Fyzioterapeut Jablonec nad Nisou

• „19. 4. 2021 Jsem byla u pana doktora Emila Charváta s maminkou 91 let , která po pádu přestala chodit , Velmi ochotně ji přijal a pomohl. Chválím jeho přístup lidský i profesionální . Také si vážím laskavý přístup sestřiček, které mamince při rehabilitačních návštěvách pomáhaly. Jen kdyby bylo takových lékařů víc. Děkujeme Více

Broumovská 989, Liberec Mapa

Odborný rehabilitační lékař

• „Pan doktor je normální, lidský a chce pomoci a pomoci umí. S předchozími názory musím souhlasit, že takových lékařů je velmi málo. Za jeho pomoc jsem mu velmi vděčná a doporučuji, doporučuji, doporučuji. Více

1. máje 97, Liberec Mapa

Odborný rahabilitační lékař

• Fyzioterapeut

„Paní Věro,děkuji za péči,skvělý přístup a hlavně za pomoc.Vaše služby si natolik vážím, že je ráda zaplatím.Ať se vám daří,přeji hodně úspěchů.Kateřina N. Více

U Jezu 4, Liberec Mapa

Rehabilitace

• „naprosta spicka v oboru, dojizdime k pani Frydrychove az Brna - nikde nam nedokazali tak efektivne pomoci, jako u pani Frydrychove, opravdu jedna z nejlepsich v republice! Více

Aloisina výšina 798, Liberec Mapa

• Fyzioterapeut

„Skvělá odbornice s profesionálním a hlavně příjemným přístupem k "bolavým" pacientům.

Zákopnická 36/13, Liberec Mapa

• Fyzioterapeut

„Doporučuji, pomůže a má trpělivost.

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• Fyzioterapeut

„Pridavam pani Korinkove kladne hodnoceni. Pred nekolika lety mi zachranila, diky svemu pristupu, synka od ochrnuti a timto ji patri muj obdiv a diky!!! Moc dekujeme a prejeme hodne spokojenych pacientu. Více

Broumovská 843/11, Liberec Mapa

Rehabilitace

• „Vynikající! klidná relaxace ,příjemná ochotná paní. zádá mě přestala bolet a ted chodím na cvičení doporučuji!

Moskevská 637/6, Liberec Mapa

Rehabilitace SOMA

• „super doktor...moc mi pomohl

Železná 245, Liberec Mapa

1 názor

„Super přístup, konečně odhalil můj problém.Už mi je mnohem lépe. Tulej Franta

Riegrova 10, Jablonec nad Nisou Mapa

Rehabilitace

• „Super přístup k pacientům, sehraný tým, milé jednání mohu tuto ordinaci vřele doporučit. Jsem nadmíru spokojená

Bažantí 6, Jablonec nad Nisou Mapa

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař Více

1 názor

„Pan primář je odborník, rovný chlap, výtečný praktik ve svém oboru, který rozdává své mnohaleté zkušenosti mladým lékařům. Dokáže nejen poradit, ale přiznat " porážku" tam, kde jak říká, je lékařská věda krátká. Kdyby z doktorů nedělal systém úředníky, mohli by se daleko více věnovat pacientům.. Více

Husova 10, Liberec Mapa

KNL a.s. - Rehabilitační oddělení

• „skvělý, lidský přístup a neméně skvělá terapie. Docházím při všech obtížích jedině k panu Jislovi, protože jeho pomoc je účinná a není invazivní. Více

Jasanová 256, Jablonec nad Nisou Mapa

• Fyzioterapeut, Internista

„Během svého života jsem měla štěstí jen na dobré doktory a paní doktorka Unzeitigová není výjimkou. Její lidský přístup budí důvěru. Je pečlivá, profesionální, zodpovědná a štědrá ve smyslu povzbuzení k uzdravování mého chátrajícího těla stářím a různými nemocemi. Jsem jí vděčná za to, že se posunu zas o kousek dál a zabojuji s bolestmi. Doporučuji paní doktorku každému, kdo chce spolupracovat na svém uzdravování. Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Odborný rehabilitační lékař

• „Paní Blaževičová je profesionál ve svém oboru a člověk na správném místě , skvělý přístup..........

Horní náměstí 3, Jablonec nad Nisou Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Byl jsem příjemně překvapen jejím excelentním pracovním přístupem a skvělou odborností.

Broumovská 989, Liberec Mapa

Rehabilitace Broumovská, s.r.o.

• „Velice mi pomohla při vrcholovém sportu se uvolnit a odreagovat. Vřele doporučuji.

Tržní náměstí 1/1338, Liberec Mapa

Rehabilitace SOMA

• „skvělé pracoviště, profesionální přístup a hlavně umí pomoci od bolesti zad /v mém případě/, vřele doporučuji.

Riegrova 10, Jablonec nad Nisou Mapa

• Fyzioterapeut

„Naprosto skvělá fyzioterapeutka s lidským příszupem.Naprosto doporučuji a Vám paní Horská děkuji!

U Kostela 5, Jablonec nad Nisou Mapa