U Školky 501, Nupaky u Prahy, Praha-Šeberov, Praha

Funkční trénink, osobní trénink ve fitness

Gymstick

Individuální fyzioterapie +3 Více

Masáž

Nordic walking

Skupinová cvičení

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ordinace Nupaky

Tereza Věchetová vystudovala magisterské studium fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2014 je registrovaným fyzioterapeutem...

• fyzioterapeut

Umístění: jiné místo poúrazová rehabilitace

Paní magistra mi po utržení prsního svalu při rehabilitaci velmi pomohla. Ocenuji přístup a vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Nupaky pooperační rehabilitace

K paní magistře jsem docházela po operaci otevřené zlomeniny dolní končetiny. Skvěle mi pomohla operovanou nohu správně rozhýbat. Díky její péči nemám žádné problémy a chodím jako před úrazem. Její přístup byl velmi profesionální. Při rehabilitaci se věnovala pooperačním jizvám, uvolnění svalů a úponů, cvičení stability a posílení nemocné nohy. Odvedla skvělou práci. Velmi doporučuji!

Jsem velmi spokojena s terapii u paní magistry, protože má kromě vědomostí ze školy také schopnost najít, kde je začátek vašeho problému a že má zájem a ochotu vám s vaším problémem pomoci. Vřele doporučuji.

Oceňuji velmi profesionální přístup a účinnost používaných metod, po několika rehabilitacích došlo u mne k výraznému zlepšení zdravotního stavu.

Byli jsme velice spokojeni.Milá a sympatická odbornice.Všem vřele doporučujeme.
Standa a Renata C.

Velice pozitivně hodnotím komplexnost s jakou přistupuje k pacientům, nesnaží se jen odstranit bolest a pacienta se rychle zbavit, ale řeší i samotnou příčinu problému, tak aby došlo k jeho celkovému odstranění. Mohu její služby vřele doporučit každému.