Anestesie • 150 Kč

350 Kč

280 Kč

Od 650 Kč

LK Medical s.r.o.

Po ukončení střední školy jsem nastoupil na 1. Lékařskou fakultu UK v Praze, kde jsem se rozhodl pro studium zubního lékařství. Po úspěšném ukončení s...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: LK Medical s.r.o. preventivní prohlídky

Nejlepší zubní lékař pro děti a dospělé! Velmi děkujeme za Vaši péči!

Umístění: LK Medical s.r.o. Jiný

Skvělý přístup i odvedná práce. Po předchozích zkušenostech se zubaři bych ani nevěřil že návštěva u nich nemusí být noční můrou, ale pan doktor Bauer je živoucím důkazem toho, že to tak být nemusí. Navíc ordinuje v krásné, moderní ordinaci, která po mých předchozích zkušenostech se stomatology působí jako Sci-Fi :)

Pochvala p. doktorovi za jeho erudovanost, schopnosti (zachránil mi zub, o který bych přišla), přístup ke klientovi a ochotu všechny zákroky vysvětlit a dát pacientovi prostor k vyjádření. Zde se cítím být člověkem :) Navíc oceňuji moderní vybavení ordinace a velmi příjemné prostředí celého zdr. zařízení - včetně recepce a toalet :)

Umístění: LK Medical s.r.o. Jiný

Jsem u pana doktora od ledna 2020. Těším se na každou návštěvu. Hrozilo mi kvůli problombovanym stolickam dle předchozího lékaře vytrhani. Pan doktor mi je remodeluje plombami. Jsem nadšena a nedám na nej dopustit. Je to záchranář zubu a úsměvu ???? jsem moc vděčná za jeho zlaté ruce, znalosti a profesionální přístup. Za mě TOP!

Umístění: LK Medical s.r.o. Zubní kaz

Velká spokojenost. Pan doktor zastupoval pí Voldřichovou a byl velice pečlivý, ochotný, vše mi vysvětlil, popsal. Práce super. ...

Umístění: LK Medical s.r.o. přechod z amalgamu na bílé výplně a další

Pan doktor je profesionál - informuje vždy o všech postupech, které provádí, takže pacient ví, co ho čeká. Také je velmi jemný, čehož si po předchozích zkušenostech se zubaři opravdu vážím. Neopomenu také sestřičku a paní recepční - všichni vždy pozitivně naladění a milí. Děkuji za takový přístup!

Umístění: LK Medical s.r.o.

K panu doktorovi již chodím zhruba třetím rokem. Bývaly časy, kdy jsem z návštěvy zubaře měl noční můry. Dnes vím, že vše je o lidech! Pan doktor je vždy usměvavý, profesionální a především jeho přístup k pacientům a kvalita jeho práce je excelentní! Zákroků jsem již podstoupil několik - od těch malých, až po čištění zubních kanálků a mohu říci, že jsem nikdy necítil bolest. Naopak vždy bylo přihlédnuto k mému pohodlí a k mé spokojenosti. Pokud budete mít tu možnost, určitě pana doktora navštivte. Dle mého názoru se jedná o špičkového doktora na svém místě!

Umístění: LK Medical s.r.o.

U pana doktora jsem absolvovala několik poměrně náročných ošetření. Pan doktor pracuje odborně, ohleduplně a velice pečlivě. O každém zákroku předem informuje, takže jsem pak byla více v klidu a bez stresu. Prostředí je velice příjemné a lidé kolem pana doktora jsou milí a laskaví. Pana doktora vřele doporučuji. Jana H.

Umístění: LK Medical s.r.o.

Nejlepší zubní lékař kterého jsem doposavad poznala, nadstandardně pečlivý, komunikativní, se skutečně osobním přístupem.