Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí.

Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno 625 00
Fakultní nemocnice Brno logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Martina Szypulová Jiný

Na paní doktorku jsem natrefila při porodu. Dcerka byla koncem pánevním a paní doktorce se do přirozeného porodu nechtělo. Dost mě vystresovala a znejistila. Naštěstí porodní asistentka byla baopak skvělá a zkušená a uklidnila mě. Porod šel rychle a dobře a jsem ráda, že jsem se po přístupu paní doktorky nerozhodla pro císaře. Její počínání přímo u porodu nedokážu objektivně posoudit, jen pochválím, že nedělá zbytečně nástřih.

MUDr. Petr Kysela Jiný

Pan doktor je opravdu odborník na cévy. Dostal sem doporučení právě k němu.
    Za mě teda po odborné stránce profesionál,
    jen mě trošku mrzí že zamnou po celé 3 dny v nemocici vůbec nepřišel ani se podívat nebo říct jak to probíhalo. (Měl za sebe vždy někoho jiného)
    jinak odborník na svém místě.

MUDr. Petr Kysela Jiný

U pana doktora Kysely jsem byl operován s varixy. Naprostá spokojenost s celým pobytem a poskytnutou péči. Vřele doporučuji.

MUDr. Jarmila Kissová Jiný

Paní doktorka Kissová je odborník na svém místě, milá, vstřícná, zodpovědná. Léčím se u ní již 16 let po trombóze a mohu ji vřele doporučit.

MUDr. Martina Szypulová Jiný

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a mohu říci, že jsem byla maximálně spokojená. Vyšetření bylo vždy jemné, informace o miminku podrobné a celkový přístup velice laskavý. A ačkoli se miminku na svět v termínu nechtělo, paní doktorka mě do ničeho nenutila a já se cítila bezpečně. Do teď jsem jí velice vděčná. Porod pak proběhl o týden později naprosto bez problémů a dcera byla za dvě hodiny venku. Ráda na to vzpomínám a ještě jednou paní doktorce moc děkuji.

MUDr. Martina Szypulová Jiný

Navštívila jsem paní doktorku ve specializovaném centru na diagnostiku endometriózy a byla jsem naprosto spokojená. Paní doktorka nejenže komunikovala s velkou empatií, vyšetření bylo velmi pečlivě a citlivě provedeno a následná diskuze ohledně léčby důsledná s vřelým přístupem. Určitě doporučuji.

MUDr. Petr Kysela Jiný

Velká profesionalita, lidskost, empatie. Celkový přístup k pacientovi, vše na vysoké úrovni. Za příkladnou péči velké díky.

MUDr. Martina Szypulová

Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
    Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

MUDr. Petr Kysela Bolest břicha

Pan doktor byl milý a velmi důkladný. Na pohotovosti byl příjemný a snažil se problém opravdu vyřešit.

MUDr. Marcel Schüller

Pan doktor je velice milý člověk,s dětma to umí na jedničku.Včera jsme ho navštívili s 1.5ročním synem,který má z doktorů trauma a hned ve dveřích ordinace spusti šílený pláč a v ordinaci pana doktora ne jen že neplakal,ale dokonce se i smál.Pan doktor je odborník na svém místě,s výborným vztahem k dětem.Sestřička byla též velice příjemná.