Dobrý den, už pár let mám problémy s páteří, je mi 22 let, asi před 3 roky po pádu z koně, hospitali

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, už pár let mám problémy s páteří, je mi 22 let, asi před 3 roky po pádu z koně, hospitalizace ve FN Brno, distorze krční páteře. Od té doby, neustálá bolest od krku až po bedra, brní mi nohy i ruce, pořád studené končetiny, po ránu nemohu hnout s krkem, pořád jsem unavená. Doktor mi řekne kde přesně mě to bolí ale nic s tím nedělá. Napíše mi prášky, občas rehabilitace. Prosím o radu děkuji.
Dobrý den, ve Vašem případě je na místě detailní diagnostika a dle toho následná terapie. Doporučuji vyhledat si dle Vašeho bydliště fyzioterapeuta zaměřeného na McKenzie metodu.
S pozdravem, Monika Brožová