Jitka Kobrová, fyzioterapeut Praha

Mgr. Jitka Kobrová

Fyzioterapeut Více

Rehabilitace Rehasport

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jako registrovaný fyzioterapeut zaměřuji svou praxi převážně na práci s dospělými. Dětským klientům se věnuji až od staršího školního věku. Specializu...

• Bolesti zad
  • Bolesti krční páteře
  • Výhřez plotýnky

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 600 kč

od 200 kč

od 330 kč

od 600 kč

4 názory pacientů

Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná.

Paní Kobrová je moc milá a opravdu mi pomohla. Prostředí pracoviště je příjemné a přístup je vstřícný, za týden se k ní chystám znovu, tak snad to bude tak dobré jako minule. Jsem spokojená!

Profesionální přístup, velice milá. Pomohla mi se zablokovaným krkem, po probuzení jsem nemohla pohnout hlavou, slečna mi pomohla. Doporučuji

Velice vstřícný a profesionální přístup. K Jitce Kobrové jsem šla s bolavým kolenem, přičemž mě ortoped posílal na operaci a nutil mi nějaké výživové injekce. Nakonec jsem samozřejmě nemusela ani jedno. Když se k ní objednáte na termín, opravdu vás v určitou hodinu vezme, nemusíte tam půl hodiny čekat. Doporučuji.

• Bolesti zad
  • Bolesti krční páteře