Jablonského 34, Plzeň 2-Slovany, Plzeň

Fyzioterapeutické konzultace • 250 Kč

Všechny výkony • 250 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jablonského 34, Plzeň

250 Kč

Jablonského 34, Plzeň

250 Kč

Pro písemný kontakt,otázky použijte účet facebooku: Fyzioterapie Bílek Šimon;
Poskytované výkony: vyšetření a konzultace fyzioterapeuta,manuál...

• fyzioterapeut

Umístění: Rehabilitační pracoviště

Velmi ochotný a odborník na svém místě. Již po druhé návštěvě cítím změnu k lepšímu. Vřele doporučuji!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

je mi 26 let a posledních pár měsíců mne trápí bolest kolene.

Zkoušel jsem uvolňujicí protahující cviky, uvolnění masážním míčkem, masáž i návštěvu u fyzioterapeuta - zatím bez požadovaného výsledku. Zabývám se kulturistikou a problém s koleny jsem nikdy neměl. Sám se domnívám zda problém může být jinde např. ztuhlost kyčlí - při dřepu totiž cítím, že mne jedna strana kyčle pustí dál než druhá.
Při samotné chůzi spíše cítím takový divný tlak v koleni a v podkolenní.

Nyní jsem si nechal vypsat žádanku na vyšetření k ortopedovi.

Poradí mi prosím někdo? Věřím že "oprava" kolene je možná i bez operace.

Mockrát děkuji.

Dynamika kolenního kloubu úzce souvisí s kyčelním kloubem a poruchy z kyčle se mohou do práce kolenního kloubu promítat,měkké struktury kolene pak vyvolávají bolestivost.Tah v zákolenní jamce může mít svalový původ,ale mohlo by se jednat i o Bakerovu cystu. Ovšem úplně primární problém může být třeba i v nožní klenbě,chybné práci plosky nohy.Bílek

Šimon Bílek