Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Fakultní nemocnice Brno

Jihlavská 20

625 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kysela Jiný

  U pana doktora Kysely jsem byl operován s varixy. Naprostá spokojenost s celým pobytem a poskytnutou péči. Vřele doporučuji.

  J
  Lékař: MUDr. Jarmila Kissová Jiný

  Paní doktorka Kissová je odborník na svém místě, milá, vstřícná, zodpovědná. Léčím se u ní již 16 let po trombóze a mohu ji vřele doporučit.

  M
  Lékař: MUDr. Martina Szypulová Jiný

  K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a mohu říci, že jsem byla maximálně spokojená. Vyšetření bylo vždy jemné, informace o miminku podrobné a celkový přístup velice laskavý. A ačkoli se miminku na svět v termínu nechtělo, paní doktorka mě do ničeho nenutila a já se cítila bezpečně. Do teď jsem jí velice vděčná. Porod pak proběhl o týden později naprosto bez problémů a dcera byla za dvě hodiny venku. Ráda na to vzpomínám a ještě jednou paní doktorce moc děkuji.

  M
  Lékař: MUDr. Martina Szypulová Jiný

  Navštívila jsem paní doktorku ve specializovaném centru na diagnostiku endometriózy a byla jsem naprosto spokojená. Paní doktorka nejenže komunikovala s velkou empatií, vyšetření bylo velmi pečlivě a citlivě provedeno a následná diskuze ohledně léčby důsledná s vřelým přístupem. Určitě doporučuji.

  M
  Lékař: MUDr. Petr Kysela Jiný

  Velká profesionalita, lidskost, empatie. Celkový přístup k pacientovi, vše na vysoké úrovni. Za příkladnou péči velké díky.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Martina Szypulová

  Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
  Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kysela Bolest břicha

  Pan doktor byl milý a velmi důkladný. Na pohotovosti byl příjemný a snažil se problém opravdu vyřešit.

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Marcel Schüller

  Pan doktor je velice milý člověk,s dětma to umí na jedničku.Včera jsme ho navštívili s 1.5ročním synem,který má z doktorů trauma a hned ve dveřích ordinace spusti šílený pláč a v ordinaci pana doktora ne jen že neplakal,ale dokonce se i smál.Pan doktor je odborník na svém místě,s výborným vztahem k dětem.Sestřička byla též velice příjemná.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání