Tejpování Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Velmi empatická lékařka s lidským přístupem ke klientovi, vysoká odbornost, snaha pomoci a vyřešit problém. Byla jsem maximálně spokojená. Jednoznačně doporučuji! Více

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha Mapa

Poliklinika Litochleby

od 120 kč

• „"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne! Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) ) Více

Žitavského 497, 2.patro, Praha Mapa

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Urbanová

od 50 kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 100 kč

• „Za mě super, poslouchá co klienta trápí a skutečně se snaží zjistit, kde je příčina jeho potíží ikdyž je ve skutečnosti úplně jinde a projevené problémy jsou jen důsledkem. Vstřícný co se cvičení týče - pokud dané cvičení z nějakého důvodu nevyhovuje, je zde snaha jej přizpůsobit nebo zaměnit. Jednoznačně doporučuji. Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

Cvičení

700 Kč

• „Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná. Více

Květnového povstání 21, Praha Mapa

Rehabilitace Rehasport

od 300 kč

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit. Více

Praha Mapa

FYZIOklinika s.r.o.

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• „Dceři doporučila Lékařka návštěvu fyzioterapeuta, bolívala ji kolena a kotníky z jednostranného pohybu při sportu. Vše probíhalo rychle a hladce, bylo vidět že s kolenama a kotníkama má bohaté zkušenosti. Dvouměsíční návštěvování fyzioterapie pomohlo a dcera nyní hraje bez bolestí. Pana fyzioterapeuta vřele doporučuji. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Rehabilitace III. IK VFN

• „Vystřídal jsem mnoho fyzioterapeutů a Jana patří mezi nejlepší co jsem poznal. Odstraní problém, ale hlavně najde příčinu a vymyslí cvičení. Šeller L. Více

Žižkova 463, Kladno Mapa

5 Kč

Evropská 1691/35, Praha Mapa

THERAPY POINT s.r.o.

• Ostrovského 3, Praha Mapa

FyzioLucie - fyzioterapie v těhotenství a po porodu