Přijímám: dospělí, děti od 3 let

Fyzioterapie • 500 Kč

Masáž • 500 Kč

Tejpování • 150 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

500 Kč

500 Kč

150 Kč

Fyzio - Štěpán

Léčit a pomáhat lidem, jež sužují bolestivé stavy, bylo mým vysněným povoláním už od dětství. Aniž bych to tenkrát tušil, právě fyzioterapie byla přes...

• fyzioterapeut

Umístění: Fyzio - Štěpán fyzioterapie

Pan Hebík vyřešil mé dlouhodobé potíže s přetížením horní části trupu během jednoho sezení. Narozdíl od fyzioterapeuta, kterého jsem navštěvoval více než půl roku, řešil příčinu potíží, nikoliv jejich důsledek. Během následujících 3-4 sezení jsme pracovali na odstranění nedostatků. Zpětně návštěvu považuji za jednu z nejlepších "investic" do mého zdraví.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím oradu. Kdo provádí pooperační rehabilitaci a masáže po odejmutí prsa . Jedná se o České Budějovice. Děkuji.

Dobrý den, zavolejte na mé internetové stránky fyzio-stepan.cz, kde je uvedeno mé telefonní číslo. Domluvíme se případně na nějaké konzultaci.
Pěkný den. Štěpán

Mgr. Štěpán Hebík