Lékař

Roman Sapeliuk verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Ludana s.r.o.

Doudova 652/10, 147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

• P
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Oprava zubu a celková prohlídka

Po dlouhé době jsem s péčí o můj chrup spokojen.

Pan doktor Sapeliuk je pečlivý, šikovný a myslím, že na velmi dobré odborné úrovni. Informuje o každém kroku ošetření a vytváří pohodovou atmosféru. Zákroky jsou bezbolestné. Naplánovaný čas vždy pohodlně stačil.

Dokud to bude možné, rád zůstanu v péči pana doktora a spolupracující sestříčky.

Doporučuji a děkuji.
    Petr G.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Lublaňská 1015/13, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Vladyslav Ridchenko
    Vladyslav Ridchenko
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Lublaňská 1015/13, Praha
    Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod. Přeji panu doktorovi hodně spokojených… Více

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Zkušenosti a dovednosti

• PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
      Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie, parodontologie, endodonce a estetická stomatologie.
      Ke každému svému pacientovi mám individuální přístup.Vždy nabízím svým klientům několik možností řešení aktuálního problemu. Kladu velký důraz nejen na medicinský, ale i na estetický výsledek své práce. Mým cílem je spokojenost každého mého pacienta.

• zubní lékař - stomatolog

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P
      Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Oprava zubu a celková prohlídka

Po dlouhé době jsem s péčí o můj chrup spokojen.

Doporučuji a děkuji.
      Petr G.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Ludana s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Pan doktor je úžasný, vzal mě bez objednání při akutní bolesti,přístup velmi lidský,nejdříve vyšetří a pak vysvětlí co se bude dít dál.
      Úplně z vás spadne strach,takový přístup jaký má pan doktor a i sestřička se dneska velmi málo vidí.
      Já mohu jen doporučit.

• E
      Umístění: Ludana s.r.o.

S péčí i přístupem personálu kliniky jsem velmi spokojená, jsou vstřícní a velmi pečliví, velmi mi pomohli a jsem ráda, že jsem se do ordinace přihlásila. Vřele doporučuji!

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Ludana s.r.o.Služby: zubní vyšetření

Pan doktor Sapeliuk je výborný lékař. V průběhu ošetření zubů stále vysvětluje postupy. Jsem maximálně spokojená.
      Zdena D.

• M
      Umístění: Ludana s.r.o.

Za mě absolutní spokojenost. Urazila jsem si větší kus jedničky nahoře a vzhledem k tomu, že mám svého zubaře na Moravě, hledala jsem zubaře, který mi alespoň provizorně spraví zub a nenechá si platit celé ošetření. Pan doktor Sapeliuk mě vzal ještě téhož dne, kdy jsem volala. Cele ošetření včetně bílé plomby jsem měla na pojišťovnu. Takže jednoznačně s čistým svědomí mohu doporučit :)

• Sice jsem lajk, ale díky četným negativním zkušenostem s předchozími zubaři dokáži s čistým svědomím říct, že doktor Sapeliuk je profík na správném místě.
      Mladý odborník používající ty nejnovější postupy (od starých škol ruce pryč prosím). Udělal si na mě čas s urgentní bolestí ten den kdy jsem zavolal. Vše mi vysvětlil, navrhl postup, a doslova se se mnou sral. 3x přidával injekci na umrtvení, po dobu celého procesu dbal na to, aby mě to nebolelo a ikdyž jsem mu pod ruce neviděl, bylo evidentní, že si dal na své práci fakt záležet. Až už jsem si říkal, co tam furt takovou dobu vymýšlí :D
      Samozřejmostí byl rentgen a všechny ty vobštrukce kolem. 2 hodiny práce, čištění kanálku, provizorní plomba za 1800. Ani nevíte s jakou radostí jsem platil.
      Jako člověk působí velmi mile s upřímným zájmem. Sestřička je taky super. Skvěle se ladí.
      Když bych chtěl být rejpal, tak by křeslo mohlo být pohodlnější.

Doporučuji a díky!

• M

Vymena dvou amalgamovych plomb (6. a 7. zub) za bile kompozitni plomby.

Mela jsem rentgen zubu, injekci - abych necitila bolest, pan doktor pouziva Kofferdam - blanu pro kvalitni zhotoveni kompozitni plomby.

Pan doktor je peclivy, vyhradil si pro me dostatek casu, s vysledkem jsem spokojena.
      Sestricka je velmi mila.
      Cena osetreni me potesila.

Pri zakroku jsem se citila prijemne.
      Doporucuji.