Ultrazvuk Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Návštěvy u pana doktora probíhají v přátelském duchu,dozvěděla jsem se odpovědi na všechny mé otázky,vyšetření je bezbolestné,což po předchozích negativních zkušenostech s mnoha lékaři a lékařkami velmi oceňuji. Jako bonus mi sestřička po dobu vyšetření pohlídala syna,který se mnou bohužel musel k lékaři jet.Takže za mě velká spokojenost. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Profesionální ale přesto lidský přístup, rychlé a bezbolestné vyšetření, moc milý pan doktor i sestra. K panu doktorovi chodím dlouho a vřele ho doporučuji. Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Gynekologie

• „Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

od 1 kč

• „Po dlouhé době jsem se setkala s lékařem,který má lidský přístup,je empatický,pečlivý a vše pečlivě vysvětlí. V ordinaci jsem se cítila velmi dobře. Pan doktor je velice milý.Doporučuji!! Více

Hnězdenská 2, Praha Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

200 Kč

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

FortMedica ORL

• „"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne! Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) ) Více

Žitavského 497, 2.patro, Praha Mapa

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Urbanová

50 Kč

• „Pan prim. Kolek, je naprostá kapacita! Již k němu chodím pár let a jsem naprosto spokojená. Vše vysvětlí, má pochopení a je stále usměvavý Sestřičky příjemné a milé prostředí krásné! 100% doporučuji Více

Opatovská 1763, Praha Mapa

Poliklinika Opatovská

• „MUDr.Petra Kamenikova je v dnesni dobe vyjimecnym lekarem.Z navstevy jeji ordinace jsem odchazel nadsen jejim pristupem.Vse mi podrobne vysvetlila a maximalne se snazila,abych pochopil podstatu svych zdravotnich problemu.Okamzite navrhla zpusob lecby,ktery by me v mem veku co nejmene zatezoval.Pristup jeji i jeji sestry byk velmi lidsky a empaticky.Tuto pani doktorku a jeji ordinaci mohu vsem vrele doporucit. Více

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

FortMedica ORL

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Jsem maximálně spokojená. Zatím moje nejpříjemnější dentální hygiena! Pečlivý, šikovný a ještě navíc milý! Profesionální přístup, ošetření absolutně bezbolestné. Doporučuji! Více

Sokolská 1638/37, Praha Mapa

Aurora Dent s.r.o

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „Neda se mu nic vytknout. Prohlidky dela komplexne, je velmi lidsky, vysvetli presne co dela a proc to dela a nabidne lecbu. Ma smysl pro humor a ma velmi prijemnu atmosferu se sestrou. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

FortMedica ORL

• „Pana doktora znam uz od svych 14let a jsem velice spokojena je vstricny a velice hodny .Diky panu doktorovi mam tri krasne deti a pana doktora bych mohla jen doporucit. Na pana doktora nedam dopustit kdyz me rekli ze po zanedbanem zanetu nebudu mc mit deti tak jsem zacala chodit k panu doktorovi M.Kosovi a ejhle mam tri zdrave deti opravdu je to kapacita. Kez by takovych bylo vic. Více

Pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Gynekologie Marjánka

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole

• „K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře. Více

Jičínská 2348/10, Praha Mapa

LÍŠKA dental s.r.o.

• „Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud. Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Velmi milý a simpaticky,empatický zubar.Vse vysvětlil.Byla jsem na akutním trhání osmičky.Libila se mi i krátka objednací lhuta Více

Chlumčanského 497/5, Praha Mapa

Bulovka Dental Clinic a.s.

Bělení zubů

6 000 Kč

• „I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní doktorka je příjemná a působí velmi profesionalně, moji důvěru si získala na první dojem. Vysvětlila srozumitelně léčbu, nenasazuje hned zbytečně ATB, když to ještě nepovažuje za nezbytné. Více

Vinohradská176, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.