Smíchov, Praha Mapa

Eva Holomková - Fyziofox

od 300 kč

• „Dceři doporučila Lékařka návštěvu fyzioterapeuta, bolívala ji kolena a kotníky z jednostranného pohybu při sportu. Vše probíhalo rychle a hladce, bylo vidět že s kolenama a kotníkama má bohaté zkušenosti. Dvouměsíční návštěvování fyzioterapie pomohlo a dcera nyní hraje bez bolestí. Pana fyzioterapeuta vřele doporučuji. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Rehabilitace III. IK VFN