Zobrazit lékaře

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí. Více

Fakultní nemocnice Brno

Jihlavská 20, Brno-Bohunice

625 00, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Hana Dvořáčková

Praktický Lékař,

• J

Velmi obětavá a zodpovědná lékařka. Pracuje dle potřeby i v čase kdy nemá ordinaci . Dělá vše pro pacienta. Je vyborná v určování diagnozy. Je obětavá a komunikativní. Celá rodina je spokojena s jejím přístupem k nemocnému. Děkujeme ji.

• K

Jsem po operaci páteře 20 let ,tenkrát mě nikdo nevěřil ,,jedinná Mudr.Dvořáčková mě věřila a to pro mě bylo to nejdůležitější ,nebýt jí tak nevím jastli bych se zbavila bolestí .Udělala pro mě víc než bylo potřeba.Její povaha je výbušná ,ale kdo dnes není !!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vojtěch Šenkýř

Fyzioterapeut, Mgr.

• Umístění: jiné místoSlužby: rehabilitace

Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta.

Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“.

Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit.

Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží.

Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí.

Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit.

• Umístění: jiné místo

Pana Šenkýře můžu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Je to úžasný fyzioterapeut,trenér a hlavně člověk. A stále se učí nové věci.
      Moc ráda jsem k němu docházela.Vždy mi pomohl a poradil. K mé smůle se odstěhoval.
      Je to člověk,který dělá pro co se narodil.Baví ho pomáhat lidem.
      Přeji mu hodně štěstí v nové etapě života-pracovní i životní .
      Rosíková P.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marcel Schüller

Revmatolog, MUDr.

• P
      Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Pan doktor je velice milý člověk,s dětma to umí na jedničku.Včera jsme ho navštívili s 1.5ročním synem,který má z doktorů trauma a hned ve dveřích ordinace spusti šílený pláč a v ordinaci pana doktora ne jen že neplakal,ale dokonce se i smál.Pan doktor je odborník na svém místě,s výborným vztahem k dětem.Sestřička byla též velice příjemná.

• Pavel Smékal

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Uraz

Pan doktor Smékal je jistě dobrý chirurg, bohužel mu chybí trocha lidskosti a pochopení pro aktuální situaci a bolest. Při nedělní návštěvě pohotovosti s bolesti ruky mi pan doktor řekl že mám přijít v pondělí ráno neb je to zřejmě jen naražené. Nutno podotknout že k tomuto závěru došel aniž by se na ruku vůbec podíval. Samozřejmě jsem jsem byl proti neboť to mám do ordinace 35km. Takže mě pan doktor nechal čekat 2hodiny v čekárně aby se ukázalo že jde o tříštivou zlomeninu. Rovnani kosti bez jakéhokoli umrtveni byl horor a dle mého názoru byl pan doktor na mě naštvaný jelikož neměl pravdu a záměrně působil bolest. Při kontrolním rtg po 14 dnech v jiné ordinaci jsem byl dotazován zda jsem si dělal sadru sám a nechtěli věřit že je to práce chirurga.
      S doktory se člověk chce potkávat co nejméně, u pana JUDr Smékala to v mém případě platí dvojnásob.

• Petr Kysela

Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Bolest břicha

Pan doktor byl milý a velmi důkladný. Na pohotovosti byl příjemný a snažil se problém opravdu vyřešit.

• Martina Szypulová

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
      Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

• M

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Jak už tu některé psaly,je velmi arogantní,a dokonce jako by se mi i vysmívala. Moje dr mě s velkými,ukrutnymi bolestmi poslala do Bohunic,cysta na vaječníku a podezření na endometriozu.primar zhodnotil,že je zapotřebí co nejdříve operace. Nejbližší termín byl volný na Obilnaku. Domluvil mi to tam. Já si vybehala předoperační vyšetření,v práci zařídila, a těšila se,že se konečně dozvím co mi způsobuje hodně velké zdravotní problémy,ještě dodám,že jsme se už nějakou dobu snažili o miminko a nešlo to. Přijela jsem s kufirkem na obilnak a při vstupní prohlidce mě tady ta paní výborná doktorka poslal domů,že si na to mám vzít Ibalgin,že mě na operaci nepošle.... Ta arogance,co tam jako dělám,a ještě si dělala srandu,že jsem starší jak ona. s brekem jsem jela domů. Budou to asi dva roky,mám už zasebou od té doby dvě laparoskopie a chodím do CAR. Endometrióza se potvrdila a těžce s ní bojuji. Když si řeknu,že jsem ty problémy mohla řešit už dřív nebýt paní doktorky tak je mi z ní úplně zle a na Obilnak už nikdy nevkrocim.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře