U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Specialista na implantologii, protetiku a estetickou stomatologii. Absolvent stáží na univerzitě v Pittsburghu a na univerzitě v Hamburku a dále v sou...

• zubní lékař - stomatolog

Y
Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Pan doktor a celý jeho tým, jsou jedním slovem úžasní.
Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou péčí a empatií, jako v tomto lékařském zařízení.

Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

K panu doktorovi chodím už spoustu let. Jeho ošetření je vždy profesionální. Přístup i celková péče je vždy naprosto dokonalá. Cena za ošetření rozhodně za tu kvalitu stojí. Mám od něj vrtané zuby cca 8 let a plomby zatím bez jediné chybičky! Nevěřte těm, kteří zde píší že není dobrý - jedná se o závist nebo cílené poškození jména výborného specialisty. Pokud chcete být při ošetření v klidu, volte určitě ordinaci U SMILE!

V U SMILE je mi moc příjemně. Pan doktor Urie je profesionální, příjemný a moc šikovný. Ošetření je naprosto bezbolestné, takže se nikdy nebojím. Když k němu jdu tak vím, že se mohu spolehnout že mé zuby dostanou tu nejlepší péči. Celý personál je velmi příjemný a mohu vřele doporučit.

Návštěvy U SMILE jsou pro mne příjemné a těším se na ně. Velmi profesionální a vstřícný personál, vysoká kvalita odvedené práce, která nejen drží, funguje, ale i velmi dobře vypadá. Díky přístupu personálu U SMILE se pro mne návštěvy zubaře staly potešením a přestaly být stresem.Pokud hledáte specialisty a profesionály s lidským přístupem, pak vřele doporučuji U SMILE.
MUDr.David Urie byl vždy vstřícný a flexibilní v požadavku návštěvy i mimo ordinační hodiny (s ohledem na mé působení mimo ČR) a jeho práce je vždy podle očekávání perfektní.

Myslim, ze jako odbornik neni spatny. Ohledne placeni vykonu me ujistoval, ze vsechno si musim platit, protoze nepracuje s zadnou pojistovnou. A voila na rocnim vypisu z pojistovny si nechal proplatit od me pojistovny cca 350 EUR. To mi prijde jako velmi neseriozni.

Dnešním dnem ukončena aplikace mého implantátu. Jsem na výsost spokojen. S přístupem, postupem práce, prostředím. Moc děkuji ;-)

V posledních letech jsem vystřídal několik zubařů a mohu prohlásit, že lepšího neznám. Profesionální přístup, špičkově vybavené ordinace, příjemné prostředí. Pan doktor vždy popíše postup zákroku i jednotlivé jeho kroky. Lokální anestezie je samozřejmostí a za ten komfort stojí ;-) Jsem 100% spokojen, konečně se mi někdo perfektně stará o zuby.

Celkově mi pan doktor provedl 8 zákroků na zubech. Vše bylo provedeno s pečlivostí. Prostory pro nové výplně byly perfektně po odstranění starých výplní a případných kazů detailně vyčištěny pod mikroskopem. Veškeré opravy byly pečlivě naplánovány a byl se mnou prodiskutován i plán financování.
Pan doktor si byl vědom, že můj příjem neumožnuje vydat celkovou sumu za opravu najednou, proto mi vyšel vstříc a rozplánovali jsme jednotlivé období rekonstrukce zubů. Jen bych rád uvedl, že jsem stále student, takže mé finanční prostředky jsou omezené.
Jedna oprava není ideální (ovlivněna velikostí výplně - došlo k objemové změně což je pochopitelné), nicméně již jsme domluveni na výměně. S reklamací nebyl problém.
Pozitivně mě šokovala délka záruční doby na výplně, která je u pana doktora 5 let.
Z mého pohledu poměr cena/výkon je naprosto v rovnováze.
Kéž by v našem lékařství měli i ostatní lékaři podobné nadšení pro práci a stejný přístup jako tento.

PS: Pan doktor mi dokonce provedl urgetní zákrok v sobotu v jednu hodinu ráno, protože bolesti byly nesnesitelné, za což sem mu nesmírně vděčen a zavázán.

Doktor je velice příjemný, zákroky které provádí nebolí. Ale napřed nechytnul správnou barvu zubu, to se stane. Ale pokud mi dostavěný zub vydrží pouze tři roky a pak se k němu pan doktor nehlásí, s tím, že se na to nevztahuje záruka, a že je to vlastně normální, mi příjde jako hodně neprofesionální. Navíc lékař ke kterému chodím teď řekl, že je to špatně udělané, a že se to musí kompletně předělat...
Ale v dnešní době najít dobrého lékaře je těžké. Všem přeji hlavně zdraví ať nikoho nepotřebujeme...

Pan doktor mi zachránil dva zuby, které byly dle mého zubaře k exktrakci a nasazení implantátů. Teď mi mění všechny amalgámové plomby za bílé. Poprvé ve svém životě se nebojím chodit k zubaři, naopak se tam těším, bývá docela sranda. Jen škoda, že člověk nemůže na ty komentáře reagovat, když má zafixovanou hubu. :D Navíc, v této ordinaci nejste "pacoš", ale klient a je to vidět nejen na přístupu personálu...