Vršovická 64, Praha 10, Praha
CLINIC+

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Extrakce zubu • od 1 149 kč +11 Více

Keramické korunky • od 9 337 kč

Kořenová nástavba • od 2 373 kč

Léčba dočasných zubů • od 1 723 kč

Jsem atestovaný specialista protetické stomatologie a mikroskopické endodoncie. Během své 8 leté praxe jsem získal praktické zkušenosti na stomatoch...

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Ukrajinská Medicínská Stomatologická Akademie (2013)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2015)

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 839 kč

od 9 337 kč

od 540 kč

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Trygub mě ošetřoval ještě když působil v Plzni, opravil mi několik zubů a vždy byla návštěva u něj radost. Jeho práce je jako koncert, ví co dělá a vždy vše vysvětlil. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a vřele doporučuji. Je to opravdu výborný lékař!

Umístění: CLINIC+ Jiný

Dr. Kyrylo Trygub.
Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci.
Opravdu všem děkuji!
Josef Braun

Umístění: CLINIC+ extrakce zaklíněného zubu

Obrovský DÍK panu doktorovi,,.Jako jediný, z desítek jiných lékařů a klinik ze 2 regionů,mi byl schopný pomoci,což jsem vůbec nečekala-okamžitě a co víc, naprosto bezbolestně.
Tímto,i díky paní na recepci,jež mi dnešní návštěvu "šéfla" během pár hodin,jsem našla svého lékaře- empatického profesionála.

Umístění: CLINIC+ zubní chirurgie

Pan doktor Kyrylo Trygub je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!

Umístění: CLINIC+ stomatologická chirurgie

Pan doktor je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!!

Skvělý zubař, můžu jen doporučit. Mám jen pozitivní zkušenosti,vše vysvětlí, přístup naprosto bezbolestný. S předchozími zubaři, co jsem měla, se pan doktor nedá vůbec srovnat :)

Umístění: Dentica Bolesti zubů

Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

Na dovolené mě rozbolel zub, tento zubař mi vyšel vstříc a byl jsem velmi spokojen, pomohl mi a zub je dnes v pořádku.

Děkuji mnohokrát panu doktorovi za péči o můj chrup. Trhání osmičky i čistění kanálků proběhlo bezbolestně a bez následných komplikací. Vážím si lidského přístupu pana doktora, když překročím práh ordinace, vůbec se nebojím a to je pro mě důležité. Děkuji!
Nesmím opomenout sestřičky, jsou to zlatíčka!

Na dovolené v Čechách jsem byla s bolavým zubem u tohoto lékaře, příjemný a ochotný, doporučuji tohoto mladého zubaře.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám opravdu velke problemy se zuby na hornim patre,prakticky bych potrebovala nejmene ctyri zuby udelat nove,a take vytrhat vsechny ctyri zuby moudrosti....muj problem byl vzdy strach ze zubaru,a bohuzel tomu dost pridava chovani a pristup zubaru ke me,po tom,co vidi ze mam zuby v dezolatnim stavu....potrebuji zubare,ktery me pochopi a bude se ke me chovat jako k cloveku kterému chce pomoct,a nebude na me koukat jako na pritez....najdu toto u vas v ordinaci prosim?? Uz jsem zoufala....predem diky za odpoved

Dobrý den! Zavolejte nám prosím, přijd'te se s námi seznámit, probereme možnosti ošetření. První návštěvu jenom zjistíme jaké mate problémy. Nemáte se čeho bát. Příští návštěvu začneme nejjednodušším zákrokem abychom Vás na tom přesvědčili. Budeme se na Vás těšít. Dr. K.Trygub

Dr. Kyrylo Trygub

Dobrý den. Dneska jsem volala k Vám do ordinace. Jsem v dost těžké situaci. Potřebuji protetiku zubů. Kořeni zubů ještě mám. Dozvěděla jsem se že už nepřijímáte nové pacienty a že mluvit s Vámi osobně ami telefonicky nemůžu. Budu vděčna za odpověď alespoň.

Dobrý den! Zavolejte na recepci a řeknete že jsem to schválil. Domluvíte se na návštěvu a probereme možnosti. S pozdravem Dr.K.Trygub

Dr. Kyrylo Trygub

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Ukrajinská Medicínská Stomatologická Akademie (2013)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2015)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Klinika MUDr. Evy Chládková (Plzeň, 2015)
  • Klinika Dentica s.r.o. (Plzeň, 2016)
  • Klinika Dental Suite (Praha, 2021)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština