Na Zátorách 613/8, Praha 11, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Ošetření zubního kazu

1 400 Kč

Preventivní prohlídky

Umístění: Oleksii Bezkhmelnytsyn Jiný

Schopný pan doktor a stejně tak sestřička. Oba dva byli moc příjemní a trpěliví. K zubaři se vždy bojím, ale zákrok byl bez bolesti a všechno co dělali mi vysvětlili, takže ke strachu vůbec nebyl důvod :-) . Pan doktor mi našel několik kazů, které moje předchozí paní zubařka vůbec nenašla. Mimo jiné je ordinace nově a moderně vybavená. Je vidět, že se pan doktor i sestřička vyznají v tom, co dělají a zubařinou žijí. Velmi doporučuji.

Umístění: Oleksii Bezkhmelnytsyn

Skvělý přístup, moderní vybavení. Pan doktor příjemný a všechno hezky vysvětluje, zákrok vůbec nebolel.

Umístění: jiné místo Bolest zubu

Šla jsem za tímto lékařem na doporučení mé vnučky, která ho pravidelně navštěvuje. Setkala jsem se velmi zkušeným lékařem, který mi pomohl opravit můj zkažený chrup. Zároven mi vysvětlil jak mám o svoje zuby dále pečovat, aby mi vydrželi co nejdéle. Vřele doporučuji tuto ordinaci, s péčí jsem byla velice spkojená.

Umístění: Oleksii Bezkhmelnytsyn chtěl jsem změnit zubaře

Po přestehování do Prahy jsem hledal nového zubaře. Na doporučení jsem našel pana Oleksii Bezkhmelnytsyn. Mladý, slušný, klidný a pečlivý zubař, který mi ukázal, že se zubaře nemusím bát. Jeho metody a profesionalita mi ukázala, co to je stomatologie 21. století. Sleduje trendy a ví, co dělá. Na křesle při vetším zákroku se snad dá i usnout. (-: Naprosto normální a vstřícná domluva. Doporučuji.

Umístění: Oleksii Bezkhmelnytsyn Pretrvavajici bolest mrtveho zubu

Sla jsem za timto doktorem s bolesti zubu v kterem mi jinde cistili zubni kanalky. Pan doktor nasel jeste dalsi dva kanalky, ktere byly treba procistit. Minuly lekar je vubec nenasel!! Od te doby o zubu vubec nevim. Jsem panu doktorovi velice vdecna.

Umístění: Oleksii Bezkhmelnytsyn Nová korunka

Potřeboval jsem jen dát novou korunku na zub z důvodu opotřebení staré. Nejen, že zubař odvedl dobrou práci s pro mne až přehnanou péčí po celou dobu výměny korunky (několik návštěv), udělal mi i komplexní vyšetření a objevil několik skrytých kazů. Kéž by se takto starala i má předchozí zubařka....

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů