Vyšetření pohybového aparátu

Máte dotazy týkající se tématu vyšetření pohybového aparátu?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Kateřina Pisková 27.11.18

Dobrý den, nepíšete zda Vaši ruku viděl nějaký lékař a zda už byla nějaká léčba zahájena. Pokud po čtrnácti dnech samoléčby nevidíte posun k lepšímu, bude lepší obrátit se na fyzioterapeuta či lékaře.… Více

Odpovědi (4)

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Josef Reiter

• Tyršova 53/2, Písek

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Velká spokojenost. Pan doktor je velmi ochotný a příjemný. Rychlé objednání, zvolený termín a čas byl dodržen. Doporučuji!
    Dostupný termín: po 16 pro

Zuzana Dvorščáková

• Sirotkova 43, Brno

ProCare Fyzio

Dostupný termín: po 16 pro

Eliška Valová

• Schodová 2, Brno

Fyzio Balance

Velice milá paní, která vše vysvětlí tak, aby tomu člověk rozuměl.. Byla jsem moc spokojená.. Doporučuji..
    Dostupný termín: út 17 pro

Markéta Muchová

fyzioterapeut, diagnostik
    • Schodová 2, Brno

Fyzio Balance

Fyzioterapie me pomohla, bylo me nauceno jak spravne drzet telo pomoci cviku. Prijemny pristup, ochota. Vrele doporucuji

Ludmila Švarcová

• Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha

Poliklinika Litochleby

Za pani doktorkou jsem šel na základě pozitivních hodnocení na tomto webu a vyplatilo se to. Pani doktorka ukázala cviky po kterých se mi velmi rychle...

Petr Šádek

• Slévačská 36, Praha

TheraGym

Fyzioterapeut, kondiční trenér a psycholog v jednom. Je to prvotřídní "šéfkuchař" který napsal kuchařku na tělo. Tu si otevřu pokaždé, když mám jak...

Radovan Hora

• Terezie Brzkové 15, Plzeň

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Přístup a vstřítnost pana dr. Hory a odborny výklad mého problém.Doporučuji každému pacientovy vokolí.

Martin Sklenský

• Vránova 172, Brno

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Velmi spokojena moc dekuji za orijemne vystupovani preji krasny den a hodne spokojenych zakazniku s diky Helanova