Mgr.

Jitka Kobrová

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• S

Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jako registrovaný fyzioterapeut zaměřuji svou praxi převážně na práci s dospělými. Dětským klientům se věnuji až od staršího školního věku. Specializuji se převážně na řešení obtíží funkčního charakteru a stavy poúrazové či pooperační. Často pracuji se sportovci v rámci rehabilitačního tréninku a funkční sportovní terapie. Můj přístup k fyzioterapii je aktivní (pokud je to v souladu se situací klienta). K diagnostice, terapii a prevenci poruch pohybového aparátu využívám zejména Mechanické Diagnostiky a Terapie dle Robina McKenzieho, metodiky cvičení ve vývojových řadách jako Akrální Koaktivační Terapie vycházející ze základních principů metody Roswithy Brunkow, Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci dle Koláře, funkční dynamickou stabilizaci čerpající z Australské školy, kinesiotaping, techniky myoskeletální medicíny aj.
      Ve své praxi používám kinesiotaping jako součást komplexní terapie. Můžete se objednat na aplikaci kinesio tapu či konzultaci v této problematice. Od roku 2010 jsem školitelkou kurzu „Terapeutické využití kinesio tapu“ a zároveň spoluautorkou stejnojmenné knihy. Kurzy tejpování jsem navštěvovala v Čechách i ve Velké Británii.
      Dále jsem certifikovaný lymfoterapeut. Věnuji se terapii lymfedému, poúrazových a pooperačních otoků.

• fyzioterapeut

Přístrojová lymfodrenáž od 200 kč
    Vysokovýkonový laser 12w od 330 kč
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S

• Paní Kobrová je moc milá a opravdu mi pomohla. Prostředí pracoviště je příjemné a přístup je vstřícný, za týden se k ní chystám znovu, tak snad to bude tak dobré jako minule. Jsem spokojená!

• Profesionální přístup, velice milá. Pomohla mi se zablokovaným krkem, po probuzení jsem nemohla pohnout hlavou, slečna mi pomohla. Doporučuji

• Velice vstřícný a profesionální přístup. K Jitce Kobrové jsem šla s bolavým kolenem, přičemž mě ortoped posílal na operaci a nutil mi nějaké výživové injekce. Nakonec jsem samozřejmě nemusela ani jedno. Když se k ní objednáte na termín, opravdu vás v určitou hodinu vezme, nemusíte tam půl hodiny čekat. Doporučuji.