Oksana Iaskiv/ Krychfalushiy, zubař Praha

MUDr. Oksana Iaskiv/ Krychfalushiy

Zubař Více

Krydent s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

900 Kč

1 000 Kč

800 Kč

1 000 Kč

300 Kč

Názory

Umístění: Krydent s.r.o.

Diky pani doktorce se konecne tesim na kazdou dalsi navstevu zubare. Predesle nazory presne vystihuji kvalitu prace. Cely tym v Alfadent je super!

Paní doktorka je skvělá!! Jemná, pečlivá, výborně umí pracovat s anestezií - nikdy nic nebolí. Přesně jak píše uživatel pode mnou, člověk by řekl, že má tak sto let praxe - její zacházení s jehlou, vrtačkou, ale i při čištění kanálků nebo trhání zubu je přesné a precizní. Lepšího zubaře jsem nepotkala.

Naprosto skvělý přístup paní doktorky, maximální profesionalita, neuvěřitelná empatie, přátelské jednání, a hlavně- je na ní vidět, že opravdu chce pomoct, a to co nejkomfortnějším způsobem, nic nebolí, ví přesně, kde vrtat, jak přesně má nasměrovat injekci, člověk by řekl, že má tak sto let praxe; i přesto jak je mlaďunká a sympatická:) Jo a někdy si i zpívá, což mi vzalo i ten poslední kousek fobie ze zubařů! Doporučuji na 101%. Kristína

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.

Dobrý den, samozřejmě, to není problém, po vstupním vyšetření, kde zhodnotíme problém, můžeme pro Vás objednat ošetření v analgosedací. Více se můžeme domluvit během vstupního vyšetření.
S pozdravem, Kryčfalušij Oksana

MUDr. Oksana Iaskiv/ Krychfalushiy