Zobrazit lékaře

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí. Více

Fakultní nemocnice Brno

Jihlavská 20

625 00 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Hana Dvořáčková

Praktický Lékař,

• J

Velmi obětavá a zodpovědná lékařka. Pracuje dle potřeby i v čase kdy nemá ordinaci . Dělá vše pro pacienta. Je vyborná v určování diagnozy. Je obětavá a komunikativní. Celá rodina je spokojena s jejím přístupem k nemocnému. Děkujeme ji.

• K

Jsem po operaci páteře 20 let ,tenkrát mě nikdo nevěřil ,,jedinná Mudr.Dvořáčková mě věřila a to pro mě bylo to nejdůležitější ,nebýt jí tak nevím jastli bych se zbavila bolestí .Udělala pro mě víc než bylo potřeba.Její povaha je výbušná ,ale kdo dnes není !!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vojtěch Šenkýř

Fyzioterapeut, Mgr.

• Umístění: jiné místoSlužby: rehabilitace

Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta.

Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“.

Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit.

Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží.

Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí.

Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit.

• Umístění: jiné místo

Pana Šenkýře můžu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Je to úžasný fyzioterapeut,trenér a hlavně člověk. A stále se učí nové věci.
      Moc ráda jsem k němu docházela.Vždy mi pomohl a poradil. K mé smůle se odstěhoval.
      Je to člověk,který dělá pro co se narodil.Baví ho pomáhat lidem.
      Přeji mu hodně štěstí v nové etapě života-pracovní i životní .
      Rosíková P.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marcel Schüller

Revmatolog, MUDr.

• P
      Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Pan doktor je velice milý člověk,s dětma to umí na jedničku.Včera jsme ho navštívili s 1.5ročním synem,který má z doktorů trauma a hned ve dveřích ordinace spusti šílený pláč a v ordinaci pana doktora ne jen že neplakal,ale dokonce se i smál.Pan doktor je odborník na svém místě,s výborným vztahem k dětem.Sestřička byla též velice příjemná.

• Petr Kysela

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Jiný

Velká profesionalita, lidskost, empatie. Celkový přístup k pacientovi, vše na vysoké úrovni. Za příkladnou péči velké díky.

• A
      Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Bolest břicha

Pan doktor byl milý a velmi důkladný. Na pohotovosti byl příjemný a snažil se problém opravdu vyřešit.

• Martina Szypulová

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: Fakultní nemocnice BrnoSlužby: Jiný

Navštívila jsem paní doktorku ve specializovaném centru na diagnostiku endometriózy a byla jsem naprosto spokojená. Paní doktorka nejenže komunikovala s velkou empatií, vyšetření bylo velmi pečlivě a citlivě provedeno a následná diskuze ohledně léčby důsledná s vřelým přístupem. Určitě doporučuji.

• V
      Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
      Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře