Zobrazit lékaře

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí. Více

O nás

Ordinace

Fakultní nemocnice Brno

Jihlavská 20

625 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Hana Dvořáčková

  Praktický Lékař,

  • J

   Velmi obětavá a zodpovědná lékařka. Pracuje dle potřeby i v čase kdy nemá ordinaci . Dělá vše pro pacienta. Je vyborná v určování diagnozy. Je obětavá a komunikativní. Celá rodina je spokojena s jejím přístupem k nemocnému. Děkujeme ji.

  • K

   Jsem po operaci páteře 20 let ,tenkrát mě nikdo nevěřil ,,jedinná Mudr.Dvořáčková mě věřila a to pro mě bylo to nejdůležitější ,nebýt jí tak nevím jastli bych se zbavila bolestí .Udělala pro mě víc než bylo potřeba.Její povaha je výbušná ,ale kdo dnes není !!!!!!!

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Vojtěch Šenkýř

  Fyzioterapeut, Mgr.

  • Umístění: jiné místoSlužby: rehabilitace

   Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta.

   Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“.

   Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit.

   Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží.

   Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí.

   Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit.

  • Umístění: jiné místo

   Pana Šenkýře můžu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Je to úžasný fyzioterapeut,trenér a hlavně člověk. A stále se učí nové věci.
   Moc ráda jsem k němu docházela.Vždy mi pomohl a poradil. K mé smůle se odstěhoval.
   Je to člověk,který dělá pro co se narodil.Baví ho pomáhat lidem.
   Přeji mu hodně štěstí v nové etapě života-pracovní i životní .
   Rosíková P.

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře


 • Marcel Schüller

  Revmatolog, MUDr.

  • P
   Umístění: Fakultní nemocnice Brno

   Pan doktor je velice milý člověk,s dětma to umí na jedničku.Včera jsme ho navštívili s 1.5ročním synem,který má z doktorů trauma a hned ve dveřích ordinace spusti šílený pláč a v ordinaci pana doktora ne jen že neplakal,ale dokonce se i smál.Pan doktor je odborník na svém místě,s výborným vztahem k dětem.Sestřička byla též velice příjemná.


 • Martina Szypulová

  Gynekolog, MUDr.

  • V
   Umístění: Fakultní nemocnice Brno

   Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
   Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

  • M

   S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Jak už tu některé psaly,je velmi arogantní,a dokonce jako by se mi i vysmívala. Moje dr mě s velkými,ukrutnymi bolestmi poslala do Bohunic,cysta na vaječníku a podezření na endometriozu.primar zhodnotil,že je zapotřebí co nejdříve operace. Nejbližší termín byl volný na Obilnaku. Domluvil mi to tam. Já si vybehala předoperační vyšetření,v práci zařídila, a těšila se,že se konečně dozvím co mi způsobuje hodně velké zdravotní problémy,ještě dodám,že jsme se už nějakou dobu snažili o miminko a nešlo to. Přijela jsem s kufirkem na obilnak a při vstupní prohlidce mě tady ta paní výborná doktorka poslal domů,že si na to mám vzít Ibalgin,že mě na operaci nepošle.... Ta arogance,co tam jako dělám,a ještě si dělala srandu,že jsem starší jak ona. s brekem jsem jela domů. Budou to asi dva roky,mám už zasebou od té doby dvě laparoskopie a chodím do CAR. Endometrióza se potvrdila a těžce s ní bojuji. Když si řeknu,že jsem ty problémy mohla řešit už dřív nebýt paní doktorky tak je mi z ní úplně zle a na Obilnak už nikdy nevkrocim.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Petr Kysela

  Chirurg, MUDr.

  • M
   Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Jiný

   Velká profesionalita, lidskost, empatie. Celkový přístup k pacientovi, vše na vysoké úrovni. Za příkladnou péči velké díky.

  • A
   Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Bolest břicha

   Pan doktor byl milý a velmi důkladný. Na pohotovosti byl příjemný a snažil se problém opravdu vyřešit.