Opletalová 27, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

• vnitřní lékařství - interna
  • geriatrie
  • psychosomatika
Zobrazit více

Umístění: Klinika tradiční a přírodní medicíny- Moderní lékař celkové vyšetření

Před touto pani doktorkou,klobouk dolu.Kontakt se uskutečnil přes vydeohovory o vodíku,který mi značně pomohl v zdravotních problemech,dále začla mít soukromou poradnu v Praze,do které docházím dodnes.Probíhající konzultace,počítačové vyšetření,masáže celého těla,od hlavy až k patám.Dále po covidu jsem dostala oboustranný zápal plyc a musím stašně moc poděkovat pani doktorce poněvadž ten její zázračný ozon mě plíce uzdravil na 100% a toto je jen zlomek z těch mích zdravotních problémů,mohla bych psát dále,jako hemerojdy,trávicí problémy,nález na bederní páteři,cukrovka,tlak atd........Prostě jednoznačně zlatá pani doktorka,kéž by bylo takovíchto lékařu více.Doporučuji každému kdo už neví kudy kam aje zoufalej jako jsem byla já,aby se na tuto paní doktorku uplně s klidem obrátil,mylá vstřícná,poradí,pomůže,prostě skvělá.

Kontaktovala jsem pani doktorku kvuli dalsimu nazoru na muj zdravotni problem a zpusobum prirodni lecby. S pani doktorkou mam jen ty nejlepsi zkusenosti, zabyva se navic i psychosomatikou, coz je pro me moc dulezite.

Pri nedorozumeni v nemocnici, kde jsem sla na operaci, jsem ji kontaktovala v jedenact vecer a byla moc ochotna mi pomoci i v tuto dobu, coz jsem nikde nezazila. Dekuji!