Odhadovaná doba odpovědi:

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Od 2 502 Kč

Od 765 Kč

Od 12 600 Kč

CLINIC+

Jsem atestovaný specialista protetické stomatologie a mikroskopické endodoncie. Během své 8 leté praxe jsem získal praktické zkušenosti na stomatochir...

Ukončené školy

• Ukrajinská Medicínská Stomatologická Akademie (2013)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví (Praha, 2015)

Ceny ZnamyLekar.cz

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Klinika MUDr. Evy Chládková (Plzeň, 2015)
  • Klinika Dentica s.r.o. (Plzeň, 2016)
  • Klinika Dental Suite (Praha, 2021)

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Němčina,
  • Ruština,
  • Ukrajinština

Účty sociálních médií

Umístění: CLINIC+ ošetření kořenových kanálků

Pana doktora jsem vyhledala na základě výborných referencí v době akutních bolestí,se kterými mi nepomohla ani původní ošetřující lékařka,ani vyhlášený stomatochirurg v okolí.Ač to mám do ordinace poměrně daleko, vyplatí se mi absolvovat i několika hodinovou cestu autem.Již po prvním zákroku jsem získala k panu doktorovi plnou důvěru a vlastně už nemám ani žádné obavy před zákroky, jako se stávalo dříve. I náročnější stomatochirurgické operace dokáže srozumitelně vysvětlit, názorně vše ukázat před i po zákroku, v průběhu operace nic nebolí, neustále se ujišťuje, zda je vše v pořádku. Klient má u pana doktora pocit, že je o něj skutečně dobře a profesionálně postaráno. I ostatní personál je moc milý a prostory příjemné.Zaregistrovala jsem se na klinice,kde pan doktor působí a jsem moc vděčná,že mohu patřit k jeho spokojeným pacientům.Pokud hledáte erudovaného odborníka s lidským přístupem,pana doktora vřele doporučuji!

Umístění: CLINIC+ ošetření kořenových kanálků

Před tímto panem doktorem hluboce smekám pomyslný klobouk. Tak vynikajícího stomatologa jsem nepotkala za svůj poměrně dlouhý život. Nejenom, že je obrovský odborník, ale je i velice empatický a slušný. Moje stomatoložka odešla do důchodu a já se náhodou ocitla v péči tohoto vynikající lékaře. Rekonstrukce mého chrupu je docel náročná, ale mohu říct, že naprosto bezbolestná. Tohle jsem v životě nezažila a moc za péči pana doktora děkuji.

Umístění: CLINIC+ ošetření zubního kazu

Moc děkuji za naprosto bezbolestné kvalitní ošetření a klid co v ordinaci panuje. Vše vysvětleno, ukázáno. Bez čekání a příznivé objednací lhůty. Doporučuji všem.

Pan Trygub mě ošetřoval ještě když působil v Plzni, opravil mi několik zubů a vždy byla návštěva u něj radost. Jeho práce je jako koncert, ví co dělá a vždy vše vysvětlil. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a vřele doporučuji. Je to opravdu výborný lékař!

Umístění: CLINIC+ Jiný

Dr. Kyrylo Trygub.
Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci.
Opravdu všem děkuji!
Josef Braun

Umístění: CLINIC+ extrakce zaklíněného zubu

Obrovský DÍK panu doktorovi,,.Jako jediný, z desítek jiných lékařů a klinik ze 2 regionů,mi byl schopný pomoci,což jsem vůbec nečekala-okamžitě a co víc, naprosto bezbolestně.
Tímto,i díky paní na recepci,jež mi dnešní návštěvu "šéfla" během pár hodin,jsem našla svého lékaře- empatického profesionála.

Umístění: CLINIC+

Pan doktor Kyrylo Trygub je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!

Umístění: CLINIC+

Pan doktor je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!!

Skvělý zubař, můžu jen doporučit. Mám jen pozitivní zkušenosti,vše vysvětlí, přístup naprosto bezbolestný. S předchozími zubaři, co jsem měla, se pan doktor nedá vůbec srovnat :)

Umístění: Dentica Bolesti zubů

Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám opravdu velke problemy se zuby na hornim patre,prakticky bych potrebovala nejmene ctyri zuby udelat nove,a take vytrhat vsechny ctyri zuby moudrosti....muj problem byl vzdy strach ze zubaru,a bohuzel tomu dost pridava chovani a pristup zubaru ke me,po tom,co vidi ze mam zuby v dezolatnim stavu....potrebuji zubare,ktery me pochopi a bude se ke me chovat jako k cloveku kterému chce pomoct,a nebude na me koukat jako na pritez....najdu toto u vas v ordinaci prosim?? Uz jsem zoufala....predem diky za odpoved

Dobrý den! Zavolejte nám prosím, přijd'te se s námi seznámit, probereme možnosti ošetření. První návštěvu jenom zjistíme jaké mate problémy. Nemáte se čeho bát. Příští návštěvu začneme nejjednodušším zákrokem abychom Vás na tom přesvědčili. Budeme se na Vás těšít. Dr. K.Trygub

Dr. Kyrylo Trygub

Dobrý den. Dneska jsem volala k Vám do ordinace. Jsem v dost těžké situaci. Potřebuji protetiku zubů. Kořeni zubů ještě mám. Dozvěděla jsem se že už nepřijímáte nové pacienty a že mluvit s Vámi osobně ami telefonicky nemůžu. Budu vděčna za odpověď alespoň.

Dobrý den! Zavolejte na recepci a řeknete že jsem to schválil. Domluvíte se na návštěvu a probereme možnosti. S pozdravem Dr.K.Trygub

Dr. Kyrylo Trygub