Mgr.

Jitka Kobrová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• S

Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Myslím, že věděla, co dělá. Vyšetření kotníku trvalo hodinu. To jsem tedy nečekal. Velmi podrobně mě vyzpovídala.… Více

Boris Ljubčenko Dis.
    Boris Ljubčenko Dis.
    Fyzioterapeut
    Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
    Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka. Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém,… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Už při příchodu z Vás spadne nervozita. Paní Dlasková je moc příjemná a sympatická. Hezky si s Vámi popovídá a… Více

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Ctiradova 4/807, Praha
    Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost Více

Jitka Laliková Šerclová
    Jitka Laliková Šerclová
    Ke koupališti 1790/12, Praha
    Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine. hned… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jako registrovaný fyzioterapeut zaměřuji svou praxi převážně na práci s dospělými. Dětským klientům se věnuji až od staršího školního věku. Specializuji se převážně na řešení obtíží funkčního charakteru a stavy poúrazové či pooperační. Často pracuji se sportovci v rámci rehabilitačního tréninku a funkční sportovní terapie. Můj přístup k fyzioterapii je aktivní (pokud je to v souladu se situací klienta). K diagnostice, terapii a prevenci poruch pohybového aparátu využívám zejména Mechanické Diagnostiky a Terapie dle Robina McKenzieho, metodiky cvičení ve vývojových řadách jako Akrální Koaktivační Terapie vycházející ze základních principů metody Roswithy Brunkow, Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci dle Koláře, funkční dynamickou stabilizaci čerpající z Australské školy, kinesiotaping, techniky myoskeletální medicíny aj.
      Ve své praxi používám kinesiotaping jako součást komplexní terapie. Můžete se objednat na aplikaci kinesio tapu či konzultaci v této problematice. Od roku 2010 jsem školitelkou kurzu „Terapeutické využití kinesio tapu“ a zároveň spoluautorkou stejnojmenné knihy. Kurzy tejpování jsem navštěvovala v Čechách i ve Velké Británii.
      Dále jsem certifikovaný lymfoterapeut. Věnuji se terapii lymfedému, poúrazových a pooperačních otoků.

• fyzioterapeut

Přístrojová lymfodrenáž od 200 kč
    Vysokovýkonový laser 12w od 330 kč
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

• K

Paní Kobrová je moc milá a opravdu mi pomohla. Prostředí pracoviště je příjemné a přístup je vstřícný, za týden se k ní chystám znovu, tak snad to bude tak dobré jako minule. Jsem spokojená!

• K

Profesionální přístup, velice milá. Pomohla mi se zablokovaným krkem, po probuzení jsem nemohla pohnout hlavou, slečna mi pomohla. Doporučuji

• A

Velice vstřícný a profesionální přístup. K Jitce Kobrové jsem šla s bolavým kolenem, přičemž mě ortoped posílal na operaci a nutil mi nějaké výživové injekce. Nakonec jsem samozřejmě nemusela ani jedno. Když se k ní objednáte na termín, opravdu vás v určitou hodinu vezme, nemusíte tam půl hodiny čekat. Doporučuji.