MDDr. Kyrylo Trygub

Zubař · Více o specializacích

Číslo licence : 83476288

16 názorů

Zkušenosti

Jsem lékař-stomatolog se specializací na léčbu kazu a jeho komplikací, včetně ošetření kořenových kanálků. Mám zkušenosti se zhotovením fixních zubních náhrad a také s implantací. Mým cílem je poskytovat pacientům komplexní péči, která zahrnuje nejen diagnostiku a léčbu, ale i prevenci zubních onemocnění, abych zajistil zdravý a krásný úsměv pro každého.
Více O mně

Odborník na:

  • Zubní lékařství

Pacienti, které ošetřuji

Dospělí
Děti

Služby a ceník služeb

  • Bělení zubů

    Od 7 900 Kč

  • Dentální hygiena (45-60 minut)

    2 400 Kč

  • Extrakce zubu

    Od 2 200 Kč

  • Implantáty

    16 000 Kč

  • Keramická korunka

    12 500 Kč

Adresa

Kyrylo Trygub
Wabi clinic s.r.o.

Sokolovská 713/111c, Praha 8, Praha 186 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pana doktora jsem vyhledala na základě výborných referencí v době akutních bolestí,se kterými mi nepomohla ani původní ošetřující lékařka,ani vyhlášený stomatochirurg v okolí.Ač to mám do ordinace poměrně daleko, vyplatí se mi absolvovat i několika hodinovou cestu autem.Již po prvním zákroku jsem získala k panu doktorovi plnou důvěru a vlastně už nemám ani žádné obavy před zákroky, jako se stávalo dříve. I náročnější stomatochirurgické operace dokáže srozumitelně vysvětlit, názorně vše ukázat před i po zákroku, v průběhu operace nic nebolí, neustále se ujišťuje, zda je vše v pořádku. Klient má u pana doktora pocit, že je o něj skutečně dobře a profesionálně postaráno. I ostatní personál je moc milý a prostory příjemné.Zaregistrovala jsem se na klinice,kde pan doktor působí a jsem moc vděčná,že mohu patřit k jeho spokojeným pacientům.Pokud hledáte erudovaného odborníka s lidským přístupem,pana doktora vřele doporučuji!

     • CLINIC+  • 

  • J

    Před tímto panem doktorem hluboce smekám pomyslný klobouk. Tak vynikajícího stomatologa jsem nepotkala za svůj poměrně dlouhý život. Nejenom, že je obrovský odborník, ale je i velice empatický a slušný. Moje stomatoložka odešla do důchodu a já se náhodou ocitla v péči tohoto vynikající lékaře. Rekonstrukce mého chrupu je docel náročná, ale mohu říct, že naprosto bezbolestná. Tohle jsem v životě nezažila a moc za péči pana doktora děkuji.

     • CLINIC+  • 

  • K

    Moc děkuji za naprosto bezbolestné kvalitní ošetření a klid co v ordinaci panuje. Vše vysvětleno, ukázáno. Bez čekání a příznivé objednací lhůty. Doporučuji všem.

     • CLINIC+  • 

  • M

    Pan Trygub mě ošetřoval ještě když působil v Plzni, opravil mi několik zubů a vždy byla návštěva u něj radost. Jeho práce je jako koncert, ví co dělá a vždy vše vysvětlil. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a vřele doporučuji. Je to opravdu výborný lékař!

     • jiné místo Jiný  • 

  • J

    Dr. Kyrylo Trygub.
    Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci.
    Opravdu všem děkuji!
    Josef Braun

     • CLINIC+ Jiný  • 

  • L

    Obrovský DÍK panu doktorovi,,.Jako jediný, z desítek jiných lékařů a klinik ze 2 regionů,mi byl schopný pomoci,což jsem vůbec nečekala-okamžitě a co víc, naprosto bezbolestně.
    Tímto,i díky paní na recepci,jež mi dnešní návštěvu "šéfla" během pár hodin,jsem našla svého lékaře- empatického profesionála.

     • CLINIC+  • 

  • H

    Pan doktor Kyrylo Trygub je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!

     • CLINIC+  • 

  • H

    Pan doktor je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!!

     • CLINIC+  • 

  • V

    Skvělý zubař, můžu jen doporučit. Mám jen pozitivní zkušenosti,vše vysvětlí, přístup naprosto bezbolestný. S předchozími zubaři, co jsem měla, se pan doktor nedá vůbec srovnat :)

     •  • 

  • Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

     • Dentica Bolesti zubů  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

46 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám podezření na prorůstání osmiček, ale kromě bolesti dásní při kousání nemám žádné dal

Dobrý den,
mám podezření na prorůstání osmiček, ale kromě bolesti dásní při kousání nemám žádné další příznaky.
Může se jen s bolestí jednat o zánět a měla bych navštívit lékaře, nebo mám zatím počkat, jestli bolest sama nezmizí?
Děkuji předem za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MDDr. Kyrylo Trygub

Je vždy lepší si to nechat zkontrolovat. S pozdravem, Wabi clinic


Dobrý den, můžu poprosit o radu/pomoc.. V srpnu jsem byl na vyvrtání mezizubního kazu, zub se zad

Dobrý den, můžu poprosit o radu/pomoc..

V srpnu jsem byl na vyvrtání mezizubního kazu, zub se zadělal plombou a vše bylo naprosto bez problemu, o zubu jsem do teď nevěděl, kdy mi v zubu začalo šíleně tepat, šel jsem k zubaři, ten mi vyčistil kanálky, zub provizorní výplní zadělal…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MDDr. Kyrylo Trygub

Je potřeba opravdu se na to podívat v ústech a vidět rtg. Rozhodně to v pořádku není. S pozdravem, Wabi clinic Praha.


Prohlížet všechny odpovědi

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.