Mgr.

Vojtěch Šenkýř verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: rehabilitace

Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta.

Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“.

Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit.

Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží.

Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí.

Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Pavel Zrubek
    Pavel Zrubek
    Fyzioterapeut, Diagnostik, Dietolog
    Masarykova 37,, Brno
    Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně… Více

Simona Danajova
    Simona Danajova
    Sirotkova 43, Brno
    už delší dobu mně boleli záda ze sezení a stresu a neumněla jsem si sama pomoct. Masáže zabírali jenom na krátkou… Více

Kamila Stejskalová
    Kamila Stejskalová
    Fyzioterapeut, Ostatní
    Sirotkova 43, Brno
    Vysoce si cením příjemného přístupu a upřímné snahy pomoci na profesionální úrovni. Rozhodně doporučuji:-) Více

Markéta Muchová
    Markéta Muchová
    Fyzioterapeut, Diagnostik
    Schodová 2, Brno
    Markéta mi velmi pomohla, oceňuji její profesionální a milý "lidský" přístup. Pravděpodobně v sobě najdu dost odvahy,… Více

Martina Crhová
    Martina Crhová
    Vranovská 19, Brno
    Velmi dobrá zkušenost. Navzdory mládí paní fyzioterapeutky, celostní náhled na problém, včetně práce s jizvou.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Certifikovaný fyzioterapeut v metodě DNS dle Prof. Koláře, osobní trenér 2. třídy a výživový poradce. Specialista na poúrazový (pooperační) trénink sportovců a preventivní trénink vertebrogenních obtíží.
      Vyučující na Masarykově univerzitě- Fakultě sportovních studií. Úsekový vedoucí fyzioterapeut ve FN Bohunice.

www.fyziotrener.cz, www.fyziomama.cz

Tel.: 721_90_80_20

Fyziotrenér v AZ TOWER Brno (http://www.azfitnessbrno.cz/) a fyzioterapeut ve FN Bohunice.

Spoluautor vítězného studentského projektu Fyziotrenér v soutěži Vizionář 2015, 3. místo ve start-up soutěži Můj první milion 2015 s projektem Fyziotrenér a 2. místo s projektem FitKid v roce 2017.

• fyzioterapeut

Nemoci

• vertebrogenní algický syndrom, poúrazové a pooperační stavy

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Vojtěch Šenkýř
    Vojtěch Šenkýř
    Brno
    Dobrý den, nyní před závodem Vám pomůže důkladné protažení (strečink) a měkké techniky vč.pressury + tejping, dlouhodobě je třeba vyšetřit stereotyp chůze a běhu a provést důkladný kineziologický… Více

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: rehabilitace

• Umístění: jiné místo

Pana Šenkýře můžu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Je to úžasný fyzioterapeut,trenér a hlavně člověk. A stále se učí nové věci.
      Moc ráda jsem k němu docházela.Vždy mi pomohl a poradil. K mé smůle se odstěhoval.
      Je to člověk,který dělá pro co se narodil.Baví ho pomáhat lidem.
      Přeji mu hodně štěstí v nové etapě života-pracovní i životní .
      Rosíková P.

• Umístění: jiné místoSlužby: problémy v oblasti bederní páteře

Pana magistra vnímám jako odborného, schopného specialistu ve svém oboru. Jeho profesní, zodpovědný a lidský přístup může být vzorem pro mnohé jiné, nejen z oblasti fyzioterapie. Po opakovaných návštěvách a rehabilitačních cvičení mé problémy odezněly. Vřele doporučuji i organizované kruhové tréningy pod záštitou pana Šenkýře, které považuji za ideální možnost odreagování a zlepšení fyzické kondice. Jiří Balusek, Zlín

• Umístění: jiné místoSlužby: Bolest zad

Pána Vojtěcha Šenkýře vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú - podobne ako ja - bolesti chrbta, pre jeho skutočne profesionálny, zodpovedný, ústretový a ľudský prístup. Už po prvom stretnutí som pocítil pozitívnu zmenu, čo je veľmi dôležité pre motiváciu k pravidelnému cvičeniu vedúcemu k ďalšiemu zlepšeniu zdravotného stavu. Človek sa však sám nevidí, je tvor omylný, niekedy lenivý, preto je opakovaná pomoc profesionála na mieste. Vyskúšať si to jedenkrát na vlastnej koži je stokrát viac ako prečítať sto recenzií na internete...

• Umístění: jiné místo

Pana Šenkýře můžu vřele doporučit. Chodili jsme na cvičení s dcerou a mě poradil jak cvičit při diastáze břišních svalů. Dceru cviky velmi baví a ani ji nemusím do cvičení nutit.Vážím si velmi milého a profesionálního přístupu.

• Vojta Senkyr je velmi dobry fyzioterapeut a hlavne s lidskym a pratelskym pristupem vam pomuze resit vase zdravotni problemy.vrele ho muzu doporucit

• Panu Šenkýřovi moc děkujeme za jeho přístup po dobu našich rehabilitací. Je nám moc líto, že se odstěhoval ze Zlína. Chodili jsme k němu i s dětmi a ty byly nadšené. Pan Šenkýř jim uměl vysvětlit jak správně cvičit a to zábavnou formou, takže děti se na cvičení moc těšily. Můžeme vřele doporučit. Přejeme hodně zdaru na novém působišti.

• K panu Vojtěchu Šenkýřovi chodím na cvičení s problémy patní ostruhy a s tím souvisejícími potížemi achillovky. Jeho rady a cviky se snažím dodržovat, sama cítím, že se obtíže zmenšují a ustupují.
      Je to velmi příjemný člověk a profesionál. Moc mu tímto děkuji a můžu jeho služby jen doporučit.

• Děkuji Vojtovi Šenkýřovi za cvičení na rehabilitacích, ale o to více na soukromých lekcích v posilovně. Zotavuji se po plastice křížového vazu (ACL) a utrženém menisku a série komplexních cviků, které cvičíme napomáhá mé rychlé rekonvalescenci. Díky za přátelský příštup a fajn cvičení

• M

Pana Šenkýře mohu doporučit!! Je to profesionál, vše velmi dobře vysvětlí a poradí. Mě konkrétně poradil cviky na rozestup břišních svalů po porodech. Opravdu doporučuji!!