MUDr. Zdeněk Houška

MUDr. Zdeněk Houška je všeobecný praktický lékař působící v ordinaci na Praze 8 u metra Kobylisy.
☎ telefonní číslo: 286 886 828
★ we...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška celkové vyšetření

Pan doktor je opravdu profík každým coulem. Sice trochu introvert, což ale vůbec nemá na vyšetření vliv, akorát já bych si furt povídala Všechno vysvětlí, pošle k potřebným specialistům a problémy se opravdu zabývá. Doporučuji.

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška celkové vyšetření

Velice doporučuji - profesionální přístup pana MUDr. Houšky a velice milá sestřička.

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška celkové vyšetření

Takto má vypadat a fungovat moderní a účinná ordinace praktického lékaře 21.století! Dá se spoustu věcí vyřešit online, a pokud se tam osobně stavíte, tak se setkáte s pečlivým a profesionálním přístupem jak p. Houšky, tak i jeho sestřičky. Velice doporučuji!

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška celkové vyšetření

Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji!

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška celkové vyšetření

Vřele doporučuji. Lepšího pana doktora jsem v životě neměl. Pan Doktor je užasnej. Vždy to u něj je na chvilku a je vidět ze tomu rozumí. Ne jak muj předchozí co mi na vše dal ibalgim nebo paralen.

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška Předoperační vyšetření, bolest v krku s horečkou

Velmi doporučuji. Rychlé, ohromně milé jednání. Pan doktor rychle a dobře vyhodnocuje. Okamžité odeslání na kardiologii (při předoperačním vyšetření) a za 10min byla zpráva připravena! Sestřička je ohromě milá a profesionální. Parkování před poliklinikou a lékárna v přízemí!
Děkuji????. Milena Jebens

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška Vysoký krevní tlak.

Pan doktor je velmi příjemný člověk a výborný lékař doporučuji. Sestřička je hodná. Naprosto spokojenost. Dawit Tariku

Umístění: MUDr. Zdeněk Houška nemoc

Mladý pan doktor je moc milý, stejne tak pani sestricka. Vetsinou je cekarna prazdna, maximalne 1-2 duchodci pred Vami. Co je ve srovnani s jinymi lekari na teto poliklinice temer zazrak. vsude masa lidi a cekani na 2 hodiny. Pan doktor me uz po nekolikate velmi peclive vysetril a nasadil efektivni leky po kterych nemoc i bolesti odeznely. doporucuji.