PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie, parodontologie, endodonce a estetická stomatologie.
Ke kaž...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ludana s.r.o. Oprava zubu a celková prohlídka

Po dlouhé době jsem s péčí o můj chrup spokojen.

Pan doktor Sapeliuk je pečlivý, šikovný a myslím, že na velmi dobré odborné úrovni. Informuje o každém kroku ošetření a vytváří pohodovou atmosféru. Zákroky jsou bezbolestné. Naplánovaný čas vždy pohodlně stačil.

Dokud to bude možné, rád zůstanu v péči pana doktora a spolupracující sestříčky.

Doporučuji a děkuji.
Petr G.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ludana s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je úžasný, vzal mě bez objednání při akutní bolesti,přístup velmi lidský,nejdříve vyšetří a pak vysvětlí co se bude dít dál.
Úplně z vás spadne strach,takový přístup jaký má pan doktor a i sestřička se dneska velmi málo vidí.
Já mohu jen doporučit.

Umístění: Ludana s.r.o.

S péčí i přístupem personálu kliniky jsem velmi spokojená, jsou vstřícní a velmi pečliví, velmi mi pomohli a jsem ráda, že jsem se do ordinace přihlásila. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ludana s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor Sapeliuk je výborný lékař. V průběhu ošetření zubů stále vysvětluje postupy. Jsem maximálně spokojená.
Zdena D.

Umístění: Ludana s.r.o.

Za mě absolutní spokojenost. Urazila jsem si větší kus jedničky nahoře a vzhledem k tomu, že mám svého zubaře na Moravě, hledala jsem zubaře, který mi alespoň provizorně spraví zub a nenechá si platit celé ošetření. Pan doktor Sapeliuk mě vzal ještě téhož dne, kdy jsem volala. Cele ošetření včetně bílé plomby jsem měla na pojišťovnu. Takže jednoznačně s čistým svědomí mohu doporučit :)

Sice jsem lajk, ale díky četným negativním zkušenostem s předchozími zubaři dokáži s čistým svědomím říct, že doktor Sapeliuk je profík na správném místě.
Mladý odborník používající ty nejnovější postupy (od starých škol ruce pryč prosím). Udělal si na mě čas s urgentní bolestí ten den kdy jsem zavolal. Vše mi vysvětlil, navrhl postup, a doslova se se mnou sral. 3x přidával injekci na umrtvení, po dobu celého procesu dbal na to, aby mě to nebolelo a ikdyž jsem mu pod ruce neviděl, bylo evidentní, že si dal na své práci fakt záležet. Až už jsem si říkal, co tam furt takovou dobu vymýšlí :D
Samozřejmostí byl rentgen a všechny ty vobštrukce kolem. 2 hodiny práce, čištění kanálku, provizorní plomba za 1800. Ani nevíte s jakou radostí jsem platil.
Jako člověk působí velmi mile s upřímným zájmem. Sestřička je taky super. Skvěle se ladí.
Když bych chtěl být rejpal, tak by křeslo mohlo být pohodlnější.

Doporučuji a díky!

Vymena dvou amalgamovych plomb (6. a 7. zub) za bile kompozitni plomby.

Mela jsem rentgen zubu, injekci - abych necitila bolest, pan doktor pouziva Kofferdam - blanu pro kvalitni zhotoveni kompozitni plomby.

Pan doktor je peclivy, vyhradil si pro me dostatek casu, s vysledkem jsem spokojena.
Sestricka je velmi mila.
Cena osetreni me potesila.

Pri zakroku jsem se citila prijemne.
Doporucuji.